March 23, 2022
|
Palm Bay - Melbourne, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Michael Parkes JR Bayside 27.66 17.35 24.62 23.44 10
2 Marquel Dean SO Eau Gallie 19.25 29.58 22.30 23.47 8
3 Malik Gay JR Palm Bay 28.73 20.63 29.71 24.55 6
4 Kevaunie Henry SR Palm Bay 22.98 20.26 18.78 24.70 5
5 Darrien Grady SO Palm Bay 18.33 20.80 30.21 24.76 4
6 Gavin Howell JR Melbourne 24.33 26.31 18.37 24.82 3
7 Bryant Parchinski JR Florida Prep 30.42 22.06 28.40 25.35 2
8 Derion Ayliffe FR Space Coast 23.85 25.63 18.78 25.37 1
9 Peyton Kromash SR Edgewood 27.11 28.64 29.15 25.57 -
10 Kyle Brooks FR Palm Bay 30.10 19.81 33.18 25.72 -
11 Arthur Waters IV SR Melbourne 21.65 32.99 21.39 25.77 -
12 James Davis FR Rockledge 25.76 21.08 23.42 26.02 -
13 Alreece Brown SO Melbourne 26.63 27.67 25.58 26.10 -
14 Savion Kirby FR Melbourne 29.78 24.30 19.59 26.12 -
15 Elijah Ero FR Bayside 24.80 33.51 18.73 26.38 -
16 Liam Schutte SR West Shore 26.38 24.80 24.54 26.38 -
17 Nathan DeCamp SO Bayside 23.07 24.39 22.54 26.51 -
18 Owen Chavez SO Bayside 28.42 30.30 22.26 26.81 -
19 Darnel Bush FR Florida Prep 29.06 34.04 24.63 27.67 -
20 Xavier Ruiz FR Edgewood 34.20 33.64 20.02 27.80 -
21 Declan Gaudette FR Brevard HEAT 34.68 21.71 21.15 28.19 -
22 Riley Dehuff FR Edgewood 27.41 29.10 28.82 28.25 -
23 Javel Cook SO Eau Gallie 29.12 31.67 32.80 28.27 -
24 Ayush Maddikonda SR West Shore 35.10 22.01 25.28 29.74 -
25 Anderson Kirschner FR Florida Prep 26.82 38.43 25.62 29.79 -
26 Will Zegarski SR Eau Gallie 21.93 23.45 33.50 30.45 -
27 Elijah Contreras FR Pineapple Cove (Palm Bay) 23.57 31.21 34.39 31.84 -
28 Christopher Comerford 7 Florida Prep 33.76 41.23 29.22 32.46 -
29 Jonathan Joiner SO Space Coast 29.83 24.26 34.75 32.78 -
30 Sean Moran FR Brevard HEAT 38.24 31.48 34.18 33.84 -
  Rusten Clark SO Space Coast 31.32 38.24 28.68 32.96   
  Jack Boucher FR West Shore NT NT NT NT   
  Joshua Gunness FR Odyssey Charter NT NT NT NT   
  Dylan Rivera SO Odyssey Charter NT NT NT NT   
  Khalon Cole SO Rockledge NT NT NT NT   
  Ian Summer 8 Odyssey Charter NT NT NT NT   
  Jacob Berstler SR Space Coast NT NT NT NT   
  Daryl Bryant FR Space Coast NT NT NT NT   
  Michael Jedrocha SR Eau Gallie NT NT NT NT   
  Dylan Rosario-Quintero FR Melbourne Central Catholic NT NT NT NT   
  Diego Sanchez JR Melbourne Central Catholic NT NT NT NT   
  Mauricio Sanchez FR Melbourne Central Catholic NT NT NT NT   
  Michael Green FR Melbourne Central Catholic NT NT NT NT   
  Jonathon Bahi FR Odyssey Charter NT NT NT NT   
  Anshil Patel SR Edgewood NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Michael Parkes JR Bayside 27.19 23.68 28.60 23.44 28.60 10
2 Marquel Dean SO Eau Gallie 16.90 25.12 29.34 23.47 20.66 8
5 Darrien Grady SO Palm Bay 26.74 29.47 24.76 24.76 25.51 4
8 Derion Ayliffe FR Space Coast 24.61 28.93 26.14 25.37 20.81 1
9 Peyton Kromash SR Edgewood 22.76 24.81 22.25 25.57 32.22 -
11 Arthur Waters IV SR Melbourne 21.91 19.59 26.03 25.77 20.36 -
  Michael Jedrocha SR Eau Gallie NT NT NT NT NT   
  Jacob Berstler SR Space Coast NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
4 Kevaunie Henry SR Palm Bay 22.23 21.99 18.04 24.70 5
6 Gavin Howell JR Melbourne 31.77 21.10 24.58 24.82 3
10 Kyle Brooks FR Palm Bay 21.35 25.21 21.87 25.72 -
13 Alreece Brown SO Melbourne 24.80 31.85 31.59 26.10 -
15 Elijah Ero FR Bayside 25.59 33.24 31.92 26.38 -
16 Liam Schutte SR West Shore 20.32 29.02 29.55 26.38 -
17 Nathan DeCamp SO Bayside 28.63 20.42 31.82 26.51 -
  Daryl Bryant FR Space Coast NT NT NT NT   
  Khalon Cole SO Rockledge NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
7 Bryant Parchinski JR Florida Prep 25.35 26.11 2
14 Savion Kirby FR Melbourne 26.12 26.39 -
19 Darnel Bush FR Florida Prep 27.67 34.59 -
24 Ayush Maddikonda SR West Shore 29.74 21.12 -
26 Will Zegarski SR Eau Gallie 30.45 38.37 -
27 Elijah Contreras FR Pineapple Cove (Palm Bay) 31.84 29.93 -
  Diego Sanchez JR Melbourne Central Catholic NT NT   
  Mauricio Sanchez FR Melbourne Central Catholic NT NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
20 Xavier Ruiz FR Edgewood 23.63 30.86 35.31 28.64 27.80 -
21 Declan Gaudette FR Brevard HEAT 31.01 36.09 20.86 31.01 28.19 -
22 Riley Dehuff FR Edgewood 24.58 26.56 35.60 21.47 28.25 -
  Jonathon Bahi FR Odyssey Charter NT NT NT NT NT   
  Joshua Gunness FR Odyssey Charter NT NT NT NT NT   
  Jack Boucher FR West Shore NT NT NT NT NT   
  Dylan Rosario-Quintero FR Melbourne Central Catholic NT NT NT NT NT   
  Michael Green FR Melbourne Central Catholic NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
18 Owen Chavez SO Bayside 29.50 33.25 26.81 -
23 Javel Cook SO Eau Gallie 35.62 33.65 28.27 -
25 Anderson Kirschner FR Florida Prep 27.71 21.75 29.79 -
29 Jonathan Joiner SO Space Coast 32.46 28.52 32.78 -
30 Sean Moran FR Brevard HEAT 34.86 40.27 33.84 -
  Rusten Clark SO Space Coast 36.26 39.56 32.96   
  Dylan Rivera SO Odyssey Charter NT NT NT   
  Ian Summer 8 Odyssey Charter NT NT NT   
  Anshil Patel SR Edgewood NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Malik Gay JR Palm Bay 24.55 6
12 James Davis FR Rockledge 26.02 -
28 Christopher Comerford 7 Florida Prep 32.46 -