April 13, 2023
|
Bartram Trail - Jacksonville, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Skyler Watts JR Episcopal 11.77
2 Gabrielle Johnson SR Bishop Kenny 11.90
3 Kaymin Sales SO Oakleaf 12.26
4 Rayna Lawson FR Oakleaf 12.36
5 Sasha Gregory SR Nease 12.37
6 Anna Bachman SR Bartram Trail 12.42
7 Addie Thorson JR Bishop Kenny 12.60
8 Kennedy Berkley SO Fleming Island 12.67
9 Peyton Ganther FR Bartram Trail 12.67
10 Hannah Antah SR Mandarin 12.76
11 Avery Alicea FR Nease 12.76
12 Olivia Bori SR Bartram Trail 12.89
13 Arayah Brown FR Orange Park 12.97
14 Erin Buckley SR Bishop Kenny 12.99
15 Victoria Green SR Bartram Trail 12.99
16 Daniela Reich JR Nease 13.01
17 Mikayla Shavers FR Fleming Island 13.04
18 Christina Lewis SR Oakleaf 13.16
19 Kiya Williams FR St. Augustine 13.18
20 Cameron Jackson SR Bartram Trail 13.26
21 Princyuana Green SO Orange Park 13.27
22 Jadah Lee SO Tocoi Creek 13.29
23 Nia Keaton SO Mandarin 13.30
23 Jayla McCormick FR Bartram Trail 13.30
25 Arianis Lopez Esteban SO Nease 13.37
26 Sydney Gaines JR Oakleaf 13.43
27 Jordyn Wakefield SO Stanton 13.52
28 R'layah Williams FR St. Augustine 13.55
29 Aiyanna Breedlove SO Fleming Island 13.67
30 Avery Evans SO Tocoi Creek 13.69
31 Ariana Pierce SO Fleming Island 13.71
32 Mahaila Wiggins SR Fleming Island 13.73
33 Sasha Blazer SO Tocoi Creek 13.75
34 Chanlier Thompson SO Ed White 13.76
35 Mahdis Verrill SO Tocoi Creek 13.81
36 Arielle Jolly FR Mandarin 13.84
37 Taylor Edgerton SR Ed White 13.85
38 Layla Guy JR Episcopal 13.88
39 Ashley Kadi SR Bishop Kenny 13.95
40 Leah Collins JR Bolles 14.07
41 Alivia Nayock FR Bartram Trail 14.12
  Jadyn Bow 8 Episcopal FS
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Skyler Watts JR Episcopal 11.77
2 Gabrielle Johnson SR Bishop Kenny 11.90
3 Kaymin Sales SO Oakleaf 12.26
4 Rayna Lawson FR Oakleaf 12.36
5 Sasha Gregory SR Nease 12.37
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
6 Anna Bachman SR Bartram Trail 12.18 12.42 12.05 9.19 13.29 15.78
9 Peyton Ganther FR Bartram Trail 10.27 12.67 14.32 16.09 9.25 10.65
10 Hannah Antah SR Mandarin 9.19 12.76 12.64 15.06 9.32 15.95
11 Avery Alicea FR Nease 10.21 12.76 11.87 15.70 14.17 12.51
17 Mikayla Shavers FR Fleming Island 16.30 13.04 11.09 15.91 10.44 14.22
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
7 Addie Thorson JR Bishop Kenny 9.33 12.10 11.85 10.08 11.47 10.97 12.60
8 Kennedy Berkley SO Fleming Island 11.79 9.13 13.81 12.67 14.07 11.03 12.67
14 Erin Buckley SR Bishop Kenny 16.63 9.75 16.11 13.25 12.34 12.99 12.99
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
12 Olivia Bori SR Bartram Trail 14.57 12.25 11.99 12.89
13 Arayah Brown FR Orange Park 16.09 10.12 10.25 12.97
15 Victoria Green SR Bartram Trail 15.98 12.08 10.01 12.99
23 Jayla McCormick FR Bartram Trail 15.43 16.10 13.04 13.30
23 Nia Keaton SO Mandarin 16.90 14.24 13.97 13.30
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
16 Daniela Reich JR Nease 10.93 10.54 11.32 13.01
20 Cameron Jackson SR Bartram Trail 12.60 16.05 9.42 13.26
22 Jadah Lee SO Tocoi Creek 15.15 15.15 10.90 13.29
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
18 Christina Lewis SR Oakleaf 13.16 13.56 11.72 12.24
19 Kiya Williams FR St. Augustine 13.18 12.52 15.16 15.29
21 Princyuana Green SO Orange Park 13.27 13.54 15.40 15.53
25 Arianis Lopez Esteban SO Nease 13.37 15.38 14.98 13.51
26 Sydney Gaines JR Oakleaf 13.43 10.61 16.12 16.79
  Jadyn Bow 8 Episcopal FS FS FS FS
Girls' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
30 Avery Evans SO Tocoi Creek 17.39 9.59 10.68 9.59 13.69
31 Ariana Pierce SO Fleming Island 17.42 14.13 9.74 13.44 13.71
33 Sasha Blazer SO Tocoi Creek 16.64 12.93 14.72 12.24 13.75
34 Chanlier Thompson SO Ed White 10.05 14.04 15.69 13.08 13.76
Girls' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME
27 Jordyn Wakefield SO Stanton 13.52
32 Mahaila Wiggins SR Fleming Island 13.73
39 Ashley Kadi SR Bishop Kenny 13.95
41 Alivia Nayock FR Bartram Trail 14.12
Girls' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
28 R'layah Williams FR St. Augustine 16.54 13.55 11.79 10.03 9.62 10.57 16.40
35 Mahdis Verrill SO Tocoi Creek 16.16 13.81 15.89 17.27 12.16 15.47 17.82
36 Arielle Jolly FR Mandarin 14.40 13.84 11.63 10.52 13.29 16.89 14.81
37 Taylor Edgerton SR Ed White 10.67 13.85 13.72 16.62 17.04 10.67 10.53
Girls' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
29 Aiyanna Breedlove SO Fleming Island 15.59 9.71 14.08 13.67
40 Leah Collins JR Bolles 13.93 17.17 15.20 14.07
Girls' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
38 Layla Guy JR Episcopal 15.83 13.88 15.13 12.50 17.08