March 24, 2023
|
Trinity Prep - Winter Park, FL

Boys' Sprint Medley Relay (800 Meters)

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME SC
1 Lake Mary A Khalik Mitchell, Blake Marshall, Ryan Sen, Markel Jones 1:35.66 10
2 Foundation Academy A Christopher Bronaugh, Zephy Rogers, Daniel Jean, Sam McFarland 1:37.67 8
3 Seminole (Sanford) A Deon Butler, Sev Croom II, Nazsir Givens, Mathew Pruitt 1:38.87 6
4 Hagerty A Blake Henson, Aden Kennedy, Luis Piris, Dylan Shyy 1:39.57 5
5 Lake Mary
(B>)
B William Burgess, Carter Woodward, David Robinson, Reign Delery 1:41.71 4
6 East Ridge A Garrson Manuel, Dyllon Houghton, Timothy Moses, tyler jordan 1:43.15 3
7 Seminole (Sanford)
(B>)
B James Irwin, Noah Gutch, Chasen Johnson, Kelsie Holmes 1:43.96 2
8 Geneva School A Nathaniel Alilin, Max Demo, Joshua Hernandez, Charles White 1:44.13 1
9 Lake Highland Prep A Nicholas Collins, Joshua Perry, Cedric Johnson Jr., Trenton Gummer 1:44.75 -
10 University (OC) A Jaylin Henry, Dominic Maultsby, Andreas Schulz, Angel Lebron 1:44.79 -
11 Circle Christian A Enoch Rivera, Matthew Haak, Augustin Bancalari, Carson McManus 1:45.94 -
12 Hagerty
(B>)
B Porter Williams, James Rhodes, Sebastian Regalado, Braden Starnes 1:51.89 -
13 Trinity Prep A Ajay Maniar, Trey Butler, Mason Butler, Dean Krahling 1:54.86 -
14 Windermere Prep A Daniel Bradley, Brandon Doggett, Braden Haas, Joey Diao 1:56.15 -
15 Foundation Academy
(B>)
B Cameron Kotch, Austin Tomek, Matt Austin, Caleb Burden 1:57.53 -
  Lake Highland Prep
(B>)
B Michael Marin, Gregorio Francis, Brooks Rivera, Evan Safi DNS   
Boys' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Lake Mary Mitchell, Marshall, Sen, Jones 1:35.66 10
2 Foundation Academy Bronaugh, Rogers, Jean, McFarland 1:37.67 8
5 Lake Mary
(B>)
Burgess, Woodward, Robinson, Delery 1:41.71 4
7 Seminole (Sanford)
(B>)
Irwin, Gutch, Johnson, Holmes 1:43.96 2
8 Geneva School Alilin, Demo, Hernandez, White 1:44.13 1
13 Trinity Prep Maniar, Butler, Butler, Krahling 1:54.86 -
15 Foundation Academy
(B>)
Kotch, Tomek, Austin, Burden 1:57.53 -
  Lake Highland Prep
(B>)
Marin, Francis, Rivera, Safi DNS   
Boys' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
3 Seminole (Sanford) Butler, Croom II, Givens, Pruitt 1:38.87 6
4 Hagerty Henson, Kennedy, Piris, Shyy 1:39.57 5
6 East Ridge Manuel, Houghton, Moses, jordan 1:43.15 3
9 Lake Highland Prep Collins, Perry, Johnson Jr., Gummer 1:44.75 -
10 University (OC) Henry, Maultsby, Schulz, Lebron 1:44.79 -
11 Circle Christian Rivera, Haak, Bancalari, McManus 1:45.94 -
12 Hagerty
(B>)
Williams, Rhodes, Regalado, Starnes 1:51.89 -
14 Windermere Prep Bradley, Doggett, Haas, Diao 1:56.15 -