February 24, 2023
|
Bishop Moore - Orlando, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 1A District FHSAA 2A District

Men's 1,600m Run B

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
1 Diego Herrera JR Bishop Moore 5:02.50 5:02.50 4:38.30
2 Ian Perez SO Bishop Moore 6:41.45 5:37.35 6:11.09
3 Fletcher Dean FR Trinity Prep 5:21.16 5:41.66 6:50.00
4 Hunter Leifried FR Master's Academy (Oviedo) 5:09.77 5:44.18 5:09.77
5 Ajay Pandya SO Lake Highland Prep 7:18.24 5:56.29 7:14.68
6 Theodore Conlon SO Windermere Prep 7:00.63 6:08.97 5:02.56
7 Sammy Lou FR Trinity Prep 6:10.34 6:10.34 7:02.19
8 Carter Pickles SO Windermere Prep 6:21.64 6:10.52 7:24.63
8 Musovic Idriz 7 Windermere Prep 5:11.24 6:10.52 6:25.34
10 Jack Mansilla SO Windermere Prep 6:41.89 6:19.14 5:48.81
11 Diego Rodriguez JR Master's Academy (Oviedo) 6:57.99 6:19.99 6:35.19
12 Ashton Truenow SO Mount Dora Christian 4:34.12 6:26.08 6:29.94
13 Jaxson Stanaland FR Master's Academy (Oviedo) 7:01.27 6:26.48 6:11.02
14 Myles Allard FR Bishop Moore 7:09.01 6:26.49 5:47.85
15 Carlos Guzman SO Windermere Prep 4:44.83 6:30.17 8:19.42
16 Gabe Alexander SR Lake Highland Prep 7:51.23 6:53.36 6:28.56
  Fernando Delgado FR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Jayden Kirkland SR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Jaxson Anderson FR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Fidel Sewe SR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Anthony Portuguez SO Bishop Moore DNF DNF DNF
  Dean schaefer JR Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Shaheer Mehmood SO Windermere Prep DNS DNS DNS
  Miguel Rojas SO Bishop Moore DNS DNS DNS
  Logan Luke SO Eustis DNS DNS DNS
  Jisiah White FR Bishop Moore DNS DNS DNS
  Kaden Allgood SO Eustis DNS DNS DNS
  Jordan betances FR Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Kyren rodriquez 8 Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Daniel davidson FR Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Tanner faden 8 Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Armando pena FR Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Julio Reyes JR Bishop Moore DNS DNS DNS
  Landon garland JR Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Brooks Steketee SO Trinity Prep DNS DNS DNS
  Landon Marenco SO Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Alexander schaefer 8 Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Dominic caviglia JR Mount Dora Christian DNS DNS DNS
Men's 1,600m Run B Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
2 Ian Perez SO Bishop Moore 4:06.27 7:01.69 6:48.20 5:10.37 5:37.35
5 Ajay Pandya SO Lake Highland Prep 5:06.41 6:46.17 6:17.67 5:06.41 5:56.29
8 Carter Pickles SO Windermere Prep 7:24.63 4:37.89 6:32.76 5:11.24 6:10.52
11 Diego Rodriguez JR Master's Academy (Oviedo) 5:04.00 7:51.19 5:45.79 5:23.00 6:19.99
12 Ashton Truenow SO Mount Dora Christian 6:06.78 4:41.84 8:18.05 8:18.05 6:26.08
13 Jaxson Stanaland FR Master's Academy (Oviedo) 8:22.43 7:24.46 5:09.19 8:18.56 6:26.48
  Anthony Portuguez SO Bishop Moore DNF DNF DNF DNF DNF
  Dean schaefer JR Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Armando pena FR Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Landon garland JR Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Alexander schaefer 8 Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Dominic caviglia JR Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Tanner faden 8 Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Daniel davidson FR Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Brooks Steketee SO Trinity Prep DNS DNS DNS DNS DNS
  Julio Reyes JR Bishop Moore DNS DNS DNS DNS DNS
  Kyren rodriquez 8 Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
  Jisiah White FR Bishop Moore DNS DNS DNS DNS DNS
  Miguel Rojas SO Bishop Moore DNS DNS DNS DNS DNS
  Jordan betances FR Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS
Men's 1,600m Run B Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
1 Diego Herrera JR Bishop Moore 4:08.05 6:33.25 5:02.50
3 Fletcher Dean FR Trinity Prep 5:17.75 5:58.75 5:41.66
4 Hunter Leifried FR Master's Academy (Oviedo) 5:30.42 4:00.93 5:44.18
6 Theodore Conlon SO Windermere Prep 4:40.42 4:21.97 6:08.97
7 Sammy Lou FR Trinity Prep 6:21.45 5:22.20 6:10.34
8 Musovic Idriz 7 Windermere Prep 7:35.74 5:44.59 6:10.52
10 Jack Mansilla SO Windermere Prep 6:30.52 7:16.01 6:19.14
14 Myles Allard FR Bishop Moore 6:57.41 7:05.14 6:26.49
15 Carlos Guzman SO Windermere Prep 6:22.37 4:37.02 6:30.17
16 Gabe Alexander SR Lake Highland Prep 5:18.29 6:28.56 6:53.36
  Fernando Delgado FR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Jayden Kirkland SR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Jaxson Anderson FR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Fidel Sewe SR Bishop Moore DNF DNF DNF
  Landon Marenco SO Mount Dora Christian DNS DNS DNS
  Kaden Allgood SO Eustis DNS DNS DNS
  Logan Luke SO Eustis DNS DNS DNS
  Shaheer Mehmood SO Windermere Prep DNS DNS DNS