March 7, 2020
|
Leto HS - Tampa, FL

Girls' Sprint Medley Relay (800 Meters)

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Hillsborough Chian Wilson, Chaze Wilson, Justyce Murphy, Nia Randell 1:53.42 10
2 Plant Margaux Shelton, Gia Gholson, Nyla Thornton, Claire Rain 1:54.86 8
3 Middleton Kierra Queen, Quewana Morris , Sarah Massilion, Mathea Howard 1:57.45 6
4 Lennard Rreyanna Hall, Shanya Luke, Janiya Peterson, Halei Murrell 1:59.36 5
5 Jefferson Kyndall Johnson, Makiyah Lawson, Cache Miller, Karmyn Farris 2:00.48 4
6 Spoto Anna Asare, Nena Mathis , Diandra Kulp, Rachel Asare 2:02.77 3
7 Robinson Adriana Williams, N'Dea Fitzgerald, Avriel James, Christal Rolack 2:03.15 2
8 Newsome Demari Andrade, Gianna Johnson, Kaycee Martin, Haillie Stephens 2:05.96 1
9 King Anaya Findlay, Kenya Watson, Janelle Maurice, Meaghan Stephens 2:07.17 -
10 Riverview Janiya Cesar, Lina Ceelen , Nadja Gordon-Watkins , Marleah Perkins 2:10.51 -
11 Alonso Katie Kilkelly, Kya Chen, Janessa Thomas, La Tina Robinson 2:10.59 -
12 George Steinbrenner Isabella Frey, Reagan Clark, Sydney Grimm, Rebecca Allen 2:12.26 -
13 Strawberry Crest Gabrielle Phillips, Karis Dell, Emma Narvaez, Lauren Abbey 2:13.01 -
14 Brandon Zahria Peterson, Ayva Bigord, Jasmine Ortiz, Tabatha Caldwell 2:16.88 -
15 Sickles Ella LoMonaco, Dayanara Garcia, Tara Grey, Alexandra Raquet 2:21.14 -
16 Freedom (Tampa) Teneah Richards, Heaven Ferguson, Michelle Zurita, Britney Pun 2:24.73 -
17 East Bay Ka'Nilah Thompson, Jaykaylah Green, Deja Hargrove, Yasmeen Vera 2:27.66 -
  Tampa Bay Tech Asondra Bush, Sherice Hyppolite, Shinece Woodson, Sydney Brown DQ   
  Bloomingdale Aaleyai Jones, Liyah Lovett, Riliene Merant, Reagyn Lee DNF   
  Gaither Carley Gutcher, Elizabeth Lydon, Kendal Sandusky, Debrielle Richardson DNS   
  Blake Morgan Collins, Iyana Elston, Rayna Lewis, Alexis Smith DNS   
  Chamberlain Nakeivia Milbry, Tiyanna Rodriguez, Paula Rincon Velez, Kyleigh Leslie-Holt DNS   
Girls' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
2 Plant Shelton, Gholson, Thornton, Rain 1:54.86 8
11 Alonso Kilkelly, Chen, Thomas, Robinson 2:10.59 -
14 Brandon Peterson, Bigord, Ortiz, Caldwell 2:16.88 -
  Tampa Bay Tech Bush, Hyppolite, Woodson, Brown DQ   
  Blake Collins, Elston, Lewis, Smith DNS   
  Gaither Gutcher, Lydon, Sandusky, Richardson DNS   
Girls' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
5 Jefferson Johnson, Lawson, Miller, Farris 2:00.48 4
8 Newsome Andrade, Johnson, Martin, Stephens 2:05.96 1
10 Riverview Cesar, Ceelen , Gordon-Watkins , Perkins 2:10.51 -
13 Strawberry Crest Phillips, Dell, Narvaez, Abbey 2:13.01 -
15 Sickles LoMonaco, Garcia, Grey, Raquet 2:21.14 -
16 Freedom (Tampa) Richards, Ferguson, Zurita, Pun 2:24.73 -
  Bloomingdale Jones, Lovett, Merant, Lee DNF   
  Chamberlain Milbry, Rodriguez, Rincon Velez, Leslie-Holt DNS   
Girls' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Hillsborough Wilson, Wilson, Murphy, Randell 1:53.42 10
3 Middleton Queen, Morris , Massilion, Howard 1:57.45 6
4 Lennard Hall, Luke, Peterson, Murrell 1:59.36 5
6 Spoto Asare, Mathis , Kulp, Asare 2:02.77 3
7 Robinson Williams, Fitzgerald, James, Rolack 2:03.15 2
9 King Findlay, Watson, Maurice, Stephens 2:07.17 -
12 George Steinbrenner Frey, Clark, Grimm, Allen 2:12.26 -
17 East Bay Thompson, Green, Hargrove, Vera 2:27.66 -