March 26, 2022
|
Evans - Orlando, FL

Boys' 4 x 200 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME
1 Ocoee A Keon Brown, Kareem Tolbert 1:03.88 1:29.97 1:40.77 1:13.78 1:10.18
2 Jones A A'ceon Cobb, Anyas Moore, William Howard 1:46.31 1:30.09 1:18.38 1:06.67 1:25.59
3 Evans A Jordan Pierre, Robert Coleman, Felix Barrington, Wilson Toussant 1:51.93 1:31.00 1:58.30 1:15.53 1:07.34
4 Wekiva A David Dennis 1:41.27 1:31.23 1:22.11 1:54.95 1:16.64
5 Lake Minneola A Johnny Rhymes, John Celestin, Jalen Dickerson, Owen Connor 1:15.15 1:33.93 1:29.24 1:06.69 1:33.93
6 Oak Ridge A Jeffry Marcelus, RASHID SILVERA, Jamicha McCoy, Christopher Amervil 1:44.55 1:34.19 1:43.61 1:19.12 2:00.57
7 Edgewater A Kaden Dutton-Shields, Travailu Harris, Damyen Leonard, Semaj Fleming 1:25.99 1:34.49 1:38.27 1:28.82 1:49.61
8 Lake Minneola
(B>)
B Antwan Walden, Ashton Stapleton, Jason Wiggins, Owen Connor 1:21.46 1:34.72 1:20.52 1:34.72 1:12.94
9 Ocoee
(B>)
B Keon Brown, Kareem Tolbert 1:17.76 1:36.00 1:57.12 1:11.04 1:12.00
10 Apopka A Malachi Britt, Kamerin McCone, Lorenzo Payne, Khamani Collymore 1:41.91 1:37.05 1:49.67 1:36.08 1:28.32
11 East Ridge A Elijah Facey, Collin Farrell, Kevol Craddock, Keandre McCormick 1:41.06 1:37.17 1:41.06 2:03.41 1:34.26
12 Foundation Academy A James Bronaugh, Daniel Jean, Zephy Rogers, Sam McFarland 1:45.65 1:38.73 1:19.98 2:06.38 1:58.48
13 Eustis A Emerson Leger, Jaden Anderson, Eric Lindo, Queny Reyonce 1:28.19 1:39.09 2:01.88 1:58.91 1:48.01
14 Matanzas
(B>)
B Seth Clark, Dominic Nocero, Clayton Vogel, Herby Timo 2:03.51 1:40.41 1:48.45 1:32.38 1:50.46
15 Oak Ridge
(B>)
B JOHNNY LOUISSAINT, Gregory Collins, Darvey Robertson II 1:23.34 1:41.63 1:51.80 1:13.18 2:03.99
16 First Academy (Orlando) A Walker Hughes, Michael Koziara, Jason Tenczar, Elliott pierce 2:08.33 1:42.66 1:17.00 2:08.33 1:29.32
17 Matanzas A Jeffrey Powell, Joel Jeanlys, Chandler Lane, Sophathan Phan 1:54.39 1:43.99 1:31.52 1:51.27 1:37.75
18 First Academy (Orlando)
(B>)
B 2:16.80 1:54.00 1:41.46 1:49.44 1:52.86
  Ridge Community A Donovan Baker, Jakari Ward, Kinje Celestin DNS DNS DNS DNS DNS
  Apopka
(B>)
B Aaron Erase, Rhakeem Mohammed, Vaughn Zamor, Lucius Williams DNS DNS DNS DNS DNS
  Foundation Academy
(B>)
B Caleb Beloni, Sam McFarland DNS DNS DNS DNS DNS
Boys' 4 x 200 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME
2 Jones Cobb, Moore, Howard 1:30.09 1:16.58 1:33.70 1:12.98 1:47.21
3 Evans Pierre, Coleman, Barrington, Toussant 1:31.00 1:40.10 1:53.75 1:50.11 1:56.48
5 Lake Minneola Rhymes, Celestin, Dickerson, Connor 1:33.93 1:08.57 1:48.02 1:42.39 1:59.30
7 Edgewater Dutton-Shields, Harris, Leonard, Fleming 1:34.49 2:00.95 1:06.15 1:44.89 1:08.98
10 Apopka Britt, McCone, Payne, Collymore 1:37.05 1:39.97 1:21.53 1:12.79 1:29.29
11 East Ridge Facey, Farrell, Craddock, McCormick 1:37.17 1:34.26 1:16.77 1:21.63 1:32.32
12 Foundation Academy Bronaugh, Jean, Rogers, McFarland 1:38.73 1:20.96 1:14.05 1:42.68 1:28.86
13 Eustis Leger, Anderson, Lindo, Reyonce 1:39.09 1:35.13 1:31.17 2:03.87 1:23.24
Boys' 4 x 200 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME
1 Ocoee Brown, Tolbert 1:26.38 1:29.97 1:47.07 1:30.87 1:43.47
4 Wekiva Dennis 1:46.74 1:31.23 1:56.78 1:21.20 1:09.34
6 Oak Ridge Marcelus, SILVERA, McCoy, Amervil 1:33.25 1:34.19 1:35.14 1:53.03 1:10.65
16 First Academy (Orlando) Hughes, Koziara, Tenczar, pierce 2:08.33 1:42.66 2:12.44 1:39.58 2:08.33
17 Matanzas Powell, Jeanlys, Lane, Phan 2:06.87 1:43.99 1:39.83 2:08.95 2:02.71
  Ridge Community Baker, Ward, Celestin DNS DNS DNS DNS DNS
Boys' 4 x 200 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME
8 Lake Minneola
(B>)
Walden, Stapleton, Wiggins, Connor 1:13.89 1:29.99 1:34.72
9 Ocoee
(B>)
Brown, Tolbert 1:15.84 1:30.24 1:36.00
14 Matanzas
(B>)
Clark, Nocero, Vogel, Timo 1:44.43 1:59.49 1:40.41
15 Oak Ridge
(B>)
LOUISSAINT, Collins, Robertson II 1:56.88 1:56.88 1:41.63
18 First Academy (Orlando)
(B>)
1:44.88 2:11.10 1:54.00
  Apopka
(B>)
Erase, Mohammed, Zamor, Williams DNS DNS DNS
  Foundation Academy
(B>)
Beloni, McFarland DNS DNS DNS