April 6, 2023
|
Bolles - Jacksonville, FL

Men 1 Mile Run Open

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
1 Liam Jordan SO Berkeley Prep 4:19.00 4:31.95 5:28.93
2 Hudson Finocchio SR Creekside 4:19.71 4:24.91 3:30.37
3 Daniel De Monte SR Bolles 4:23.19 4:20.56 4:36.35
4 Matthew Thomas SR Bolles 4:24.18 5:09.09 4:26.83
5 Kirin Karver SR Berkeley Prep 4:24.31 4:42.82 5:06.60
6 Jackson Dravo SR Creekside 4:24.88 3:45.15 3:55.75
7 Grant Doherty SR Ponte Vedra 4:25.31 3:32.25 3:29.60
8 Zachary Spooner SR Flagler Palm Coast 4:27.79 4:51.90 5:26.71
9 Davis Brown JR Ponte Vedra 4:28.05 3:39.81 5:08.26
10 Nate Corkran SO Nease 4:28.55 4:52.72 5:49.12
11 Alexander Ruge SO Bolles 4:28.80 4:18.05 5:01.06
12 Jacob Harvey SR Creekside 4:29.56 3:30.26 5:18.08
13 Nicolo Fasanelli SR Ponte Vedra 4:30.36 4:16.85 4:16.85
14 Charles Loftin FR Providence 4:31.67 3:40.06 3:18.32
15 Grant Buehrmann SR University (Orlando) 4:32.31 4:18.70 4:13.25
16 Braedyn Wormeck SO Flagler Palm Coast 4:32.63 5:21.71 3:27.20
17 Braden Motycka SO Bartram Trail 4:33.03 4:27.57 5:11.26
18 Jack Camp SO Bolles 4:33.07 4:13.96 5:03.11
19 Jake Officer SO Episcopal 4:33.27 3:38.62 5:33.39
20 Tanner Andrade Brinsko SO Ponte Vedra 4:33.58 4:17.17 4:58.21
21 Richard Circelli JR Ponte Vedra 4:33.75 5:31.24 3:41.74
22 Brandon Kalasnik SR Flagler Palm Coast 4:35.06 3:12.55 4:46.07
23 Christopher Joost JR Bolles 4:35.29 3:42.99 3:56.75
24 Marc Gonzalez JR Mater Lakes 4:35.44 5:30.53 4:43.71
25 Anton Becher SO Bishop Verot 4:35.56 5:00.36 3:56.99
26 Miles Wicks FR Ponte Vedra 4:35.90 4:08.31 5:09.01
27 Jonathan Elliot JR Creekside 4:36.67 3:49.64 4:47.74
28 William Morales JR Bolles 4:36.98 4:12.06 4:42.52
29 Andrew Marino SO Bishop Verot 4:37.14 3:19.54 5:07.63
30 Dillon Mantei SR St. Augustine 4:37.23 4:17.83 5:02.18
31 John Zurn JR Creekside 4:38.33 4:43.90 4:49.47
32 Parker Adams SO Bolles 4:38.38 3:48.28 4:21.68
33 Peter Fiorillo SR St. Petersburg Catholic 4:38.52 5:39.80 3:31.68
34 Finn Thomas JR Nease 4:39.14 5:18.22 4:08.44
35 Peyton Woodward SR Flagler Palm Coast 4:39.23 6:03.00 5:54.63
36 Peter Hudson SR Bartram Trail 4:39.37 4:14.23 5:32.45
37 Wyatt Pittman JR Nease 4:39.51 4:00.38 4:59.08
38 Sai Jayaraman JR Nease 4:39.55 4:00.42 5:04.71
39 Miles Rivera JR Bolles 4:40.08 4:06.47 4:12.08
40 Barak Olago SR Flagler Palm Coast 4:40.43 3:58.37 3:58.37
41 Asa Swope FR Creekside 4:40.57 5:05.83 5:28.27
42 Morgan Mobley JR Suwannee 4:40.62 5:05.88 5:05.88
43 Claude Loftin JR Providence 4:40.92 6:05.20 5:56.77
44 Joseph Lupinski SO Bartram Trail 4:41.55 3:19.90 5:20.97
45 Sebastian Coraspe SO Mater Lakes 4:42.10 4:13.89 3:31.58
46 Jeshua Osorio SR Mater Lakes 4:42.50 3:57.30 5:33.35
47 Ryan Jones SR Menendez 4:43.40 5:45.75 4:20.73
48 Anden Herman SO Tocoi Creek 4:43.52 5:28.89 6:00.07
49 Julian Barre SO Bolles 4:44.03 5:29.48 3:38.71
50 Jack Gilvary JR Flagler Palm Coast 4:44.10 4:01.49 4:58.31
51 Walker White FR Providence 4:44.29 4:52.82 6:01.05
52 Darryl Crawford JR Nease 4:44.66 3:33.50 4:19.04
53 Cormac Kimberly SR Bolles 4:44.74 5:24.61 4:21.96
54 Henry Camp 8 Bolles 4:44.83 5:04.77 5:21.86
55 Matthew French SR Bishop Snyder 4:45.01 5:10.66 5:07.81
56 Elias Jesse SO Beachside 4:45.64 3:45.66 3:34.23
57 Justin Gilliam JR Flagler Palm Coast 4:45.85 5:03.01 4:48.71
58 Eric Perry SR Bartram Trail 4:46.09 5:00.40 5:08.98
59 Ashton Akam JR St. Joseph 4:46.79 4:18.12 3:26.49
60 Zachary Zielke SO Bishop Verot 4:46.84 3:43.74 4:35.37
61 Jack Singletary JR Creekside 4:47.52 5:33.53 5:07.65
62 Kamron Davis JR Flagler Palm Coast 4:47.97 4:30.70 4:10.54
63 Jacob Schroeder JR Nease 4:48.90 5:29.35 4:37.35
64 Gavin Stopa SO Creekside 4:49.53 5:44.54 4:55.32
65 John Deutch SR Ponte Vedra 4:49.73 6:10.86 5:53.47
66 Aiden McDonald JR Bartram Trail 4:50.05 3:23.04 4:32.65
67 Evan Willams JR Flagler Palm Coast 4:50.11 4:55.92 4:50.11
68 William Foulk SO Creekside 4:50.57 5:51.59 4:15.71
69 Gavin Voils SO Nease 4:50.99 3:23.70 3:38.25
70 Caleb Brigman JR Bolles 4:51.02 4:16.10 3:55.73
71 Cole Breuer JR Bolles 4:51.04 3:47.02 4:53.95
72 Spencer Lawrence JR Menendez 4:51.78 4:51.78 5:55.98
73 Joseph Watson SR Bartram Trail 4:51.80 3:35.94 5:18.07
74 Jacob Parks JR Bartram Trail 4:52.17 4:52.17 4:46.33
75 Charlie Moore 7 Bolles 4:52.31 5:59.55 4:46.47
76 Rick Schultz 8 Episcopal 4:52.41 4:34.87 4:34.87
77 Matthew Presley SO Bartram Trail 4:53.26 5:57.78 5:37.25
78 Dennis Olsen SO Bishop Verot 4:53.37 6:12.58 6:21.39
79 Caleb Marmo JR Bartram Trail 4:53.71 5:49.52 4:39.03
80 Elijah Stevenson JR Bolles 4:54.42 6:10.97 3:34.93
81 Charles Johnson SR Ponte Vedra 4:54.46 3:37.90 4:30.91
82 Jack Reich SO Tocoi Creek 4:54.77 5:56.68 3:55.82
83 Sean Cunningham 8 Providence 4:54.90 3:26.43 4:07.72
84 Jackson Lafser FR Creekside 4:54.96 5:21.51 3:55.97
85 Caleb Bost JR Providence 4:55.04 4:43.24 5:59.95
86 Trammell Kotchen JR Episcopal 4:55.11 3:44.29 5:57.09
87 Michael Korphage JR Menendez 4:55.78 5:49.02 6:15.64
88 Adrian Ruiz SO Mater Lakes 4:56.17 5:43.56 4:56.17
89 Jacob Sanders FR Clay 4:56.40 6:22.36 4:53.44
90 Donovan Drake SO Providence 4:56.48 4:29.80 3:39.40
91 Ethan Molloy SO Menendez 4:56.86 4:50.93 5:41.39
92 AJ Dayton JR Flagler Palm Coast 4:57.64 6:06.10 6:15.03
93 Miles Yates SR Creekside 4:57.92 5:27.72 4:28.13
94 Joel Gutierrez SO Mater Lakes 4:58.07 5:54.71 4:19.32
95 Edward Julian SO Creekside 4:58.88 5:25.78 5:25.78
96 Hayden Herndon JR Flagler Palm Coast 4:59.01 4:23.13 4:11.17
97 Jean Hernandez SO Mater Lakes 4:59.28 4:35.34 6:05.13
98 Matthew Sparks JR Bishop Snyder 4:59.30 3:59.44 5:11.28
99 Luke Fischer SR Creekside 4:59.34 5:56.22 5:08.32
100 Kaydan Bowie SR Tocoi Creek 4:59.82 4:29.84 5:05.82
101 Paul Gunter JR Suwannee 4:59.99 4:03.00 6:05.99
102 Connor Doherty SO Ponte Vedra 5:00.84 4:51.82 6:16.05
103 Logan Lanham JR St. Joseph 5:00.87 4:12.73 4:36.80
104 Jackson McConnell SO Nease 5:01.63 6:32.12 5:46.88
105 Aidan Chandler 8 Bolles 5:01.85 4:31.67 4:16.58
106 Braeden Voils SO Nease 5:01.94 3:40.42 6:20.45
107 Logan Wenzel JR Bartram Trail 5:02.14 3:40.57 6:02.57
108 Bode Klassen SO Bolles 5:02.59 5:02.59 6:21.27
109 Matthew Olsen JR Flagler Palm Coast 5:03.14 6:28.02 3:47.36
110 Adrian Oprea SO Beachside 5:03.74 4:15.15 4:12.11
111 Thomas Eichten FR Bishop Verot 5:04.00 4:15.36 5:40.48
112 Michael McGrath SR Bolles 5:04.12 6:17.11 4:42.84
113 Micah Kester FR Tocoi Creek 5:04.43 4:09.64 5:01.39
114 Ian Nguyen SO Bartram Trail 5:04.63 5:19.87 5:13.77
115 Noah Taunton SO Harvest Community 5:04.83 5:01.79 6:24.09
116 Luke Ball SO Nease 5:06.24 4:17.25 5:06.24
117 Zane Harper SO Ponte Vedra 5:06.28 4:29.53 5:49.16
118 Ethan Jensen SO Ponte Vedra 5:06.36 3:55.90 4:20.41
119 Jack Jacquot SO Episcopal 5:06.41 5:58.50 5:18.67
120 Christopher Gonzalez JR Mater Lakes 5:06.64 6:35.57 4:45.18
121 Max Truog 8 Cornerstone Classical Academy 5:07.51 4:49.06 3:38.34
122 Brody Petrick SO Creekside 5:07.65 4:03.05 4:43.04
123 Sebastian Posada SO Ponte Vedra 5:07.71 4:03.09 3:35.40
124 Ray Gottschalk SO Ponte Vedra 5:08.33 4:09.75 4:03.58
125 David Koshy JR Nease 5:08.46 5:36.23 5:20.80
126 Daniel Ji JR Bolles 5:08.46 4:06.77 5:36.23
127 Lucas Clements JR Bartram Trail 5:08.70 6:07.36 3:48.44
128 Jack Kline 7 Cornerstone Classical Academy 5:08.93 6:10.72 6:19.99
129 Pierce Woodward SO Flagler Palm Coast 5:11.12 4:40.01 4:46.23
130 Alejandro Ortiz SO Mater Lakes 5:11.66 6:04.65 5:17.90
131 Vincent Barragan 7 Bolles 5:11.76 5:21.12 6:29.70
132 Ben Aiken 8 Harvest Community 5:12.10 6:33.25 5:33.95
133 Franco Guimaraens SO Mater Lakes 5:12.19 4:47.22 6:39.61
134 Ryan Gilvary SO Flagler Palm Coast 5:12.56 5:21.94 4:16.30
135 Zach Warner SR Flagler Palm Coast 5:12.71 4:28.93 3:51.41
136 Justin Bosch SO Mater Lakes 5:13.50 4:29.61 3:39.45
137 Liam Duchelle SO Beachside 5:14.24 6:48.52 6:10.81
138 Joe Palsha JR Creekside 5:14.51 5:45.97 4:17.90
139 William Bunch 7 Episcopal 5:14.74 5:02.15 4:59.01
140 Josh Becker JR Nease 5:15.06 3:59.45 4:05.75
141 Kiran Parekh 8 Bolles 5:15.89 4:09.56 6:47.50
142 Bryce Maragni SR Creekside 5:18.70 4:24.52 6:28.82
143 Colby Johnson FR Menendez 5:19.29 5:12.91 3:59.47
144 Landon Rauch SO Bartram Trail 5:19.53 5:16.34 6:23.44
145 William Hall JR Bartram Trail 5:19.55 4:31.62 4:09.25
146 Lukas Lee SO Beachside 5:20.73 6:28.09 6:28.09
147 Yoel Piperno SR Bolles 5:20.84 5:14.43 4:07.05
148 Nate Leddy 8 Episcopal 5:20.84 4:58.39 6:50.68
149 Quinn Amenta JR Tocoi Creek 5:20.99 6:31.61 4:29.64
150 Colin Beard SO Stanton 5:21.01 5:08.17 4:39.28
151 Aidan Ryan SR Bolles 5:21.14 4:49.03 5:11.51
152 Noah Jacobo JR Harvest Community 5:24.51 6:26.17 5:24.51
153 Bartlett Smith 6 Bolles 5:25.22 5:44.74 7:02.79
154 Luke Noce JR Creekside 5:25.76 5:02.96 4:20.61
155 Vincent Palacios SO Bartram Trail 5:26.99 6:06.23 6:35.66
156 Donald Downer SR Bolles 5:27.02 4:24.89 4:54.32
157 Jack Garcia JR Mater Lakes 5:28.04 7:06.46 4:55.24
158 Luke Senesac JR Episcopal 5:29.34 3:53.84 5:58.98
159 Joshua Nelson JR St. Joseph 5:29.80 5:43.00 6:09.38
160 Chase McCoy 8 Episcopal 5:30.22 4:50.60 5:53.34
161 Alex Meyers Labenz JR Bolles 5:30.44 5:00.70 5:13.92
162 Luke Tattersall JR Stanton 5:30.71 4:37.80 4:57.64
163 Angel Castro SO St. Joseph 5:32.43 4:25.95 6:52.22
164 Drew Bowen SR Bolles 5:32.45 5:19.16 5:25.81
165 Merrick Meyer 8 Providence 5:32.91 6:59.47 7:06.13
166 Fausto Angelone Lopez SO Bolles 5:33.35 4:16.68 5:53.36
167 Brody St.Denis 8 Providence 5:35.37 5:01.84 7:09.28
168 Nicolas Osorio JR Mater Lakes 5:35.75 3:55.03 6:49.62
169 Jerry Xie SR Stanton 5:36.56 6:53.97 7:04.07
170 Victor Fernandes Derani SR Bolles 5:36.81 5:43.55 7:01.02
171 William Richardson SR Bishop Snyder 5:37.25 6:10.98 7:15.06
172 Samuel Ellis 8 Bolles 5:38.29 5:48.44 4:13.72
173 Daniel Carpenter SO Bishop Snyder 5:38.34 5:18.04 7:09.70
174 Nathan Chenarak SO Creekside 5:39.01 3:57.31 7:20.72
175 Grant Paris SO Ponte Vedra 5:39.40 5:05.46 5:52.98
176 David Montans JR Ponte Vedra 5:39.76 4:35.21 4:35.21
177 Corbin Glenn SR Ponte Vedra 5:40.93 6:49.12 5:10.25
178 Maxim Drexler SO Stanton 5:41.22 7:16.77 6:05.11
179 Gael Guillen Monzon SO Bolles 5:41.66 5:48.50 6:02.16
180 Dowl Bowen SR Bolles 5:42.89 5:42.89 6:03.47
181 Grant Wilkerson SO St. Augustine 5:43.10 4:17.33 4:10.47
182 Eli Walker SO Menendez 5:44.18 6:01.39 7:20.55
183 William Sandner SO Bolles 5:45.51 5:45.51 5:28.24
184 Aiden Copeland JR Bartram Trail 5:45.57 4:08.81 5:55.94
185 Finch Lezhak JR Creekside 5:46.01 5:56.39 6:17.15
186 Mario Hoxha SO Stanton 5:46.54 4:26.84 4:23.37
187 Paris James 8 Bolles 5:46.56 6:31.62 6:24.69
188 Ezra Day JR Ponte Vedra 5:46.63 7:16.76 4:33.84
189 Carter Fisk JR Creekside 5:47.96 5:20.13 6:54.08
190 Jonah Landis SO Bolles 5:48.81 6:55.09 7:26.48
191 Daniel Lovely FR Harvest Community 5:51.43 5:54.95 7:29.83
192 Teddy Camp 7 Bolles 5:53.08 4:07.16 5:42.49
193 Oliver Jenkins SR Ponte Vedra 5:54.99 7:20.19 7:13.09
194 Samuel Cills SO Ponte Vedra 5:55.21 4:44.17 6:05.87
195 Grant Buxton SO Ponte Vedra 5:56.02 6:10.26 5:38.22
196 Colin Kirk SR Bolles 5:56.88 5:53.32 7:18.97
197 Aidan Hearman 8 Cornerstone Classical Academy 5:57.20 6:29.35 4:35.05
198 Armaan Sharma 6 Bolles 5:58.24 6:30.49 4:32.27
199 Luka Popovic SO Bolles 5:58.34 7:45.85 7:13.60
200 Mathew Tuckman JR St. Joseph 5:58.76 5:01.36 4:47.01
201 Owen Shorland JR Bolles 6:06.62 7:05.28 4:31.30
202 Peter Bouras 6 Bolles 6:06.71 4:42.37 7:09.05
203 Will Heck SR Bolles 6:08.32 4:47.29 4:32.56
204 Ian Bridgewater 8 Bolles 6:08.94 5:43.12 7:44.87
205 Liam Sumner 6 Bolles 6:09.43 6:50.07 8:00.26
206 Drew Heck SR Bolles 6:13.55 6:09.82 7:02.12
207 Colton Clark JR St. Joseph 6:19.44 6:08.06 7:04.98
208 Aiden Allcorn JR Bolles 6:22.53 5:48.11 4:31.60
209 Liam Meier 8 Bolles 6:27.24 6:58.22 8:04.05
210 Rapha Clutter 8 Bolles 6:28.84 5:57.74 7:23.28
211 Cuvin Mahajan SO Bolles 6:29.78 7:39.94 7:32.15
212 Alexander Grant SO Ponte Vedra 6:34.79 5:27.68 8:13.49
213 Chase Watts JR Bartram Trail 6:35.29 5:51.81 8:22.02
214 Irfan Yusuff JR Stanton 6:36.67 6:32.71 5:45.11
215 Aaron Salco JR Harvest Community 6:55.96 8:15.00 7:04.28
216 Eli Gammage 8 Harvest Community 6:56.57 6:48.24 7:34.07
217 Rylan Perales SO Bolles 7:02.58 7:27.94 9:09.36
218 Evan Bartholomew 6 Providence 7:04.35 5:09.78 9:11.66
219 Jake Cumber 6 Bolles 7:24.70 7:33.60 7:46.94
  Eli Veniard 8 Harvest Community DNF DNF DNF
  Pierce Nguyen SR Providence DNF DNF DNF
  Casey Jones SR Providence DNF DNF DNF
  Christian Clarke SR Providence DNF DNF DNF
  Israel Nuhu SR Ponte Vedra DNF DNF DNF
  Colby Green JR Ponte Vedra DNF DNF DNF
Men 1 Mile Run Open Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
24 Marc Gonzalez JR Mater Lakes 5:55.32 4:35.44 5:00.23 3:51.37 3:43.11 5:47.06
45 Sebastian Coraspe SO Mater Lakes 5:24.42 4:42.10 5:21.60 5:38.52 3:54.15 4:22.36
59 Ashton Akam JR St. Joseph 5:24.08 4:46.79 3:32.23 4:09.51 4:12.38 6:12.83
88 Adrian Ruiz SO Mater Lakes 4:05.83 4:56.17 5:58.37 6:04.29 6:04.29 3:53.98
94 Joel Gutierrez SO Mater Lakes 4:55.09 4:58.07 5:18.94 5:21.92 6:09.61 5:45.77
97 Jean Hernandez SO Mater Lakes 4:17.38 4:59.28 5:02.28 6:17.10 3:32.49 3:38.48
130 Alejandro Ortiz SO Mater Lakes 5:30.36 5:11.66 6:32.70 5:02.31 5:08.55 5:33.48
133 Franco Guimaraens SO Mater Lakes 4:59.71 5:12.19 5:34.05 4:16.00 4:22.24 4:37.85
136 Justin Bosch SO Mater Lakes 5:44.85 5:13.50 3:55.13 4:04.53 4:10.80 6:09.93
156 Donald Downer SR Bolles 6:45.51 5:27.02 6:58.59 5:59.73 5:33.56 4:37.97
157 Jack Garcia JR Mater Lakes 4:09.31 5:28.04 6:53.33 5:44.45 6:20.53 5:14.92
164 Drew Bowen SR Bolles 4:19.32 5:32.45 6:15.67 5:42.43 4:39.26 4:29.29
166 Fausto Angelone Lopez SO Bolles 4:16.68 5:33.35 4:56.69 5:56.69 7:00.03 6:13.36
168 Nicolas Osorio JR Mater Lakes 4:11.82 5:35.75 7:03.05 5:05.54 5:25.68 5:05.54
176 David Montans JR Ponte Vedra 5:19.38 5:39.76 6:03.55 5:15.98 4:38.61 4:28.41
179 Gael Guillen Monzon SO Bolles 5:14.33 5:41.66 5:55.33 7:17.33 5:28.00 3:59.17
180 Dowl Bowen SR Bolles 7:12.05 5:42.89 5:25.75 7:25.76 7:18.90 6:44.61
196 Colin Kirk SR Bolles 7:36.81 5:56.88 6:53.98 5:24.76 4:13.39 5:17.63
200 Mathew Tuckman JR St. Joseph 6:45.40 5:58.76 6:31.05 7:17.69 5:26.48 7:28.45
203 Will Heck SR Bolles 4:36.24 6:08.32 7:36.72 4:39.93 6:30.42 6:30.42
204 Ian Bridgewater 8 Bolles 7:04.28 6:08.94 7:41.18 7:37.49 5:06.22 6:08.94
206 Drew Heck SR Bolles 7:43.21 6:13.55 5:10.05 6:32.23 5:54.88 7:24.53
207 Colton Clark JR St. Joseph 4:55.97 6:19.44 5:22.53 7:27.74 4:25.61 4:52.17
208 Aiden Allcorn JR Bolles 5:21.33 6:22.53 5:02.20 5:59.58 7:12.26 7:00.79
209 Liam Meier 8 Bolles 4:46.56 6:27.24 7:36.95 7:21.46 5:25.29 7:56.31
210 Rapha Clutter 8 Bolles 6:21.07 6:28.84 6:01.63 6:59.95 6:52.17 4:32.19
211 Cuvin Mahajan SO Bolles 7:47.74 6:29.78 5:07.93 8:22.82 5:00.13 8:11.13
213 Chase Watts JR Bartram Trail 6:43.20 6:35.29 7:30.63 8:10.16 7:54.35 6:59.01
214 Irfan Yusuff JR Stanton 7:12.37 6:36.67 6:12.87 7:40.14 5:25.27 5:29.24
215 Aaron Salco JR Harvest Community 5:53.57 6:55.96 7:12.60 8:15.00 7:41.72 5:20.29
216 Eli Gammage 8 Harvest Community 7:46.56 6:56.57 6:48.24 7:25.73 7:13.24 7:13.24
217 Rylan Perales SO Bolles 7:19.49 7:02.58 8:52.45 7:15.26 7:44.84 8:27.10
218 Evan Bartholomew 6 Providence 6:34.65 7:04.35 8:37.71 9:07.42 4:57.05 7:12.84
219 Jake Cumber 6 Bolles 5:55.76 7:24.70 9:02.54 5:20.19 6:22.45 8:26.96
  Eli Veniard 8 Harvest Community DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Casey Jones SR Providence DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Pierce Nguyen SR Providence DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Christian Clarke SR Providence DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Men 1 Mile Run Open Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
112 Michael McGrath SR Bolles 5:04.12
161 Alex Meyers Labenz JR Bolles 5:30.44
163 Angel Castro SO St. Joseph 5:32.43
170 Victor Fernandes Derani SR Bolles 5:36.81
178 Maxim Drexler SO Stanton 5:41.22
182 Eli Walker SO Menendez 5:44.18
184 Aiden Copeland JR Bartram Trail 5:45.57
185 Finch Lezhak JR Creekside 5:46.01
186 Mario Hoxha SO Stanton 5:46.54
187 Paris James 8 Bolles 5:46.56
188 Ezra Day JR Ponte Vedra 5:46.63
190 Jonah Landis SO Bolles 5:48.81
192 Teddy Camp 7 Bolles 5:53.08
195 Grant Buxton SO Ponte Vedra 5:56.02
197 Aidan Hearman 8 Cornerstone Classical Academy 5:57.20
198 Armaan Sharma 6 Bolles 5:58.24
199 Luka Popovic SO Bolles 5:58.34
201 Owen Shorland JR Bolles 6:06.62
202 Peter Bouras 6 Bolles 6:06.71
205 Liam Sumner 6 Bolles 6:09.43
212 Alexander Grant SO Ponte Vedra 6:34.79
Men 1 Mile Run Open Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
147 Yoel Piperno SR Bolles 6:21.80 6:41.05 5:20.84
150 Colin Beard SO Stanton 4:39.28 5:49.90 5:21.01
151 Aidan Ryan SR Bolles 4:45.82 6:54.27 5:21.14
152 Noah Jacobo JR Harvest Community 4:35.84 4:16.37 5:24.51
154 Luke Noce JR Creekside 5:15.99 4:30.38 5:25.76
155 Vincent Palacios SO Bartram Trail 6:29.12 7:05.09 5:26.99
158 Luke Senesac JR Episcopal 5:55.69 5:26.05 5:29.34
159 Joshua Nelson JR St. Joseph 6:48.96 5:33.10 5:29.80
160 Chase McCoy 8 Episcopal 5:56.64 4:04.37 5:30.22
162 Luke Tattersall JR Stanton 6:43.47 4:27.88 5:30.71
165 Merrick Meyer 8 Providence 4:06.36 5:42.90 5:32.91
167 Brody St.Denis 8 Providence 5:35.37 7:09.28 5:35.37
169 Jerry Xie SR Stanton 6:43.88 7:14.17 5:36.56
171 William Richardson SR Bishop Snyder 6:34.59 3:56.08 5:37.25
172 Samuel Ellis 8 Bolles 6:39.19 7:09.63 5:38.29
174 Nathan Chenarak SO Creekside 5:28.84 7:03.77 5:39.01
175 Grant Paris SO Ponte Vedra 4:41.71 5:08.86 5:39.40
181 Grant Wilkerson SO St. Augustine 5:19.09 4:07.04 5:43.10
183 William Sandner SO Bolles 4:29.50 4:53.69 5:45.51
189 Carter Fisk JR Creekside 5:16.65 6:05.36 5:47.96
191 Daniel Lovely FR Harvest Community 5:23.32 7:12.26 5:51.43
193 Oliver Jenkins SR Ponte Vedra 4:19.15 4:51.10 5:54.99
194 Samuel Cills SO Ponte Vedra 5:12.59 5:05.48 5:55.21
Men 1 Mile Run Open Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
86 Trammell Kotchen JR Episcopal 4:55.11 3:47.24
98 Matthew Sparks JR Bishop Snyder 4:59.30 6:11.14
99 Luke Fischer SR Creekside 4:59.34 5:17.30
114 Ian Nguyen SO Bartram Trail 5:04.63 6:20.79
119 Jack Jacquot SO Episcopal 5:06.41 4:48.03
122 Brody Petrick SO Creekside 5:07.65 3:53.82
124 Ray Gottschalk SO Ponte Vedra 5:08.33 4:00.50
127 Lucas Clements JR Bartram Trail 5:08.70 5:02.53
128 Jack Kline 7 Cornerstone Classical Academy 5:08.93 5:55.27
131 Vincent Barragan 7 Bolles 5:11.76 6:14.12
132 Ben Aiken 8 Harvest Community 5:12.10 3:57.20
140 Josh Becker JR Nease 5:15.06 6:02.32
141 Kiran Parekh 8 Bolles 5:15.89 4:31.67
142 Bryce Maragni SR Creekside 5:18.70 5:34.64
143 Colby Johnson FR Menendez 5:19.29 4:28.21
144 Landon Rauch SO Bartram Trail 5:19.53 4:02.85
146 Lukas Lee SO Beachside 5:20.73 6:37.71
148 Nate Leddy 8 Episcopal 5:20.84 4:45.55
149 Quinn Amenta JR Tocoi Creek 5:20.99 4:29.64
153 Bartlett Smith 6 Bolles 5:25.22 6:04.25
173 Daniel Carpenter SO Bishop Snyder 5:38.34 5:48.49
177 Corbin Glenn SR Ponte Vedra 5:40.93 6:04.80
  Israel Nuhu SR Ponte Vedra DNF DNF
Men 1 Mile Run Open Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
77 Matthew Presley SO Bartram Trail 4:53.26 3:51.68
80 Elijah Stevenson JR Bolles 4:54.42 4:42.65
83 Sean Cunningham 8 Providence 4:54.90 4:40.16
95 Edward Julian SO Creekside 4:58.88 5:01.87
100 Kaydan Bowie SR Tocoi Creek 4:59.82 5:47.80
103 Logan Lanham JR St. Joseph 5:00.87 5:12.91
104 Jackson McConnell SO Nease 5:01.63 5:34.81
105 Aidan Chandler 8 Bolles 5:01.85 3:40.35
106 Braeden Voils SO Nease 5:01.94 5:47.24
108 Bode Klassen SO Bolles 5:02.59 4:02.08
110 Adrian Oprea SO Beachside 5:03.74 5:46.27
111 Thomas Eichten FR Bishop Verot 5:04.00 3:32.80
113 Micah Kester FR Tocoi Creek 5:04.43 6:11.41
115 Noah Taunton SO Harvest Community 5:04.83 5:26.17
116 Luke Ball SO Nease 5:06.24 3:52.75
120 Christopher Gonzalez JR Mater Lakes 5:06.64 3:56.12
121 Max Truog 8 Cornerstone Classical Academy 5:07.51 4:33.69
125 David Koshy JR Nease 5:08.46 5:23.89
126 Daniel Ji JR Bolles 5:08.46 4:37.62
129 Pierce Woodward SO Flagler Palm Coast 5:11.12 6:10.24
135 Zach Warner SR Flagler Palm Coast 5:12.71 4:57.08
137 Liam Duchelle SO Beachside 5:14.24 3:55.68
139 William Bunch 7 Episcopal 5:14.74 3:59.21
Men 1 Mile Run Open Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
54 Henry Camp 8 Bolles 4:44.83
66 Aiden McDonald JR Bartram Trail 4:50.05
68 William Foulk SO Creekside 4:50.57
70 Caleb Brigman JR Bolles 4:51.02
72 Spencer Lawrence JR Menendez 4:51.78
74 Jacob Parks JR Bartram Trail 4:52.17
75 Charlie Moore 7 Bolles 4:52.31
76 Rick Schultz 8 Episcopal 4:52.41
81 Charles Johnson SR Ponte Vedra 4:54.46
82 Jack Reich SO Tocoi Creek 4:54.77
85 Caleb Bost JR Providence 4:55.04
87 Michael Korphage JR Menendez 4:55.78
89 Jacob Sanders FR Clay 4:56.40
90 Donovan Drake SO Providence 4:56.48
91 Ethan Molloy SO Menendez 4:56.86
93 Miles Yates SR Creekside 4:57.92
102 Connor Doherty SO Ponte Vedra 5:00.84
107 Logan Wenzel JR Bartram Trail 5:02.14
109 Matthew Olsen JR Flagler Palm Coast 5:03.14
118 Ethan Jensen SO Ponte Vedra 5:06.36
123 Sebastian Posada SO Ponte Vedra 5:07.71
134 Ryan Gilvary SO Flagler Palm Coast 5:12.56
138 Joe Palsha JR Creekside 5:14.51
145 William Hall JR Bartram Trail 5:19.55
Men 1 Mile Run Open Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
43 Claude Loftin JR Providence 3:44.74 5:34.30 4:40.92
46 Jeshua Osorio SR Mater Lakes 5:58.78 3:31.88 4:42.50
48 Anden Herman SO Tocoi Creek 3:18.47 4:43.52 4:43.52
49 Julian Barre SO Bolles 6:00.72 5:12.44 4:44.03
51 Walker White FR Providence 4:07.34 3:44.59 4:44.29
52 Darryl Crawford JR Nease 4:56.05 5:24.52 4:44.66
55 Matthew French SR Bishop Snyder 4:05.11 5:07.81 4:45.01
56 Elias Jesse SO Beachside 3:31.38 4:19.94 4:45.64
58 Eric Perry SR Bartram Trail 4:14.62 5:40.45 4:46.09
60 Zachary Zielke SO Bishop Verot 4:58.32 5:47.08 4:46.84
61 Jack Singletary JR Creekside 5:45.03 3:58.65 4:47.52
63 Jacob Schroeder JR Nease 3:56.90 4:05.57 4:48.90
64 Gavin Stopa SO Creekside 6:16.39 4:17.69 4:49.53
65 John Deutch SR Ponte Vedra 5:59.27 3:25.71 4:49.73
67 Evan Willams JR Flagler Palm Coast 5:51.04 4:55.92 4:50.11
69 Gavin Voils SO Nease 4:36.44 5:46.28 4:50.99
71 Cole Breuer JR Bolles 3:44.10 6:06.71 4:51.04
73 Joseph Watson SR Bartram Trail 3:30.10 5:20.98 4:51.80
78 Dennis Olsen SO Bishop Verot 4:15.24 5:13.91 4:53.37
79 Caleb Marmo JR Bartram Trail 5:34.83 4:12.59 4:53.71
84 Jackson Lafser FR Creekside 5:30.36 4:34.32 4:54.96
92 AJ Dayton JR Flagler Palm Coast 4:04.07 4:27.88 4:57.64
96 Hayden Herndon JR Flagler Palm Coast 6:28.72 4:11.17 4:59.01
101 Paul Gunter JR Suwannee 5:26.99 5:11.99 4:59.99
117 Zane Harper SO Ponte Vedra 4:23.40 3:34.40 5:06.28
Men 1 Mile Run Open Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
14 Charles Loftin FR Providence 5:45.02 5:20.57 4:31.67
18 Jack Camp SO Bolles 4:57.65 3:27.54 4:33.07
19 Jake Officer SO Episcopal 5:11.53 4:38.74 4:33.27
20 Tanner Andrade Brinsko SO Ponte Vedra 4:08.96 4:58.21 4:33.58
21 Richard Circelli JR Ponte Vedra 5:50.40 5:31.24 4:33.75
25 Anton Becher SO Bishop Verot 3:40.45 4:38.32 4:35.56
28 William Morales JR Bolles 3:19.43 5:21.30 4:36.98
29 Andrew Marino SO Bishop Verot 4:23.29 4:01.12 4:37.14
30 Dillon Mantei SR St. Augustine 4:03.97 5:21.59 4:37.23
31 John Zurn JR Creekside 4:13.28 5:22.87 4:38.33
32 Parker Adams SO Bolles 3:59.41 4:41.17 4:38.38
33 Peter Fiorillo SR St. Petersburg Catholic 5:45.37 4:16.24 4:38.52
34 Finn Thomas JR Nease 5:48.93 3:34.94 4:39.14
35 Peyton Woodward SR Flagler Palm Coast 3:21.05 3:43.39 4:39.23
36 Peter Hudson SR Bartram Trail 4:42.17 5:24.07 4:39.37
37 Wyatt Pittman JR Nease 5:24.24 4:28.33 4:39.51
38 Sai Jayaraman JR Nease 3:40.85 6:03.42 4:39.55
40 Barak Olago SR Flagler Palm Coast 5:25.30 4:26.41 4:40.43
42 Morgan Mobley JR Suwannee 5:00.27 5:25.52 4:40.62
44 Joseph Lupinski SO Bartram Trail 4:33.11 5:29.42 4:41.55
50 Jack Gilvary JR Flagler Palm Coast 5:35.24 5:12.51 4:44.10
57 Justin Gilliam JR Flagler Palm Coast 4:14.41 4:05.84 4:45.85
62 Kamron Davis JR Flagler Palm Coast 5:13.89 3:38.86 4:47.97
  Colby Green JR Ponte Vedra DNF DNF DNF
Men 1 Mile Run Open Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Liam Jordan SO Berkeley Prep 4:19.00 4:24.18 3:19.43 5:31.52 3:11.66 4:19.00 4:19.00
2 Hudson Finocchio SR Creekside 4:04.13 3:40.76 5:35.03 4:32.70 4:50.88 4:19.71 4:24.91
3 Daniel De Monte SR Bolles 4:33.72 3:22.66 4:31.09 5:00.04 4:20.56 4:23.19 5:07.94
4 Matthew Thomas SR Bolles 5:09.09 4:47.96 4:21.54 4:16.26 4:24.18 4:24.18 5:11.74
5 Kirin Karver SR Berkeley Prep 4:05.81 4:42.82 4:42.82 3:52.60 5:14.53 4:24.31 4:11.10
6 Jackson Dravo SR Creekside 3:42.50 4:16.94 3:58.40 3:50.45 5:04.62 4:24.88 5:39.05
7 Grant Doherty SR Ponte Vedra 5:36.95 3:48.17 3:42.86 5:44.91 4:20.01 4:25.31 4:17.35
8 Zachary Spooner SR Flagler Palm Coast 4:43.86 4:06.37 5:42.78 4:11.73 5:13.32 4:27.79 4:46.54
9 Davis Brown JR Ponte Vedra 3:29.08 5:32.39 3:37.12 5:16.30 4:28.05 4:28.05 4:33.42
10 Nate Corkran SO Nease 4:15.13 5:16.89 3:45.59 4:58.09 4:50.04 4:28.55 4:04.38
11 Alexander Ruge SO Bolles 3:21.60 4:20.74 5:03.75 5:27.94 5:30.63 4:28.80 4:55.68
12 Jacob Harvey SR Creekside 3:32.96 4:24.17 4:08.00 5:12.69 3:43.74 4:29.56 3:27.57
13 Nicolo Fasanelli SR Ponte Vedra 3:09.26 3:57.92 3:11.96 5:21.73 3:09.26 4:30.36 5:48.77
15 Grant Buehrmann SR University (Orlando) 3:54.19 3:26.96 3:35.13 4:45.93 4:24.14 4:32.31 5:54.01
16 Braedyn Wormeck SO Flagler Palm Coast 3:10.84 4:08.10 3:13.57 3:29.93 3:51.74 4:32.63 4:21.73
17 Braden Motycka SO Bartram Trail 3:16.59 4:35.76 5:16.72 5:11.26 5:44.02 4:33.03 3:30.24
22 Brandon Kalasnik SR Flagler Palm Coast 4:43.32 3:15.30 4:13.06 4:29.56 5:41.08 4:35.06 4:02.06
23 Christopher Joost JR Bolles 3:45.74 4:27.04 5:13.83 4:38.05 3:56.75 4:35.29 4:07.77
26 Miles Wicks FR Ponte Vedra 3:26.93 3:46.24 4:44.18 5:20.05 5:09.01 4:35.90 5:22.81
27 Jonathan Elliot JR Creekside 5:01.57 4:17.31 4:25.61 4:20.07 4:06.24 4:36.67 5:12.64
39 Miles Rivera JR Bolles 4:17.68 5:44.50 5:33.30 4:31.68 3:41.27 4:40.08 5:44.50
41 Asa Swope FR Creekside 3:33.24 4:06.91 4:40.57 3:52.88 3:36.04 4:40.57 5:53.52
47 Ryan Jones SR Menendez 3:18.38 3:24.05 5:08.91 5:42.92 4:54.74 4:43.40 3:21.22
53 Cormac Kimberly SR Bolles 5:10.37 3:19.32 3:36.41 4:50.44 3:50.64 4:44.74 3:19.32