BISHOP KENNY

BOYS TRACK & FIELD

MORE TEAMS: Girls Track & Field

ROSTER

NAME YEAR
Alessandro, Charles FR
Alicea, Alejandro FR
Amico, Nicolas SO
Anseeuw, Gabriel JR
Baeza, Christian FR
Bass, Drew JR
Beenen, Nash SO
Beenen, Nolan SR
Braga, Matheus SR
Burnett, Jackson JR
Burnett, Payton FR
Cabret, Noah FR
Cano, Daniel JR
Carney, John JR
Castillo-Zima, Juan Pablo FR
Charles, Zeyon SR
Connolly, James JR
Cratem, John SR
Cratem, Thomas FR
Crews, Chris JR
Curran, Henry JR
Curry, Boyd JR
Daniel, Ma'Kenndi SR
Diaz-Reyes, Alberto FR
Dilts, Emory FR
Dimmick, Zach SO
Diokno, Bayani SR
Evans, Caleb SO
Farha, Andrew FR
Florestal, Merensly JR
Frey, Will SO
Gale, Harrison FR
Garcia, Andres FR
Geraci, Glenn SR
Greene, Eli SO
Hale, Ben SO
Harris, Jayden JR
Helquist, Alan JR
Holloway, Garrett FR
Holloway, Luke SR
Howe, Cooper JR
Johnson, Reagen SO
Johnson, William FR
Jolly, Steven FR
Joseph, Christopher SR
Jubran, Alex SR
Kallivayalil, Jonah SO
Kallivayalil, Noah SR
Kerins, Paul JR
Labyak, Nicholas SR
Lanier, Patrick FR
Lasalle, Nathan SO
Leimer, Ben SO
Leyva-Gonzales, Giovanni SO
Liuzzo, Jack FR
Loomis, Luke JR
Martinez, David SO
Martino, Nicholas FR
McCowan, Caden SR
McLauchlin, Davis SO
McMahan, Aidan FR
McMurry, Rider FR
Mcatee, Drew SR
Melograna, Jake SO
Moneyhan, Sean FR
Montalvo, Manuel JR
Morrissey, Sean-Patrick SR
Nduka, Chimeremeze FR
Nduka, Chinonye JR
O'Malley, Ryan SO
Perry, Lewis SR
Perry, Nathan FR
Peters, Roan SR
Porkert, Robert SR
Porrier, Benjamin JR
Pulicottil, Noel SO
Raisner, Aaron SO
Ramsay, Nels SO
Resar, James SO
Revenaugh, Wesley FR
Rich, Zach SO
Rivera, Max SO
Rodriguez, Leo JR
Russell, Alexander FR
Salcedo-Sotelo, Isaac JR
Salts, Jayden FR
Satkoff, Gabriel SO
Selden, Max SR
Sellers, Zander SO
Sexton, Kolbe SO
Sexton, Rian JR
Shannahan, Alex SO
Smith, Luke SR
Stewart, Noah SO
Stokes, Zach JR
Straley, Noah SR
Thomas, Payne SR
Thornton, Camden JR
Timbang, Skylar FR
Turner, Liam FR
Vinas, Alejandro SO
Voelker, Michael FR
Ward, Matthew JR
Warren, James FR
Watson, Price JR
Williams, Luke SR
Yunos, Cameron JR
Zahariadis, Max FR
Zanti, Christopher JR

LATEST RESULTS

DATE MEET
(5/12) FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
(5/05) FHSAA 2A Region 1
(4/26) FHSAA 2A District 4
(4/14) Thursday Night Spikes
(4/09) Coach Hunt Classic
(4/08) Bolles Mile Showcase
(4/01) Jax Nitro T&F Special
(3/29) First Cosat JV Championships
(3/26) Bear Classic / True Team Championships
(3/24- 3/26) Florida State Relays
(3/19) Bob Hayes Classic
(3/16) First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
(3/04) Bolles Bulldog Classic
(3/02) First Coast JV League Meet #2 - Bartram Trail
(2/26) Danny Brown Invitational
(2/23) First Coast JV League Meet #1 - Bishop Kenny
(2/17) Bolles Mini Meet
(5/08) FHSAA Class 2A/Para-Athlete Track & Field State Championship
(5/01) FHSAA 2A Region 1
(4/16) FHSAA 2A District 4
(4/07) Bolles Last Chance Meet
(4/01) Coach Hunt 40th Season Classic
(3/25) Adrian Mann Wolfpack Classic (38th Annual)
(3/20) Bob Hayes Classic
(3/17) First Coast JV Championships
(3/13) Bear Classic Track & Field Meet
(3/05) The Bulldog Classic
(2/27) Danny Brown Invitational
(2/18) Bolles Mini Meet
(2/13) Jax Nitro T&F Special
(3/13) Creekside High School Friday Knight Invite
(3/11) First Coast JV Track & Field Championships
(3/07) Brian Jaeger Elite Classic 2020
(3/06) Bolles Bulldog Classic
(3/04) Jax JV League - Meet #4
(2/29) 6th Annual Craig Speziale Invitational
(2/26) Jax JV League - Meet #3
(2/22) Danny Brown Track & Field Invitational
(2/15) Jax Nitro T&F Special 2020
(2/07) Bolles Mini Meet
(5/10) JAC Distance Classic
(5/03- 5/04) 2019 FHSAA State Track & Field Championships
(4/27) FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
(4/12) FHSAA 2A District 4
(4/03) Bolles Last Chance Meet
(3/29) Don Hall Invitational
(3/28) Episcopal JV Championships
(3/28- 3/30) Florida Relays
(3/23) UNF Pre-State High School Meet
(3/22- 3/23) FSU Relays (High School)
(3/16) Bob Hayes Invitational