April 6, 2023
|
St. Petersburg HS - St. Petersburg, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Makayla Hines SO Tarpon Springs 30.24 32.30 18.87 23.52 22.74 25.84 22.74 10
2 Zoe Monroe JR Hollins 24.11 22.79 34.44 24.37 20.14 26.49 26.23 8
3 Addison Morris JR Calvary Christian (Clr) 19.06 22.01 28.99 33.29 20.67 26.84 28.19 6
4 Samara Moses SO Osceola (Seminole) 23.78 30.54 28.65 21.08 25.40 27.02 29.19 5
5 Dierra Randle SR Boca Ciega 21.69 27.39 28.47 21.42 26.03 27.11 26.03 4
6 Amira Bryant FR Boca Ciega 32.41 32.95 23.15 33.22 24.78 27.23 31.59 3
7 Alexciona Davis SO Largo 31.40 33.31 33.86 27.58 26.49 27.30 27.58 2
8 Airis Mack SO Largo 28.89 21.19 23.66 23.66 29.44 27.51 26.69 1
9 Myka Allen SR Hollins 22.38 35.65 33.99 25.98 23.21 27.63 30.67 -
10 Abigail Ralph SR Seminole 20.61 31.20 30.92 22.56 29.25 27.85 27.02 -
11 Jaida Sailor JR Largo 33.01 25.18 35.53 35.53 33.29 27.97 33.85 -
12 Samiah Dorsett SO Osceola (Seminole) 27.30 19.98 32.37 30.68 22.23 28.14 20.55 -
13 Mckenzie Grey SR St. Petersburg 27.34 28.20 29.06 28.49 23.31 28.77 25.03 -
14 Jayla Laster JR Northeast (SP) 28.02 21.09 26.28 36.97 31.77 28.88 23.40 -
15 Jordan Keener SR Seminole 24.52 25.11 32.40 28.32 20.73 29.19 32.70 -
16 Samantha Rey SO Dunedin 32.56 22.88 34.91 29.04 29.63 29.33 21.12 -
17 Jamiah Mims FR Tarpon Springs 34.07 28.79 24.09 28.20 22.91 29.37 26.14 -
18 Sherriel Weeks SR Tarpon Springs 36.48 37.96 37.66 33.54 21.48 29.42 35.01 -
19 Jaden Henkel SO Seminole 36.30 26.56 23.91 25.97 37.48 29.51 22.73 -
20 Lily Cuddy SO St. Petersburg 38.70 27.60 34.20 21.00 32.10 30.00 26.10 -
21 Akela Serrano JR Countryside 31.51 25.81 24.01 31.81 26.71 30.01 30.61 -
22 Hazel Agyekum SO Clearwater 37.77 33.84 30.21 31.12 36.56 30.21 35.65 -
23 Kyleigh Faison SR Tarpon Springs 31.56 25.49 38.54 24.88 35.50 30.34 30.95 -
24 Colbie Fullerton FR Osceola (Seminole) 21.33 36.25 36.86 38.69 28.03 30.46 32.60 -
25 Ryan Fair JR Osceola (Seminole) 39.62 33.48 35.93 31.02 35.01 30.71 33.79 -
26 Shaniece Gillette SO Boca Ciega 21.82 36.27 39.03 22.74 24.28 30.73 22.44 -
27 Taryn Campbell JR Countryside 28.23 34.44 25.44 26.37 32.26 31.02 22.03 -
28 Brina Duncan FR Countryside 41.09 31.46 33.39 35.96 34.67 32.10 35.96 -
29 Ryleigh Pilgrim FR Dunedin 30.02 40.99 29.69 22.59 35.50 32.27 24.85 -
30 Kristina Hartman FR Clearwater 35.03 28.42 23.79 33.04 38.33 33.04 28.75 -
31 Millania Catham SO Northeast (SP) 41.84 40.17 30.13 36.82 30.13 33.47 23.77 -
32 Kinley Davis FR Dunedin 36.95 32.25 43.00 30.91 31.58 33.59 26.88 -
33 Cameron Blanco FR St. Petersburg 26.25 43.17 35.92 41.09 40.06 34.53 39.02 -
34 Daniela Julian FR St. Petersburg 41.46 41.81 33.86 40.43 31.44 34.55 33.86 -
35 Rachel Roberts JR Dunedin 34.33 33.91 33.07 29.31 29.72 41.86 54.00 -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Alexciona Davis SO Largo 35.22 27.03 32.22 25.67 27.30 22.39 2
28 Brina Duncan FR Countryside 28.25 37.24 25.36 28.57 32.10 26.97 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
13 Mckenzie Grey SR St. Petersburg 30.50 26.47 28.77 20.14 -
31 Millania Catham SO Northeast (SP) 27.78 34.81 33.47 26.45 -
33 Cameron Blanco FR St. Petersburg 25.21 41.44 34.53 24.87 -
34 Daniela Julian FR St. Petersburg 36.97 39.74 34.55 43.88 -
35 Rachel Roberts JR Dunedin 53.58 47.31 41.86 41.45 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
27 Taryn Campbell JR Countryside 27.92 39.09 31.02 31.33 -
29 Ryleigh Pilgrim FR Dunedin 27.11 28.72 32.27 28.72 -
30 Kristina Hartman FR Clearwater 23.46 42.63 33.04 23.46 -
32 Kinley Davis FR Dunedin 34.60 25.53 33.59 30.57 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
21 Akela Serrano JR Countryside 32.41 27.61 30.01 34.82 -
22 Hazel Agyekum SO Clearwater 25.68 36.26 30.21 36.56 -
26 Shaniece Gillette SO Boca Ciega 29.20 24.59 30.73 38.42 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
14 Jayla Laster JR Northeast (SP) 34.08 28.88 30.91 33.22 29.17 -
15 Jordan Keener SR Seminole 21.31 29.19 29.49 31.82 36.49 -
16 Samantha Rey SO Dunedin 33.73 29.33 25.52 24.64 23.17 -
17 Jamiah Mims FR Tarpon Springs 32.31 29.37 24.67 26.73 26.14 -
20 Lily Cuddy SO St. Petersburg 28.20 30.00 21.00 27.60 21.60 -
23 Kyleigh Faison SR Tarpon Springs 36.41 30.34 24.28 32.47 26.40 -
24 Colbie Fullerton FR Osceola (Seminole) 36.56 30.46 37.77 35.64 38.08 -
25 Ryan Fair JR Osceola (Seminole) 39.62 30.71 35.32 39.62 25.80 -
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
4 Samara Moses SO Osceola (Seminole) 24.32 27.02 23.78 5
9 Myka Allen SR Hollins 28.74 27.63 28.46 -
11 Jaida Sailor JR Largo 24.34 27.97 33.85 -
12 Samiah Dorsett SO Osceola (Seminole) 28.43 28.14 34.90 -
18 Sherriel Weeks SR Tarpon Springs 34.43 29.42 29.42 -
19 Jaden Henkel SO Seminole 20.66 29.51 33.94 -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Makayla Hines SO Tarpon Springs 25.84 24.81 10
2 Zoe Monroe JR Hollins 26.49 23.84 8
3 Addison Morris JR Calvary Christian (Clr) 26.84 22.28 6
5 Dierra Randle SR Boca Ciega 27.11 33.62 4
6 Amira Bryant FR Boca Ciega 27.23 27.51 3
8 Airis Mack SO Largo 27.51 28.89 1
10 Abigail Ralph SR Seminole 27.85 26.74 -