February 22, 2020
|
Deputy Scott Community Park - Windermere, FL

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Apopka Christian Maduro, Damian Stokes, Macyn Jacques, Donovan Horne 3:17.37 3:23.47 2:57.02 2:48.88 3:15.34 4:02.13 10
2 West Orange Joseph Stravato, Jaden Floyd, Reeves Oakman, Jaylen Noble 3:29.43 3:29.43 3:00.11 3:46.19 3:08.49 4:25.98 8
3 St. Thomas Aquinas Tyler Drew, Sean Watkins, Skylar Hall, Shamar Morgan 2:39.90 3:30.39 2:50.42 3:30.39 2:27.28 3:09.36 6
4 DeLand Kevar Williams, Abraham Fuentes, Raziel Smith, Qua-Wayne Harris 3:46.39 3:31.58 2:59.85 3:23.12 3:46.39 4:05.44 5
5 Windermere Jacob Goldbergh, Carter Rowe, Onix Ortiz, Myles Todd 2:57.75 3:34.15 2:29.91 2:40.62 3:34.15 3:44.86 4
6 Ocoee Eric Sherwood, Keon Williams, Christopher White, Tramari Smith 4:31.21 3:35.24 2:52.20 3:48.16 3:11.57 4:20.44 3
7 Matanzas Dalton Hawley, Devon Turner, Jayce Friendly, Mishael Souverain 4:17.56 3:36.43 3:21.28 3:16.96 3:36.43 2:31.51 2
8 University (Orlando) Christian Brown, Terrail Keiths, Grant Buehrmann, Nicolas Afanador 3:14.87 3:36.52 3:51.68 2:53.22 4:37.15 4:41.48 1
9 Jones Sirr Andrews, Jacario Williams, Maurice Booker, Jashar Carson 4:43.63 3:38.17 3:27.27 4:41.44 2:39.27 3:38.17 -
10 Freedom (Orlando) Wesley Blanc, Ishma Estephene, Harris Perez-Camacho, Alauddin Ridoy 3:41.19 3:39.00 3:03.96 4:20.61 3:52.14 4:31.56 -
11 Edgewater Exavian Westbrook, Chase Carter, Christian Leary, Tommi Hill 4:28.67 3:40.22 3:33.62 2:49.57 4:41.89 2:49.57 -
12 Lake Minneola Delvin Salaam, Kevin Hereman, Jonah Lyford, Brendan Vegas 3:28.85 3:47.01 4:27.88 4:25.61 4:32.42 2:57.07 -
13 Olympia dharius daniels, Victor Jones, Gryphon Lanahan, Jordan Vil 3:54.45 3:47.62 3:27.14 4:12.66 4:30.87 2:53.00 -
14 Buchholz Jermaine Joyner, Jamarie Lang, Machir Miller, Mikhal Skapinski 3:16.30 3:56.50 4:36.71 3:44.68 3:58.87 3:21.03 -
14 Lake Brantley Andrew Harris, Walter Stahll, Michael Harris, Chadrick Richards 4:24.88 3:56.50 3:16.30 3:30.49 3:54.14 5:05.09 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME SC
7 Matanzas Hawley, Turner, Friendly, Souverain 4:37.03 3:36.43 2
9 Jones Andrews, Williams, Booker, Carson 2:54.54 3:38.17 -
11 Edgewater Westbrook, Carter, Leary, Hill 4:00.04 3:40.22 -
14 Buchholz Joyner, Lang, Miller, Skapinski 3:28.12 3:56.50 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME SC
4 DeLand Williams, Fuentes, Smith, Harris 4:01.21 3:31.58 5
6 Ocoee Sherwood, Williams, White, Smith 3:22.33 3:35.24 3
8 University (Orlando) Brown, Keiths, Buehrmann, Afanador 3:17.04 3:36.52 1
12 Lake Minneola Salaam, Hereman, Lyford, Vegas 4:52.85 3:47.01 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Apopka Maduro, Stokes, Jacques, Horne 2:22.43 2:30.57 2:40.75 3:13.30 3:23.47 10
2 West Orange Stravato, Floyd, Oakman, Noble 4:00.85 2:53.83 4:32.26 3:33.62 3:29.43 8
3 St. Thomas Aquinas Drew, Watkins, Hall, Morgan 2:42.00 3:21.98 3:36.71 3:43.02 3:30.39 6
5 Windermere Goldbergh, Rowe, Ortiz, Todd 4:34.12 3:44.86 4:19.13 4:01.99 3:34.15 4
10 Freedom (Orlando) Blanc, Estephene, Perez-Camacho, Ridoy 3:17.10 3:03.96 4:11.85 4:40.32 3:39.00 -
13 Olympia daniels, Jones, Lanahan, Vil 4:03.56 4:10.39 3:43.07 3:11.20 3:47.62 -
14 Lake Brantley Harris, Stahll, Harris, Richards 3:37.58 5:05.09 3:13.93 3:35.22 3:56.50 -