March 19, 2019
|
Santa Fe - Alachua, FL

Boys' 200 Meters Finals

W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kesean Brown SO Oak Hall 22.93 10
2 Michael Williams SR Buchholz 23.03 8
3 Niles Cromwell SR Gainesville 23.49 6
4 Sage Keys SR Buchholz 23.54 5
5 T.J. Hines SR Buchholz 23.85 4
6 Leon Watkins JR Santa Fe 23.96 3

Boys' 200 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Michael Williams SR Buchholz 23.46
2 T.J. Hines SR Buchholz 23.49
3 Sage Keys SR Buchholz 23.52
4 Kesean Brown SO Oak Hall 23.60
5 Niles Cromwell SR Gainesville 23.63
6 Leon Watkins JR Santa Fe 23.73
7 Gregory Richards SR Buchholz 23.95
8 Michael Holloway II SR Oak Hall 24.04
9 Trevor Burr SO Gainesville 24.08
10 Ron'Darius Goldwire SO Santa Fe 24.21
11 Brent Clark JR Eastside 24.34
12 Dyoni Hill FR Gainesville 24.43
13 Alex Brown SO Gainesville 24.54
14 Jayvian Greene 7 P. K. Yonge 24.59
15 Zhai Smith JR Oak Hall 24.84
16 Phillip Miller SO P. K. Yonge 24.89
17 Dimitic DeCoursey JR Santa Fe 25.11
18 Deion Jenkins JR Eastside 25.45
19 Ade Tuma SO P. K. Yonge 25.57
20 Teveon Tate FR Newberry 25.65
21 Joshua Snipstad FR Santa Fe 26.05
22 Julian Sanchez SO Oak Hall 26.71
23 Jah'Ren Philip JR Eastside 27.11
24 Jackson Gilbert SO P. K. Yonge 27.58
25 Nelson Langley JR St. Francis 28.56
26 Grant Roberts FR St. Francis 34.95
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 1
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Kesean Brown SO Oak Hall 23.60
8 Michael Holloway II SR Oak Hall 24.04
12 Dyoni Hill FR Gainesville 24.43
22 Julian Sanchez SO Oak Hall 26.71
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 2
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Michael Williams SR Buchholz 23.46
5 Niles Cromwell SR Gainesville 23.63
9 Trevor Burr SO Gainesville 24.08
19 Ade Tuma SO P. K. Yonge 25.57
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 3
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
11 Brent Clark JR Eastside 24.34
14 Jayvian Greene 7 P. K. Yonge 24.59
21 Joshua Snipstad FR Santa Fe 26.05
24 Jackson Gilbert SO P. K. Yonge 27.58
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 4
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
10 Ron'Darius Goldwire SO Santa Fe 24.21
17 Dimitic DeCoursey JR Santa Fe 25.11
18 Deion Jenkins JR Eastside 25.45
20 Teveon Tate FR Newberry 25.65
25 Nelson Langley JR St. Francis 28.56
26 Grant Roberts FR St. Francis 34.95
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 5
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Sage Keys SR Buchholz 23.52
6 Leon Watkins JR Santa Fe 23.73
16 Phillip Miller SO P. K. Yonge 24.89
23 Jah'Ren Philip JR Eastside 27.11
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 6
W: -2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 T.J. Hines SR Buchholz 23.49
7 Gregory Richards SR Buchholz 23.95
13 Alex Brown SO Gainesville 24.54
15 Zhai Smith JR Oak Hall 24.84