March 7, 2020
|
Leto HS - Tampa, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Nia Randell FR Hillsborough 26.89 10
2 Jarlenys Cordoba SR Alonso 26.91 8
3 Kyndall Johnson SO Jefferson 27.39 6
4 Justyce Murphy SO Hillsborough 27.56 5
5 Iyana Elston SO Blake 27.65 4
6 Ayeniah Wilson SR Plant City 27.83 3
7 Nyela Sims SO Blake 27.86 2
8 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 27.93 1
9 Morgan Collins SO Blake 28.17 -
10 Avrel Jean SR Plant 28.32 -
11 Avriel James SR Robinson 28.38 -
12 Christal Rolack SO Robinson 28.50 -
13 Anna Asare FR Spoto 28.76 -
14 BRIANNA COOK JR Hillsborough 28.98 -
15 Vanetta Hall FR Armwood 29.04 -
16 Madison Jones SR Riverview 29.05 -
17 Victoria Cura JR Plant 29.08 -
18 Melody Womack FR Bloomingdale 29.30 -
19 Gia Gholson SO Plant 29.37 -
20 Madison Giovenco SO Newsome 29.56 -
21 Janessa Thomas SR Alonso 29.64 -
22 Makiyah Lawson JR Jefferson 29.68 -
22 Janiya Peterson JR Lennard 29.68 -
24 Janiyah Simmons SR Gaither 29.72 -
25 Jalayah Shaw FR Plant City 29.80 -
26 D'Nysha Brightful JR King 29.91 -
26 Isabella Dumornay JR Sickles 29.91 -
28 Sherice Hyppolite FR Tampa Bay Tech 30.02 -
29 Mathea Howard   Middleton 30.08 -
30 Mattilynn Hill JR Plant City 30.23 -
31 Caitlin Weimer FR Newsome 30.31 -
32 Kya Person SR Robinson 30.34 -
33 Marleah Perkins JR Riverview 30.40 -
34 Aaleyai Jones FR Bloomingdale 30.67 -
35 Allyssa Bartolo SO Alonso 30.80 -
36 Aaniyah Rivera SO Lennard 31.14 -
37 Diane Lachat JR Plant 31.27 -
38 Nasanty Luke JR Leto 31.30 -
39 Soraya Frederick SO King 31.43 -
40 Mollie Usher SO Durant 31.44 -
41 Teneah Richards SO Freedom (Tampa) 31.52 -
42 Destinee Strickland FR Jefferson 32.17 -
43 Shinece Woodson FR Tampa Bay Tech 32.26 -
44 Micah Bowen JR King 32.29 -
45 Anelyse Nathaniel FR Leto 33.00 -
46 Michelle Zurita SO Freedom (Tampa) 33.03 -
47 Jessica Zung SO Sickles 33.12 -
48 La Tina Robinson SO Alonso 33.13 -
49 Angelina Jimenez FR Durant 33.26 -
50 Giulianna Solano SO Strawberry Crest 33.45 -
51 Kylie Morgon SR Durant 33.64 -
52 Jaiden Poag Dart Junior East Bay 33.71 -
53 Dilya Thomas SO Bloomingdale 33.96 -
54 Debrielle Richardson FR Gaither 33.98 -
55 Genesis Rodriguez SR Middleton 33.99 -
56 Sydney Andresen FR Sickles 34.05 -
57 Britney Pun FR Freedom (Tampa) 34.23 -
58 Karis Dell SO Strawberry Crest 34.42 -
59 Teairra Overstreet FR Spoto 35.15 -
60 Bella LaManna SR Sickles 35.91 -
61 Isable Bush FR Leto 36.43 -
62 Jordyn Hendley JR Middleton 36.68 -
63 Jevone Whitehead SO Leto 38.07 -
  Alanise De Jesus FR Jefferson NT   
  Leah Sesay SR Riverview NT   
  Jasmine Rijo   East Bay DNS   
  Kierra Queen   Middleton DNS   
  Sydney Brown FR Tampa Bay Tech DNS   
  Sydney Lockner SO Newsome DNS   
  Emili Alferi SO Strawberry Crest DNS   
  Taylor Cooley FR Armwood DNS   
  Neccara Battle FR Armwood DNS   
  Sherecia Mclean SO Armwood DNS   
  Zayne Jack SR George Steinbrenner DNS   
  Nyeejah Ricketts SR Spoto DNS   
  Rayna Lewis FR Blake DNS   
  Auria Cole   Durant DNS   
  Mikayla Gordon FR Riverview DNS   
  Issa Clay JR Gaither DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Victoria Cura JR Plant 29.08 -
24 Janiyah Simmons SR Gaither 29.72 -
26 Isabella Dumornay JR Sickles 29.91 -
53 Dilya Thomas SO Bloomingdale 33.96 -
57 Britney Pun FR Freedom (Tampa) 34.23 -
  Auria Cole   Durant DNS   
  Taylor Cooley FR Armwood DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 BRIANNA COOK JR Hillsborough 28.98 -
28 Sherice Hyppolite FR Tampa Bay Tech 30.02 -
59 Teairra Overstreet FR Spoto 35.15 -
61 Isable Bush FR Leto 36.43 -
62 Jordyn Hendley JR Middleton 36.68 -
  Neccara Battle FR Armwood DNS   
  Jasmine Rijo   East Bay DNS   
  Sydney Brown FR Tampa Bay Tech DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
36 Aaniyah Rivera SO Lennard 31.14 -
44 Micah Bowen JR King 32.29 -
46 Michelle Zurita SO Freedom (Tampa) 33.03 -
47 Jessica Zung SO Sickles 33.12 -
55 Genesis Rodriguez SR Middleton 33.99 -
56 Sydney Andresen FR Sickles 34.05 -
  Alanise De Jesus FR Jefferson NT   
  Emili Alferi SO Strawberry Crest DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
39 Soraya Frederick SO King 31.43 -
48 La Tina Robinson SO Alonso 33.13 -
49 Angelina Jimenez FR Durant 33.26 -
51 Kylie Morgon SR Durant 33.64 -
52 Jaiden Poag Dart Junior East Bay 33.71 -
54 Debrielle Richardson FR Gaither 33.98 -
60 Bella LaManna SR Sickles 35.91 -
  Leah Sesay SR Riverview NT   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Mathea Howard   Middleton 30.08 -
34 Aaleyai Jones FR Bloomingdale 30.67 -
38 Nasanty Luke JR Leto 31.30 -
40 Mollie Usher SO Durant 31.44 -
42 Destinee Strickland FR Jefferson 32.17 -
43 Shinece Woodson FR Tampa Bay Tech 32.26 -
50 Giulianna Solano SO Strawberry Crest 33.45 -
  Issa Clay JR Gaither DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Vanetta Hall FR Armwood 29.04 -
26 D'Nysha Brightful JR King 29.91 -
37 Diane Lachat JR Plant 31.27 -
41 Teneah Richards SO Freedom (Tampa) 31.52 -
58 Karis Dell SO Strawberry Crest 34.42 -
  Sherecia Mclean SO Armwood DNS   
  Mikayla Gordon FR Riverview DNS   
  Nyeejah Ricketts SR Spoto DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Melody Womack FR Bloomingdale 29.30 -
20 Madison Giovenco SO Newsome 29.56 -
25 Jalayah Shaw FR Plant City 29.80 -
31 Caitlin Weimer FR Newsome 30.31 -
32 Kya Person SR Robinson 30.34 -
33 Marleah Perkins JR Riverview 30.40 -
45 Anelyse Nathaniel FR Leto 33.00 -
63 Jevone Whitehead SO Leto 38.07 -
Girls' 200 Meters Section 8
W: -2.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Christal Rolack SO Robinson 28.50 -
13 Anna Asare FR Spoto 28.76 -
16 Madison Jones SR Riverview 29.05 -
19 Gia Gholson SO Plant 29.37 -
21 Janessa Thomas SR Alonso 29.64 -
22 Makiyah Lawson JR Jefferson 29.68 -
30 Mattilynn Hill JR Plant City 30.23 -
35 Allyssa Bartolo SO Alonso 30.80 -
Girls' 200 Meters Section 9
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Jarlenys Cordoba SR Alonso 26.91 8
7 Nyela Sims SO Blake 27.86 2
8 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 27.93 1
9 Morgan Collins SO Blake 28.17 -
22 Janiya Peterson JR Lennard 29.68 -
  Sydney Lockner SO Newsome DNS   
  Kierra Queen   Middleton DNS   
  Rayna Lewis FR Blake DNS   
Girls' 200 Meters Section 10
W: -3.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Nia Randell FR Hillsborough 26.89 10
3 Kyndall Johnson SO Jefferson 27.39 6
4 Justyce Murphy SO Hillsborough 27.56 5
5 Iyana Elston SO Blake 27.65 4
6 Ayeniah Wilson SR Plant City 27.83 3
10 Avrel Jean SR Plant 28.32 -
11 Avriel James SR Robinson 28.38 -
  Zayne Jack SR George Steinbrenner DNS