February 24, 2023
|
Jupiter - Jupiter, FL

Girls' Sprint Medley Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Pahokee Layla Perez, Sa'Nya Linder, Jamaria Richardson, Jordan Johnson 4:14.67 3:14.90 5:35.22 4:19.86 10
2 Dreyfoos Emily Gonzalez, Trinity Smoot, Jonelle Brinkley, Iliana Beauchamp 3:34.68 5:33.94 5:02.14 4:25.03 8
3 South Fork Frantazia Archange, Abby Mclaughlin, Emerson Brinn, Addison Boyer 5:33.05 3:28.50 5:08.68 4:30.77 6
4 Martin County Jayna Kochis, Sienna Hartley, Sorayia Brown, Madison Movchuk 4:22.29 3:23.07 6:03.82 4:42.03 5
5 Palm Beach Gardens Katherine Odita, Jania Linton, Jeanissa Jean, Ariel Tribble 3:40.90 3:55.43 3:40.90 4:50.65 4
6 Pine School D'Sani Escobedo, Fripp Stringfellow, Karolina Swan, Amelie Galbraith 3:55.71 4:27.72 3:23.70 4:51.00 3
7 Suncoast Jessica Foga, Helina Hoim, Mary Arp, Christina Porter 4:17.77 3:25.05 3:57.27 4:52.92 2
8 St. Edward's Adterria Holloway, Mia Perez, Elizabeth Campbell, Jaquelyn Perrin 5:25.31 5:19.39 6:09.67 4:55.73 1
9 Benjamin School Kamori Reddick, Ella Bailey, Karolina Ramirez, Jacqueline Pare 5:03.46 6:17.84 5:33.22 4:57.51 -
10 Fort Pierce Central Janiyah Mcclendon, Tamia Tommie, Carol Nathan-Marsh, Stori Walker 6:39.49 3:42.97 3:52.26 5:09.68 -
11 Jupiter Christian MELODY GIVENS, CORA WINSLOW, LIZZY SHAW, MAYA MUNIZ 5:28.86 5:57.60 5:12.90 5:19.28 -
12 Jupiter Delaney Fallucca, Jaiyana (JJ) Williams, Natalia Palan, Emma Nordland 6:47.60 5:20.26 6:18.49 5:23.49 -
Girls' Sprint Medley Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
3 South Fork Archange, Mclaughlin, Brinn, Boyer 5:35.76 4:28.07 3:14.96 4:30.77 3:39.33 3:42.04 5:03.27 6
8 St. Edward's Holloway, Perez, Campbell, Perrin 5:54.88 6:00.79 5:40.09 4:55.73 5:54.88 4:23.20 4:46.86 1
9 Benjamin School Reddick, Bailey, Ramirez, Pare 4:06.94 5:57.02 4:27.76 4:57.51 6:26.77 4:27.76 4:24.79 -
10 Fort Pierce Central Mcclendon, Tommie, Nathan-Marsh, Walker 4:29.43 4:10.84 3:49.17 5:09.68 3:58.46 5:37.56 4:35.62 -
Girls' Sprint Medley Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Pahokee Perez, Linder, Richardson, Johnson 4:19.86 5:11.84 4:30.26 3:12.30 4:32.86 3:22.69 10
2 Dreyfoos Gonzalez, Smoot, Brinkley, Beauchamp 4:25.03 5:41.89 5:12.74 5:25.99 3:55.88 5:36.59 8
4 Martin County Kochis, Hartley, Brown, Movchuk 4:42.03 3:25.89 5:52.54 4:56.14 3:28.71 4:50.49 5
5 Palm Beach Gardens Odita, Linton, Jean, Tribble 4:50.65 3:52.52 4:39.03 5:11.00 4:18.68 4:24.50 4
6 Pine School Escobedo, Stringfellow, Swan, Galbraith 4:51.00 6:06.66 4:21.90 4:48.09 4:13.17 3:44.07 3
7 Suncoast Foga, Hoim, Arp, Porter 4:52.92 5:36.86 3:39.69 5:39.79 5:10.50 5:04.64 2
11 Jupiter Christian GIVENS, WINSLOW, SHAW, MUNIZ 5:19.28 4:37.78 3:43.50 3:53.08 6:26.33 4:34.58 -
12 Jupiter Fallucca, Williams, Palan, Nordland 5:23.49 4:22.03 4:47.91 6:50.84 4:18.80 6:34.66 -