February 8, 2019
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Rayanna Mathis FR Dr. Phillips 26.45
2 Ebone Fortilien SR Dr. Phillips 26.83
3 Lourdes Saffird FR Dr. Phillips 27.29
4 Jarvia Carr FR Dr. Phillips 27.36
5 Cartashous Valentines SO Palatka 27.36
6 Oriyah Clayton SO Flagler Palm Coast 27.57
7 Domanique Douglas JR Dr. Phillips 27.58
8 Susann Kaufmann SR Flagler Palm Coast 27.97
9 Reggina Alexander JR Fernandina Beach 28.28
10 Lanecia Wallace SO Buchholz 28.46
11 Tara Tallaksen SR Flagler Palm Coast 28.48
12 Otyana Clayton SO Flagler Palm Coast 28.50
13 Jahlia McCaskell JR Flagler Palm Coast 28.54
14 Jo Tazashya Stephens JR Lake Brantley 28.60
15 Taneria Bass SO Flagler Palm Coast 28.68
16 Gabriella Figureroa SO Buchholz 28.69
17 Ellenia Van JR Buchholz 29.07
18 Yolanda Peprah-Asante JR Buchholz 29.12
19 Zanea Formey FR Dr. Phillips 29.20
20 Hana Walser SR Flagler Palm Coast 29.57
21 Cadeeja Pennant SR Lake Brantley 29.60
22 Xaniah Williams SO Buchholz 29.64
23 Rikkayla Madden JR Flagler Palm Coast 29.66
24 Soraya DelRey JR Buchholz 29.76
25 McKenna Casimir FR Flagler Palm Coast 30.00
26 Ambiance Perry FR Palatka 30.26
27 Nakiana Pena SR Lake Brantley 30.30
28 Abigail Thompson SR University (OC) 30.51
29 Jordyn Mansfield JR University (OC) 30.63
30 Cimone Williams SO Flagler Palm Coast 30.65
31 Christina Manfredi SO University (OC) 30.70
32 Jada Simpson JR Flagler Palm Coast 30.75
33 Tykidra Leonard SO Palatka 30.76
34 Mirbynn Exama SO Paxon 30.82
35 Tatiana Perea JR Lake Brantley 31.22
36 Abria Richo FR Fernandina Beach 31.47
37 Sofia Hartman JR Satellite 31.57
38 Halle Bernard SR Flagler Palm Coast 31.71
39 Nadia White FR Fernandina Beach 32.15
40 Nadira Duncan SO Flagler Palm Coast 32.16
41 Berline Rene SR Flagler Palm Coast 32.16
42 Shardai Nelson JR Satellite 32.25
43 Ciara Stout FR Satellite 32.38
44 Carys Bernard FR Flagler Palm Coast 32.44
45 Bryanna Peters FR Satellite 32.48
46 Dorit Goldstein FR Satellite 32.74
47 E'Lise Johnson JR University (OC) 33.29
48 Patricia Figuearoa FR Flagler Palm Coast 33.46
49 Dontanae Green SO Flagler Palm Coast 34.06
50 Marcayla Walker FR Palatka 35.50
51 Eden Sadler SO Fernandina Beach 35.80
52 Molly Romans FR University (OC) 36.89
53 Kathryn Farrell SO Fernandina Beach 38.24
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Oriyah Clayton SO Flagler Palm Coast 27.57
9 Reggina Alexander JR Fernandina Beach 28.28
15 Taneria Bass SO Flagler Palm Coast 28.68
18 Yolanda Peprah-Asante JR Buchholz 29.12
27 Nakiana Pena SR Lake Brantley 30.30
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Ellenia Van JR Buchholz 29.07
21 Cadeeja Pennant SR Lake Brantley 29.60
22 Xaniah Williams SO Buchholz 29.64
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
19 Zanea Formey FR Dr. Phillips 29.20
28 Abigail Thompson SR University (OC) 30.51
29 Jordyn Mansfield JR University (OC) 30.63
31 Christina Manfredi SO University (OC) 30.70
35 Tatiana Perea JR Lake Brantley 31.22
36 Abria Richo FR Fernandina Beach 31.47
42 Shardai Nelson JR Satellite 32.25
47 E'Lise Johnson JR University (OC) 33.29
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Domanique Douglas JR Dr. Phillips 27.58
26 Ambiance Perry FR Palatka 30.26
33 Tykidra Leonard SO Palatka 30.76
37 Sofia Hartman JR Satellite 31.57
39 Nadia White FR Fernandina Beach 32.15
46 Dorit Goldstein FR Satellite 32.74
53 Kathryn Farrell SO Fernandina Beach 38.24
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Rayanna Mathis FR Dr. Phillips 26.45
3 Lourdes Saffird FR Dr. Phillips 27.29
43 Ciara Stout FR Satellite 32.38
45 Bryanna Peters FR Satellite 32.48
51 Eden Sadler SO Fernandina Beach 35.80
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Jarvia Carr FR Dr. Phillips 27.36
10 Lanecia Wallace SO Buchholz 28.46
16 Gabriella Figureroa SO Buchholz 28.69
24 Soraya DelRey JR Buchholz 29.76
50 Marcayla Walker FR Palatka 35.50
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME
23 Rikkayla Madden JR Flagler Palm Coast 29.66
25 McKenna Casimir FR Flagler Palm Coast 30.00
34 Mirbynn Exama SO Paxon 30.82
40 Nadira Duncan SO Flagler Palm Coast 32.16
44 Carys Bernard FR Flagler Palm Coast 32.44
52 Molly Romans FR University (OC) 36.89
Girls' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME
30 Cimone Williams SO Flagler Palm Coast 30.65
32 Jada Simpson JR Flagler Palm Coast 30.75
38 Halle Bernard SR Flagler Palm Coast 31.71
41 Berline Rene SR Flagler Palm Coast 32.16
48 Patricia Figuearoa FR Flagler Palm Coast 33.46
49 Dontanae Green SO Flagler Palm Coast 34.06