May 3, 2023
|
UNF-Hodges Stadium - Jacksonville, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME SC
1 Andrew Jackson Dashawn Buist, Alex Williams, Willie Hill, Brian Johnson 4:15.19 3:17.82 10
2 Florida High Carter Rothell, Virgus Broxton, Micahi Danzy, Alexander Day 2:35.88 3:19.84 8
3 Raines Nashawn Jacobs, Tyrone Ousley, Kyle Gillyard, Nicholas Kilpatrick 3:03.31 3:21.43 6
4 Paxon Joshua Anderson, Kenechukwu Okor, Jomei Richard, Jakobe Marshall 3:07.19 3:23.46 5
5 Ribault Evanray Morales, Thurston Daniels, Amos Oruamabo, Jakobi Smith 3:26.18 3:26.18 4
6 Santa Fe Braylon Guyden, Michael Cottrell, Kyren Washington, Payton Pitts 4:18.54 3:30.19 3
7 Bolles Simeon Caldwell, Naeem Burroughs, Miles Rivera, Jack Camp 3:59.87 3:30.41 2
8 Beachside Gavin Oliver, Brick Balcita, Gavin Yamaguchi, Elias Jesse 3:32.77 3:30.66 1
9 North Bay Haven Michael Faint, James Betts, Charles Baldwin, Daniel Kling 4:32.01 3:30.86 -
10 Tocoi Creek Daniel Anasco, Trey Williams, Jayden Dailey, Hayden Owen 2:30.08 3:31.37 -
11 West Florida Aidan Deguzman, James Reese, Richard Curtis, Jermaine Adkins 2:53.34 3:33.99 -
12 Pensacola Theodore Jackson, Kimon Sims, Clifford Dale, Jakobe Fountain 2:55.51 3:36.68 -
13 Marianna Efren Hartsfield, Jalen McNeill, Marcus Johnson, Myles Libert 3:15.48 3:37.20 -
14 Suwannee Clay Starling, Morgan Mobley, Jack Herrington, Marquavious Owens 4:00.52 3:38.65 -
15 Gadsden County Deltonio Donaldson, Travion Parks, Isaiah Smith, Daren Marshall 4:16.37 3:44.88 -
16 South Walton Zane Jordan, Nelson Lopez, Matthew Minton, Ethen Shaw 3:11.66 3:45.48 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
10 Tocoi Creek Anasco, Williams, Dailey, Owen 3:10.24 3:31.37 3:52.51 4:13.65 -
11 West Florida Deguzman, Reese, Curtis, Adkins 2:44.78 3:33.99 4:38.19 2:36.22 -
12 Pensacola Jackson, Sims, Dale, Fountain 4:00.52 3:36.68 3:56.19 2:51.18 -
13 Marianna Hartsfield, McNeill, Johnson, Libert 3:02.45 3:37.20 4:14.13 2:40.73 -
14 Suwannee Starling, Mobley, Herrington, Owens 3:10.23 3:38.65 3:14.60 3:36.47 -
15 Gadsden County Donaldson, Parks, Smith, Marshall 4:29.86 3:44.88 4:14.12 4:36.61 -
16 South Walton Jordan, Lopez, Minton, Shaw 2:51.37 3:45.48 2:42.35 4:05.78 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Andrew Jackson Buist, Williams, Hill, Johnson 3:17.82 3:29.69 3:23.76 3:02.00 4:09.26 10
2 Florida High Rothell, Broxton, Danzy, Day 3:19.84 2:23.89 3:05.86 2:25.89 2:19.89 8
3 Raines Jacobs, Ousley, Gillyard, Kilpatrick 3:21.43 3:31.51 4:13.81 3:35.53 3:05.32 6
4 Paxon Anderson, Okor, Richard, Marshall 3:23.46 4:18.40 4:24.50 2:48.88 3:49.91 5
5 Ribault Morales, Daniels, Oruamabo, Smith 3:26.18 4:01.23 4:25.98 3:55.05 3:17.94 4
6 Santa Fe Guyden, Cottrell, Washington, Pitts 3:30.19 2:33.44 2:58.67 3:17.58 3:57.52 3
7 Bolles Caldwell, Burroughs, Rivera, Camp 3:30.41 2:33.60 2:39.92 3:53.56 3:36.73 2
8 Beachside Oliver, Balcita, Yamaguchi, Jesse 3:30.66 3:45.41 4:21.22 3:58.05 3:24.34 1
9 North Bay Haven Faint, Betts, Baldwin, Kling 3:30.86 4:32.01 3:14.00 3:39.30 3:09.78 -