March 10, 2023
|
Lake Brantley - Altamonte Springs, FL

Boys' Sprint Medley Relay (800 Meters)

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Lake Mary Ryan Sen, Khalik Mitchell, Blake Marshall, Markel Jones 1:08.79 1:39.79 1:25.26 1:19.45 1:36.88 1:27.20 1:20.41
2 Seminole (Sanford) Deon Butler, Kalven McKenzie, James Cox, Nazsir Givens 1:09.25 2:01.68 1:55.74 1:23.10 1:38.92 1:10.24 1:18.15
3 West Orange Terrel Alexander, Jacob Scott, Brandon Davis, Daven Tolbert 2:07.18 1:16.51 2:02.22 1:41.35 1:39.36 1:54.27 1:30.42
4 Ocoee Keon Brown, Justyn Yancy, Zion Burch, Christian White 1:15.29 1:44.40 1:40.38 2:00.46 1:40.38 1:16.29 1:12.28
5 Wekiva Joshua Bennett, Jeremy Benjamin, Jy'Quez Cason, Anthony Gay 1:35.43 1:42.46 1:37.44 1:59.54 1:40.45 1:51.50 2:07.58
6 Edgewater Isiah Auguste, Treyce Cleveland, Travailu Harris, Evan Casterline 1:24.31 2:12.05 1:54.78 1:52.75 1:41.57 1:31.42 1:23.29
7 Oviedo Kevin Watson, Brandon Harrison, Santino Maiorino, Davis Alloway 1:42.36 1:22.51 2:04.29 1:27.73 1:44.44 1:25.64 1:17.29
8 Lake Brantley Shaun Siddiqui, Alexander Catano, Julian Patterson, Preston Lewis 2:16.73 2:16.73 1:48.96 1:25.46 1:46.82 1:47.89 2:15.67
9 Colonial David Denizac, Jai-el Dix, Amari Jackson, Isaiah Gonzalez 1:15.27 1:36.77 1:26.02 1:20.64 1:47.52 2:13.33 2:04.73
10 Olympia Davarrian Jefferson, Khalil Williams, Offsen Dorelus, Jordan Posten 1:48.46 2:11.24 1:20.26 2:19.92 1:48.46 1:53.89 1:34.36
11 Master's Academy (Oviedo) D'Marion Simmons, Mekhi Mudie, Rafiel Castillo, Andrew Newman 1:30.08 2:17.32 1:35.57 1:26.79 1:49.85 1:42.16 2:11.82
12 Apopka Jafari Green, Anthony Booker, Zakai Israel, Zion Berrian 2:19.92 2:16.56 1:23.95 1:50.81 1:51.93 1:34.03 1:53.05
  DeLand NT NT NT NT NT NT NT
  Winter Park NT NT NT NT NT NT NT
  Winter Springs NT NT NT NT NT NT NT
  University (OC) NT NT NT NT NT NT NT
  Orangewood Christian NT NT NT NT NT NT NT
  Mount Dora Christian NT NT NT NT NT NT NT
Boys' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME
3 West Orange Alexander, Scott, Davis, Tolbert 1:39.36
5 Wekiva Bennett, Benjamin, Cason, Gay 1:40.45
8 Lake Brantley Siddiqui, Catano, Patterson, Lewis 1:46.82
Boys' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Lake Mary Sen, Mitchell, Marshall, Jones 1:39.79 1:21.38 1:21.38 1:36.88 1:26.23 1:40.76
2 Seminole (Sanford) Butler, McKenzie, Cox, Givens 1:10.24 1:55.74 2:00.69 1:38.92 2:06.62 1:47.83
4 Ocoee Brown, Yancy, Burch, White 2:09.49 1:24.32 1:42.39 1:40.38 1:53.43 1:31.35
9 Colonial Denizac, Dix, Jackson, Gonzalez 1:57.20 1:29.25 2:04.73 1:47.52 1:41.07 1:56.13
11 Master's Academy (Oviedo) Simmons, Mudie, Castillo, Newman 2:08.53 1:37.77 1:27.88 1:49.85 1:32.28 1:57.54
  Mount Dora Christian NT NT NT NT NT NT
  Orangewood Christian NT NT NT NT NT NT
Boys' Sprint Medley Relay (800 Meters) Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
6 Edgewater Auguste, Cleveland, Harris, Casterline 1:28.37 2:04.94 1:30.40 1:46.65 1:13.13 1:41.57 1:46.65
7 Oviedo Watson, Harrison, Maiorino, Alloway 1:39.22 1:47.58 1:14.16 2:07.42 1:18.33 1:44.44 1:39.22
10 Olympia Jefferson, Williams, Dorelus, Posten 2:14.49 2:19.92 1:33.28 1:52.80 1:33.28 1:48.46 1:53.89
12 Apopka Green, Booker, Israel, Berrian 1:30.67 1:53.05 2:23.27 2:25.51 1:32.91 1:51.93 2:16.56
  University (OC) NT NT NT NT NT NT NT
  Winter Springs NT NT NT NT NT NT NT
  Winter Park NT NT NT NT NT NT NT
  DeLand NT NT NT NT NT NT NT