March 14, 2019
|
Glades Central - Belle Glade, FL
|
Timing: Mogo Timing

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Matron Thornton JR Seminole Ridge 2:02.02 10
2 Demitre Jones SR Royal Palm Beach 2:02.10 8
3 Kody Phelps SR Seminole Ridge 2:06.21 6
4 Jessie Hill SR Pahokee 2:13.04 5
5 Omar Nezifort JR Palm Beach Lakes 2:13.83 4
6 Eugene Santa JR Royal Palm Beach 2:13.98 3
7 Adrain Brown JR Pahokee 2:16.02 2
8 Jephthe Gedeon SO Palm Beach Lakes 2:19.96 1
9 Malye McNeal JR Monarch 2:22.35 -
10 Esterling Jean Louis SO Lake Worth 2:22.41 -
11 Elijah Smith 7 Pahokee 2:22.70 -
12 Ricardo Rosier JR Royal Palm Beach 2:24.20 -
13 Janssen Noel SO Boynton Beach 2:24.64 -
14 Jaeze Tracey SR Pahokee 2:24.90 -
15 Gilbert Amicar FR Glades Central 2:25.27 -
16 Jose Cabrera SO Glades Day 2:29.16 -
17 Carl Jaeger JR American Heritage (DB) 2:29.25 -
18 Kajuan Abreu SR Palm Beach Lakes 2:29.56 -
19 Keiren Pidgeon SR Monarch 2:33.75 -
20 Connor Taylor JR Palm Beach Lakes 2:38.19 -
21 luderson dorsainv FR Boynton Beach 2:42.97 -
22 Dodlee Mosilme SO Lake Worth 2:48.81 -
23 Julian Bueno 7 Glades Day 3:11.29 -
24 Ethan Vidal 6 Glades Day 3:20.91 -
  Darren Kong FR Monarch NT   
  Zayne Palomino SO Monarch NT   
  spencer underwood SR American Heritage (DB) NT   
  Jordan Berkwich FR American Heritage (DB) NT   
  Errol Reid SO Lake Worth NT   
  Matthew Zimmerman JR Seminole Ridge NT   
  Ollie Spear JR Glades Central NT   
  Azor Scheider JR Boynton Beach NT   
  Destyn Bradshaw SO Boynton Beach NT   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Malye McNeal JR Monarch 2:22.35 -
12 Ricardo Rosier JR Royal Palm Beach 2:24.20 -
13 Janssen Noel SO Boynton Beach 2:24.64 -
15 Gilbert Amicar FR Glades Central 2:25.27 -
16 Jose Cabrera SO Glades Day 2:29.16 -
17 Carl Jaeger JR American Heritage (DB) 2:29.25 -
19 Keiren Pidgeon SR Monarch 2:33.75 -
20 Connor Taylor JR Palm Beach Lakes 2:38.19 -
21 luderson dorsainv FR Boynton Beach 2:42.97 -
22 Dodlee Mosilme SO Lake Worth 2:48.81 -
23 Julian Bueno 7 Glades Day 3:11.29 -
24 Ethan Vidal 6 Glades Day 3:20.91 -
  Ollie Spear JR Glades Central NT   
  Jordan Berkwich FR American Heritage (DB) NT   
  spencer underwood SR American Heritage (DB) NT   
  Darren Kong FR Monarch NT   
  Destyn Bradshaw SO Boynton Beach NT   
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Matron Thornton JR Seminole Ridge 2:02.02 10
2 Demitre Jones SR Royal Palm Beach 2:02.10 8
3 Kody Phelps SR Seminole Ridge 2:06.21 6
4 Jessie Hill SR Pahokee 2:13.04 5
5 Omar Nezifort JR Palm Beach Lakes 2:13.83 4
6 Eugene Santa JR Royal Palm Beach 2:13.98 3
7 Adrain Brown JR Pahokee 2:16.02 2
8 Jephthe Gedeon SO Palm Beach Lakes 2:19.96 1
10 Esterling Jean Louis SO Lake Worth 2:22.41 -
11 Elijah Smith 7 Pahokee 2:22.70 -
14 Jaeze Tracey SR Pahokee 2:24.90 -
18 Kajuan Abreu SR Palm Beach Lakes 2:29.56 -
  Azor Scheider JR Boynton Beach NT   
  Matthew Zimmerman JR Seminole Ridge NT   
  Errol Reid SO Lake Worth NT   
  Zayne Palomino SO Monarch NT