March 14, 2019
|
Glades Central - Belle Glade, FL
|
Timing: Mogo Timing

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Tevaris Powell SR Pahokee 23.03 10 0.4
2 Kevon Purnell SR Palm Beach Lakes 23.14 8 0.4
3 Malichi Bent SO Pahokee 23.22 6 0.4
4 Richard Dieudonne JR Boynton Beach 23.72 5 +0.0
5 Giovanni Grennell SR Monarch 23.85 4 0.4
6 Jaden Alexis SO Monarch 24.06 3 0.4
7 Brandon Schabert SO Seminole Ridge 24.10 2 0.4
8 Lopez Lumaine FR Boynton Beach 24.30 1 -0.2
9 Zhieric Flint SR Palm Beach Lakes 24.44 - 0.4
10 Joshua Corcoran SO Monarch 24.48 - +0.0
11 James Hunter JR Royal Palm Beach 24.55 - +0.0
12 Jeremiah Williams SO Pahokee 24.68 - +0.0
13 Adam Morales SO Seminole Ridge 24.71 - +0.0
14 Miguel Ocasio JR Royal Palm Beach 24.83 - +0.0
15 Desmi Ermilis SR Palm Beach Lakes 24.85 - 0.4
16 Kerby Celestin SR Seminole Ridge 24.95 - -0.2
17 Jocely Celin JR Lake Worth 24.99 - +0.0
18 Andre Taylor JR Palm Beach Lakes 25.22 - +0.0
19 Aaron Lee-faat JR American Heritage (DB) 25.39 - -0.2
20 edward johnson SR Royal Palm Beach 25.48 - 0.2
21 Jeremiah Brown SO Glades Central 25.69 - 0.2
22 Jeffwood Hector JR Lake Worth 25.69 - +0.0
23 Zachary Ceus SO Lake Worth 26.11 - -0.2
24 Giovanni Fraser JR American Heritage (DB) 26.24 - -0.2
25 Spencer Dorzin SR Boynton Beach 26.48 - 0.2
26 Davius Richard SR Glades Central 29.03 - 0.2
  Isaiah Harris SO Monarch NT    -
  Tyler Gaskin JR American Heritage (DB) NT    -
  Camden Brown FR American Heritage (DB) NT    -
  Del Louidor JR Lake Worth NT    -
  Djosmithe Aurelien SO Boynton Beach NT    -
  Kenneth Bowles JR Pahokee NT    -
  Robert Wolfkill JR Seminole Ridge NT    -
  Earnest Jackson SR Glades Central NT    -
  Roman Thompson JR Glades Day NT    -
  Jacob Camacho SO Glades Day NT    -
  Anthony McPhee JR Glades Day NT    -
  Wyatt Vallee 7 Glades Day NT    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 edward johnson SR Royal Palm Beach 25.48 -
21 Jeremiah Brown SO Glades Central 25.69 -
25 Spencer Dorzin SR Boynton Beach 26.48 -
26 Davius Richard SR Glades Central 29.03 -
  Wyatt Vallee 7 Glades Day NT   
  Roman Thompson JR Glades Day NT   
Boys' 200 Meters Section 2
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Lopez Lumaine FR Boynton Beach 24.30 1
16 Kerby Celestin SR Seminole Ridge 24.95 -
19 Aaron Lee-faat JR American Heritage (DB) 25.39 -
23 Zachary Ceus SO Lake Worth 26.11 -
24 Giovanni Fraser JR American Heritage (DB) 26.24 -
  Jacob Camacho SO Glades Day NT   
  Camden Brown FR American Heritage (DB) NT   
  Tyler Gaskin JR American Heritage (DB) NT   
Boys' 200 Meters Section 3
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jeremiah Williams SO Pahokee 24.68 -
13 Adam Morales SO Seminole Ridge 24.71 -
14 Miguel Ocasio JR Royal Palm Beach 24.83 -
17 Jocely Celin JR Lake Worth 24.99 -
22 Jeffwood Hector JR Lake Worth 25.69 -
  Kenneth Bowles JR Pahokee NT   
  Anthony McPhee JR Glades Day NT   
  Del Louidor JR Lake Worth NT   
Boys' 200 Meters Section 4
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Richard Dieudonne JR Boynton Beach 23.72 5
10 Joshua Corcoran SO Monarch 24.48 -
11 James Hunter JR Royal Palm Beach 24.55 -
18 Andre Taylor JR Palm Beach Lakes 25.22 -
  Djosmithe Aurelien SO Boynton Beach NT   
  Earnest Jackson SR Glades Central NT   
  Robert Wolfkill JR Seminole Ridge NT   
  Isaiah Harris SO Monarch NT   
Boys' 200 Meters Section 5
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tevaris Powell SR Pahokee 23.03 10
2 Kevon Purnell SR Palm Beach Lakes 23.14 8
3 Malichi Bent SO Pahokee 23.22 6
5 Giovanni Grennell SR Monarch 23.85 4
6 Jaden Alexis SO Monarch 24.06 3
7 Brandon Schabert SO Seminole Ridge 24.10 2
9 Zhieric Flint SR Palm Beach Lakes 24.44 -
15 Desmi Ermilis SR Palm Beach Lakes 24.85 -