February 22, 2019
|
Pahokee HS - Pahokee, FL

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antonio Laidler SR Glades Central 51.41 10
2 Kailen Romer SR Seminole Ridge 51.89 8
3 Jhenoi Shaw Senior Centennial 51.97 6
4 Aaron Pringle SR Seminole Ridge 52.47 5
5 Obed Lajeunesse JR Royal Palm Beach 53.72 4
6 Nicolas Pieroni JR Seminole Ridge 54.46 3
7 Noah Bresnick SR Trinity Christian (LW) 54.48 2
8 Gage Ingram SR Okeechobee 54.59 1
9 Jessie Dunnaway SR Pahokee 54.66 -
10 Luke Lawson FR Clewiston 55.81 -
11 Miles Ferguson JR Lake Worth 56.61 -
12 Marc Eldgi Pierre SO Lake Worth 57.27 -
13 Djuan Mcfarlin SO Royal Palm Beach 57.43 -
14 Aiden Adamo SR Okeechobee 57.55 -
15 Laquad Moore JR Pahokee 57.91 -
16 Jordan Watters 8 Berean Christian 58.31 -
17 Zachary Ceus SO Lake Worth 58.35 -
18 Andrew Kruppenbacher SO Berean Christian 59.40 -
19 Stone Wilshire FR Pine School 1:00.53 -
20 Tyler Jackson 8 Pahokee 1:01.36 -
21 Scott Kane JR Glades Day 1:01.93 -
22 Ollie Spear JR Glades Central 1:02.16 -
23 Malakhi Oliver JR Centennial 1:02.52 -
24 Anthony Johnson JR Royal Palm Beach 1:02.77 -
25 Manuel Ruiz JR Centennial 1:04.18 -
26 Mason Kelly FR Berean Christian 1:04.44 -
27 Adrian Cordova FR Clewiston 1:06.16 -
28 Ethan Brooks FR Pine School 1:08.55 -
29 Roman Thompson JR Glades Day 1:08.75 -
30 Micah Harrison 8 Trinity Christian (LW) 1:10.16 -
31 Owen Morgera 8 Trinity Christian (LW) 1:13.87 -
32 John Flores JR Clewiston 1:14.01 -
33 Daniel Eide FR Pine School 1:14.07 -
34 Markus Depalis SO Atlantic Christian 1:15.48 -
  Jahmad Hanna SO Glades Central NT   
  Allan Uiysse SO Boynton Beach NT   
  Destyn Bradshaw SO Boynton Beach NT   
  Jeff Gesner SR Boynton Beach NT   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Luke Lawson FR Clewiston 55.81 -
16 Jordan Watters 8 Berean Christian 58.31 -
22 Ollie Spear JR Glades Central 1:02.16 -
27 Adrian Cordova FR Clewiston 1:06.16 -
32 John Flores JR Clewiston 1:14.01 -
  Destyn Bradshaw SO Boynton Beach NT   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Laquad Moore JR Pahokee 57.91 -
25 Manuel Ruiz JR Centennial 1:04.18 -
28 Ethan Brooks FR Pine School 1:08.55 -
30 Micah Harrison 8 Trinity Christian (LW) 1:10.16 -
31 Owen Morgera 8 Trinity Christian (LW) 1:13.87 -
33 Daniel Eide FR Pine School 1:14.07 -
  Allan Uiysse SO Boynton Beach NT   
  Jahmad Hanna SO Glades Central NT   
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Aiden Adamo SR Okeechobee 57.55 -
19 Stone Wilshire FR Pine School 1:00.53 -
20 Tyler Jackson 8 Pahokee 1:01.36 -
21 Scott Kane JR Glades Day 1:01.93 -
23 Malakhi Oliver JR Centennial 1:02.52 -
26 Mason Kelly FR Berean Christian 1:04.44 -
29 Roman Thompson JR Glades Day 1:08.75 -
34 Markus Depalis SO Atlantic Christian 1:15.48 -
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Noah Bresnick SR Trinity Christian (LW) 54.48 2
8 Gage Ingram SR Okeechobee 54.59 1
9 Jessie Dunnaway SR Pahokee 54.66 -
12 Marc Eldgi Pierre SO Lake Worth 57.27 -
13 Djuan Mcfarlin SO Royal Palm Beach 57.43 -
17 Zachary Ceus SO Lake Worth 58.35 -
18 Andrew Kruppenbacher SO Berean Christian 59.40 -
24 Anthony Johnson JR Royal Palm Beach 1:02.77 -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antonio Laidler SR Glades Central 51.41 10
2 Kailen Romer SR Seminole Ridge 51.89 8
3 Jhenoi Shaw Senior Centennial 51.97 6
4 Aaron Pringle SR Seminole Ridge 52.47 5
5 Obed Lajeunesse JR Royal Palm Beach 53.72 4
6 Nicolas Pieroni JR Seminole Ridge 54.46 3
11 Miles Ferguson JR Lake Worth 56.61 -
  Jeff Gesner SR Boynton Beach NT