April 21, 2022
|
Villages - The Villages, FL
ICON KEY: FHSAA 2A Region Qualifier

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Demarcos Langley SO Hernando 21.95 10
2 Darrien Smith SR Hernando 22.01 8
3 Ja'lan Griffin SR Umatilla 22.60 6
4 Chris Samules JR Nature Coast 23.01 5
5 Andrew Scott SR Mount Dora 23.22 4
6 Bakari Hodge-Mauldin FR Weeki Wachee 23.53 3
7 Russell Ficket SO Mount Dora 23.78 2
8 Audric Rojas JR Villages 23.85 1
9 Stanley Young FR South Sumter 23.93 -
10 Rashad Johnson FR South Sumter 24.03 -
11 Brandon Brooks SO Tavares 24.03 -
12 Liam Albright SR Villages 24.13 -
13 Justin Winkler JR South Sumter 24.15 -
14 Eric Lindo SO Eustis 24.33 -
15 Antwaun Rebes JR Eustis 24.39 -
16 Hayden Abbott FR Umatilla 24.48 -
17 Eric Vega SO Eustis 24.53 -
18 Jalin Smith FR Tavares 24.74 -
19 Kevani Jones SO Nature Coast 24.97 -
20 Allen Parham JR Tavares 25.38 -
21 Camden Dubois FR Nature Coast 25.57 -
22 Clifton Bridges SO Villages 26.13 -
23 Isaiah Beutler JR Central (Brooksville) 28.53 -
  Javian Fender FR Central (Brooksville) NT   
  Adrian Cabezudo SO Weeki Wachee NT   
  Noah Nguyen JR Central (Brooksville) NT   
  Jisir Allen JR Weeki Wachee NT   
  Noah Fourari SR Mount Dora NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Chris Samules JR Nature Coast 23.01 5
11 Brandon Brooks SO Tavares 24.03 -
15 Antwaun Rebes JR Eustis 24.39 -
  Noah Nguyen JR Central (Brooksville) NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Eric Lindo SO Eustis 24.33 -
16 Hayden Abbott FR Umatilla 24.48 -
19 Kevani Jones SO Nature Coast 24.97 -
20 Allen Parham JR Tavares 25.38 -
21 Camden Dubois FR Nature Coast 25.57 -
22 Clifton Bridges SO Villages 26.13 -
23 Isaiah Beutler JR Central (Brooksville) 28.53 -
  Javian Fender FR Central (Brooksville) NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Stanley Young FR South Sumter 23.93 -
12 Liam Albright SR Villages 24.13 -
13 Justin Winkler JR South Sumter 24.15 -
17 Eric Vega SO Eustis 24.53 -
18 Jalin Smith FR Tavares 24.74 -
  Jisir Allen JR Weeki Wachee NT   
  Adrian Cabezudo SO Weeki Wachee NT   
  Noah Fourari SR Mount Dora NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Demarcos Langley SO Hernando 21.95 10
2 Darrien Smith SR Hernando 22.01 8
3 Ja'lan Griffin SR Umatilla 22.60 6
5 Andrew Scott SR Mount Dora 23.22 4
6 Bakari Hodge-Mauldin FR Weeki Wachee 23.53 3
7 Russell Ficket SO Mount Dora 23.78 2
8 Audric Rojas JR Villages 23.85 1
10 Rashad Johnson FR South Sumter 24.03 -