February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Damarcus Sneed SR George Jenkins 38.74 10
2 Leonard Mustari JR Dunbar 40.35 8
3 Maguire Neal SO Zephyrhills 40.77 6
4 Marquis Jean SO George Jenkins 41.25 5
5 Austin Albright JR Plant City 41.30 4
6 Matthew Garrett JR Hillsborough 42.07 3
7 Nabil Koney-Laryea SR Mitchell 43.06 2
8 Cam Buhler SR Jesuit (Tampa) 43.08 1
9 Jabari Brown FR Dunbar 43.63 -
10 Herman James JR Hillsborough 43.65 -
11 Kamari Felton SR Dunbar 43.67 -
12 Tavaris Carter SO Forest 43.78 -
13 Mahki Crowe SR George Jenkins 43.87 -
14 Kylen Webb FR Hillsborough 43.98 -
15 Chris Saintvalle FR Mitchell 44.03 -
16 Jessaun Hodges   Middleton 44.05 -
17 DaShawn Walden SR Zephyrhills 44.10 -
18 De'Marea Johnson JR George Jenkins 44.22 -
19 Bobby Dennis SO Dunbar 44.37 -
20 Seth Oberting SR Seffner Christian 44.58 -
21 Jackson Parilo JR Jesuit (Tampa) 44.61 -
22 Keller Agliano SR Jesuit (Tampa) 44.75 -
23 David Dor Senior Middleton 44.75 -
24 Colin McHugh JR East Lake 44.86 -
25 Riddyk Ayan FR Wiregrass Ranch 45.06 -
26 Jake Aponte SR Dunbar 45.30 -
27 Devin Nowakowski SR Zephyrhills 45.69 -
28 Dequicertis Collins SR Boca Ciega 45.72 -
29 Connor Murray JR Alonso 45.85 -
30 Jakavus Clower FR Zephyrhills 46.33 -
31 Alex Stavrou JR Sickles 46.34 -
32 Daniel Jung JR Jesuit (Tampa) 46.37 -
33 Justin Boyles JR George Steinbrenner 46.38 -
34 Adrian McCarter SR Dunbar 46.40 -
35 Marcell Tucker FR Zephyrhills 46.41 -
36 Luke King SR Riverview (Sarasota) 46.42 -
37 Dylan Frison JR Dunbar 46.45 -
38 Jaedon Singh JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 46.48 -
38 Javeon Braggs SR Sunlake 46.48 -
40 Jaheim Hodo JR Braden River 46.69 -
41 Benjamin McKeehan JR Seffner Christian 46.90 -
42 Jaylen Gadson SO Plant City 47.04 -
43 Ellis Asson JR Middleton 47.43 -
44 Anthony Daher SR Sunlake 47.61 -
45 Erik Laari SO Sunlake 47.82 -
46 Cole Highsmith FR Plant City 47.88 -
47 Grady Clower JR Wiregrass Ranch 47.95 -
48 Milo Paman SR Jesuit (Tampa) 48.04 -
49 Marcus Walden JR Wiregrass Ranch 48.17 -
50 Jacob Plennert JR George Steinbrenner 48.44 -
51 Owen Campione SO Sunlake 48.58 -
52 Colby Easterlin JR Sickles 48.79 -
53 Daniel Lange JR Riverview (Sarasota) 48.86 -
54 Nicco Ayala SR Riverview 49.15 -
55 Carl Puryear SO Riverview 49.21 -
56 Wolfgang Weimer SO Plant 49.79 -
57 Connor Koehnke JR Riverview 50.40 -
58 Raleigh Allen SO Zephyrhills 50.53 -
59 Isaiah Calabaza SO Robinson 50.56 -
60 Chris Hernandez FR Mitchell 50.58 -
61 Byron Hayes SO George Jenkins 51.50 -
62 Devin Ingles SO Riverview 51.88 -
63 Ryan Phillips JR George Jenkins 52.71 -
64 Joel Pinero SO George Jenkins 57.28 -
65 Derek Warmke JR Wiregrass Ranch 57.99 -
  Shyheim Stokes Senior Auburndale DNS   
  Nathan Poinsette SR Boca Ciega DNS   
  Ryan Cunningham JR East Lake DNS   
  Julio Plata   Middleton DNS   
  Dashaun King JR Forest DNS   
  Daqwon Wilson SR Winter Haven DNS   
  Tyrone Oneal SR Forest DNS   
  Isaiah Rodrigues JR Braden River DNS   
  Travis Patten JR Lakewood Ranch DNS   
  Harrison Justice JR Robinson DNS   
  Jaden Leverett SO Winter Haven DNS   
  Brendan Hall SO George Steinbrenner DNS   
  Heaven Simmons SR Zephyrhills DNS   
  Gavin Schmelter JR Land O'Lakes DNS   
  Jaden Ruiz FR Winter Haven DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
48 Milo Paman SR Jesuit (Tampa) 48.04 -
49 Marcus Walden JR Wiregrass Ranch 48.17 -
57 Connor Koehnke JR Riverview 50.40 -
59 Isaiah Calabaza SO Robinson 50.56 -
60 Chris Hernandez FR Mitchell 50.58 -
62 Devin Ingles SO Riverview 51.88 -
65 Derek Warmke JR Wiregrass Ranch 57.99 -
  Travis Patten JR Lakewood Ranch DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Connor Murray JR Alonso 45.85 -
38 Jaedon Singh JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 46.48 -
45 Erik Laari SO Sunlake 47.82 -
56 Wolfgang Weimer SO Plant 49.79 -
58 Raleigh Allen SO Zephyrhills 50.53 -
61 Byron Hayes SO George Jenkins 51.50 -
  Jaden Leverett SO Winter Haven DNS   
  Harrison Justice JR Robinson DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Alex Stavrou JR Sickles 46.34 -
55 Carl Puryear SO Riverview 49.21 -
63 Ryan Phillips JR George Jenkins 52.71 -
64 Joel Pinero SO George Jenkins 57.28 -
  Brendan Hall SO George Steinbrenner DNS   
  Isaiah Rodrigues JR Braden River DNS   
  Jaden Ruiz FR Winter Haven DNS   
  Heaven Simmons SR Zephyrhills DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Riddyk Ayan FR Wiregrass Ranch 45.06 -
33 Justin Boyles JR George Steinbrenner 46.38 -
35 Marcell Tucker FR Zephyrhills 46.41 -
46 Cole Highsmith FR Plant City 47.88 -
50 Jacob Plennert JR George Steinbrenner 48.44 -
51 Owen Campione SO Sunlake 48.58 -
53 Daniel Lange JR Riverview (Sarasota) 48.86 -
54 Nicco Ayala SR Riverview 49.15 -
Boys' 300 Hurdles Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Devin Nowakowski SR Zephyrhills 45.69 -
30 Jakavus Clower FR Zephyrhills 46.33 -
38 Javeon Braggs SR Sunlake 46.48 -
41 Benjamin McKeehan JR Seffner Christian 46.90 -
44 Anthony Daher SR Sunlake 47.61 -
47 Grady Clower JR Wiregrass Ranch 47.95 -
  Gavin Schmelter JR Land O'Lakes DNS   
  Nathan Poinsette SR Boca Ciega DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Tavaris Carter SO Forest 43.78 -
15 Chris Saintvalle FR Mitchell 44.03 -
16 Jessaun Hodges   Middleton 44.05 -
23 David Dor Senior Middleton 44.75 -
28 Dequicertis Collins SR Boca Ciega 45.72 -
40 Jaheim Hodo JR Braden River 46.69 -
43 Ellis Asson JR Middleton 47.43 -
52 Colby Easterlin JR Sickles 48.79 -
Boys' 300 Hurdles Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 DaShawn Walden SR Zephyrhills 44.10 -
21 Jackson Parilo JR Jesuit (Tampa) 44.61 -
24 Colin McHugh JR East Lake 44.86 -
32 Daniel Jung JR Jesuit (Tampa) 46.37 -
42 Jaylen Gadson SO Plant City 47.04 -
  Tyrone Oneal SR Forest DNS   
  Dashaun King JR Forest DNS   
  Ryan Cunningham JR East Lake DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Cam Buhler SR Jesuit (Tampa) 43.08 1
11 Kamari Felton SR Dunbar 43.67 -
13 Mahki Crowe SR George Jenkins 43.87 -
18 De'Marea Johnson JR George Jenkins 44.22 -
20 Seth Oberting SR Seffner Christian 44.58 -
22 Keller Agliano SR Jesuit (Tampa) 44.75 -
36 Luke King SR Riverview (Sarasota) 46.42 -
37 Dylan Frison JR Dunbar 46.45 -
Boys' 300 Hurdles Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Jabari Brown FR Dunbar 43.63 -
14 Kylen Webb FR Hillsborough 43.98 -
19 Bobby Dennis SO Dunbar 44.37 -
26 Jake Aponte SR Dunbar 45.30 -
34 Adrian McCarter SR Dunbar 46.40 -
  Julio Plata   Middleton DNS   
  Shyheim Stokes Senior Auburndale DNS   
  Daqwon Wilson SR Winter Haven DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Damarcus Sneed SR George Jenkins 38.74 10
2 Leonard Mustari JR Dunbar 40.35 8
3 Maguire Neal SO Zephyrhills 40.77 6
4 Marquis Jean SO George Jenkins 41.25 5
5 Austin Albright JR Plant City 41.30 4
6 Matthew Garrett JR Hillsborough 42.07 3
7 Nabil Koney-Laryea SR Mitchell 43.06 2
10 Herman James JR Hillsborough 43.65 -