March 3, 2023
|
Weeki Wachee - Weeki Wachee, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District FHSAA 3A District

Men's 1,600m Run Open

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Noah Woodside SO River Ridge 5:16.45 4:16.33
2 Joshua Gleason FR South Sumter 5:33.25 7:03.23
3 Samuel Walls JR River Ridge 5:36.79 4:12.60
4 Wade Middleton FR South Sumter 5:47.15 5:57.57
5 Gianni Rodriguez Gracia SO Springstead 5:52.55 5:10.25
6 Gabe Spillman SO Dunnellon 5:56.28 7:14.67
7 Quentin Hicks JR Citrus 5:57.33 4:13.71
8 Krish Gupta FR River Ridge 6:05.57 5:25.36
9 John Blair SO Springstead 6:08.37 7:58.89
10 Cayden Davis FR Zephyrhills 6:12.54 7:15.88
11 Zeke Ahmed SO River Ridge 6:13.11 5:05.95
12 Marcelo Lam JR Springstead 6:19.28 5:07.22
13 Vincent Da'Leo JR River Ridge 6:20.79 4:45.60
14 William Jenkins Jr. SR Springstead 6:21.37 8:04.34
15 Isaiah Rivera SR Springstead 6:24.19 6:43.40
16 Onyx Schmidt FR Springstead 6:24.59 7:10.74
17 Evan Huebner FR Crystal River 6:31.21 6:46.86
18 Herbert Vender Hendst SO River Ridge 6:38.17 7:14.01
19 Jhonerin Flores-Dominquez SO Dunnellon 6:43.27 5:02.46
20 Andy Shaw SO River Ridge 6:43.64 7:07.86
21 Bryce Darling FR River Ridge 6:53.44 7:47.19
22 Logan Shaw SR Citrus 7:18.07 8:58.83
  Logan Owens FR River Ridge NT NT
  Russell Sullivan JR Hudson NT NT
  Aidan Reynolds FR Hudson NT NT
  Robert Mullins JR Citrus NT NT
  Nathan Ulatowski JR River Ridge NT NT
  Makhi Thomas SO River Ridge NT NT
  Hunter Smith SR River Ridge NT NT
  Kayden Haxton SO River Ridge NT NT
  Carlos Valazquez JR Weeki Wachee NT NT
  Colton Powers FR River Ridge NT NT
  Giovanni DeLape FR Springstead NT NT
  Jayson Atkinson SO River Ridge NT NT
Men's 1,600m Run Open Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
5 Gianni Rodriguez Gracia SO Springstead 4:17.37 7:17.17 6:13.71 5:17.30 5:52.55
7 Quentin Hicks JR Citrus 4:42.29 4:28.00 6:18.77 6:40.21 5:57.33
11 Zeke Ahmed SO River Ridge 7:57.58 7:42.66 5:35.80 4:32.37 6:13.11
12 Marcelo Lam JR Springstead 6:07.91 4:52.05 5:03.43 6:23.08 6:19.28
14 William Jenkins Jr. SR Springstead 7:22.39 6:17.56 5:12.73 7:07.14 6:21.37
17 Evan Huebner FR Crystal River 7:06.42 4:53.41 5:52.09 5:12.97 6:31.21
19 Jhonerin Flores-Dominquez SO Dunnellon 7:31.67 7:27.63 5:06.49 5:50.85 6:43.27
20 Andy Shaw SO River Ridge 8:28.59 7:48.23 5:47.13 8:40.70 6:43.64
21 Bryce Darling FR River Ridge 5:22.49 6:20.37 7:05.85 8:36.80 6:53.44
22 Logan Shaw SR Citrus 6:38.65 7:04.93 9:03.21 6:03.60 7:18.07
  Carlos Valazquez JR Weeki Wachee NT NT NT NT NT
  Kayden Haxton SO River Ridge NT NT NT NT NT
  Makhi Thomas SO River Ridge NT NT NT NT NT
  Colton Powers FR River Ridge NT NT NT NT NT
  Giovanni DeLape FR Springstead NT NT NT NT NT
  Aidan Reynolds FR Hudson NT NT NT NT NT
  Russell Sullivan JR Hudson NT NT NT NT NT
Men's 1,600m Run Open Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
1 Noah Woodside SO River Ridge 4:38.48 5:16.45 3:41.52
2 Joshua Gleason FR South Sumter 7:06.56 5:33.25 4:19.94
3 Samuel Walls JR River Ridge 7:04.36 5:36.79 4:05.86
4 Wade Middleton FR South Sumter 7:20.88 5:47.15 7:03.53
6 Gabe Spillman SO Dunnellon 6:39.04 5:56.28 6:46.16
8 Krish Gupta FR River Ridge 6:12.89 6:05.57 6:56.75
9 John Blair SO Springstead 7:40.47 6:08.37 7:25.73
10 Cayden Davis FR Zephyrhills 6:23.72 6:12.54 6:42.35
13 Vincent Da'Leo JR River Ridge 5:54.14 6:20.79 6:55.07
15 Isaiah Rivera SR Springstead 6:04.98 6:24.19 7:14.14
16 Onyx Schmidt FR Springstead 7:18.44 6:24.59 8:04.59
18 Herbert Vender Hendst SO River Ridge 6:46.14 6:38.17 5:14.56
  Jayson Atkinson SO River Ridge NT NT NT
  Logan Owens FR River Ridge NT NT NT
  Hunter Smith SR River Ridge NT NT NT
  Nathan Ulatowski JR River Ridge NT NT NT
  Robert Mullins JR Citrus NT NT NT