March 23, 2022
|
Palm Bay - Melbourne, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Olivia Norton FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.61 10
2 Jalaya King FR West Shore 28.11 8
3 Danielle Placeres SO Bayside 28.46 6
4 Laura Shelton SR West Shore 29.05 5
5 Makayla Petite FR Palm Bay 29.07 4
6 Addison Hansen FR Melbourne 29.28 3
7 Caile' Shields SO Pineapple Cove (Palm Bay) 29.75 2
8 Alina Rodriguez FR Pineapple Cove (Palm Bay) 30.22 1
9 Ekiya Kudra 8 Florida Prep 30.32 -
10 Aliana Bass SO Space Coast 30.43 -
11 Lisa Bodemer SO Florida Prep 30.54 -
12 Natalie Allen SO Eau Gallie 30.90 -
13 Jaleah McDonald JR Eau Gallie 31.18 -
14 Jayla Lee FR Bayside 31.28 -
15 Molly Malone 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 31.63 -
16 Kaniya Williams SR Palm Bay 32.26 -
17 Chloe Jennings 8 Florida Prep 32.32 -
18 Tanisha Bertilien FR West Shore 33.07 -
19 Isabella Blackburn FR Edgewood 33.28 -
20 Desiree Hillard FR Bayside 34.12 -
21 Smryna Troncoso SR Florida Prep 34.52 -
22 Moriah McFadden 8 Brevard HEAT 35.68 -
23 Naomi Calvo JR Eau Gallie 36.06 -
24 Jennava Jacavage SO Space Coast 36.21 -
25 Kaleigh Bernard SO Bayside 37.84 -
26 Isabella Greene SO Eau Gallie 38.23 -
27 Makayla Williams FR Palm Bay 38.52 -
  Kenya Charles 6 Odyssey Charter NT   
  Talyssa Hilaire 8 Odyssey Charter NT   
  Jane Cichock SO Melbourne Central Catholic NT   
  Piper Monismith SO Space Coast NT   
  Dayton Greene SO Space Coast NT   
  Tamia Young FR Palm Bay NT   
  Kenya Charles 6 Odyssey Charter NT   
  Charleea Santiago JR Melbourne NT   
  Camila Alvarez FR Melbourne Central Catholic NT   
  Milla Maaninen SR Melbourne Central Catholic NT   
  Rachael Thomas SR Melbourne NT   
  Paislee Walters 7 Edgewood NT   
  Cole Chamberlin SO Edgewood NT   
  Cydney Underwood FR Edgewood NT   
  Amelia Kleinsorge FR Odyssey Charter NT   
  Zoie Bendict FR Odyssey Charter NT   
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Olivia Norton FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.61 10
2 Jalaya King FR West Shore 28.11 8
3 Danielle Placeres SO Bayside 28.46 6
4 Laura Shelton SR West Shore 29.05 5
5 Makayla Petite FR Palm Bay 29.07 4
6 Addison Hansen FR Melbourne 29.28 3
7 Caile' Shields SO Pineapple Cove (Palm Bay) 29.75 2
9 Ekiya Kudra 8 Florida Prep 30.32 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Alina Rodriguez FR Pineapple Cove (Palm Bay) 30.22 1
11 Lisa Bodemer SO Florida Prep 30.54 -
12 Natalie Allen SO Eau Gallie 30.90 -
17 Chloe Jennings 8 Florida Prep 32.32 -
23 Naomi Calvo JR Eau Gallie 36.06 -
  Talyssa Hilaire 8 Odyssey Charter NT   
  Cole Chamberlin SO Edgewood NT   
  Tamia Young FR Palm Bay NT   
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Aliana Bass SO Space Coast 30.43 -
14 Jayla Lee FR Bayside 31.28 -
15 Molly Malone 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 31.63 -
16 Kaniya Williams SR Palm Bay 32.26 -
18 Tanisha Bertilien FR West Shore 33.07 -
  Amelia Kleinsorge FR Odyssey Charter NT   
  Rachael Thomas SR Melbourne NT   
  Charleea Santiago JR Melbourne NT   
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Jaleah McDonald JR Eau Gallie 31.18 -
19 Isabella Blackburn FR Edgewood 33.28 -
21 Smryna Troncoso SR Florida Prep 34.52 -
  Zoie Bendict FR Odyssey Charter NT   
  Milla Maaninen SR Melbourne Central Catholic NT   
  Jane Cichock SO Melbourne Central Catholic NT   
  Cydney Underwood FR Edgewood NT   
  Dayton Greene SO Space Coast NT   
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Desiree Hillard FR Bayside 34.12 -
22 Moriah McFadden 8 Brevard HEAT 35.68 -
24 Jennava Jacavage SO Space Coast 36.21 -
26 Isabella Greene SO Eau Gallie 38.23 -
  Kenya Charles 6 Odyssey Charter NT   
  Kenya Charles 6 Odyssey Charter NT   
  Camila Alvarez FR Melbourne Central Catholic NT   
  Paislee Walters 7 Edgewood NT   
  Piper Monismith SO Space Coast NT   
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Kaleigh Bernard SO Bayside 37.84 -
27 Makayla Williams FR Palm Bay 38.52 -