February 23, 2022
|
Oak Hall - Gainesville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Caden Montini JR Oak Hall 4:23.54
2 Asher Dobrin SR Oak Hall 4:35.14
3 Gabe Collante JR Oak Hall 4:38.24
4 Jake Ciocca SR Oak Hall 4:39.33
5 Justin Hernandez SR Branford 4:45.08
6 Peter Peloso FR Oak Hall 4:49.13
7 Quinten Dragstedt SO Oak Hall 4:52.52
8 Seth Humphries SR Branford 4:59.99
9 Morgan Mobley SO Suwannee 5:07.54
10 Phillip Peddie FR Oak Hall 5:13.36
11 Saylor Bosko SO St. Francis 5:13.96
12 Paul Gunter SO Suwannee 5:14.56
13 Josue Sierra Berrios SR Branford 5:20.60
14 Brigadere Scott FR Suwannee 5:20.97
15 Grant Curtis FR Oak Hall 5:21.85
16 Benjamin Gallogly 8 Oak Hall 5:21.88
17 Roberto Torres JR Florida Deaf and Blind 5:22.02
18 Dracob Hunt FR Florida Deaf and Blind 5:29.46
19 Nathaniel Rojas SO Branford 5:31.68
20 Edwin Beutler SO St. Francis 5:40.25
21 Josue Cuevas JR Suwannee 5:43.52
22 Jase Daniel SR Suwannee 5:43.82
23 Addison Allen 8 Florida Deaf and Blind 5:55.72
24 Joseph Harris FR Union County 5:55.85
25 William Cerritos FR Suwannee 5:56.53
26 Terrance Clark SO Suwannee 5:58.42
27 Adrien Chandler 6 Union County 5:58.44
28 Issac Starling SO Suwannee 5:59.62
29 Joseph Mauldin FR Cedar Key 6:03.60
30 Kaydan Aultman FR Suwannee 6:04.39
31 Zander Hegenauer SO Branford 6:05.18
32 Tom Gilor 7 Oak Hall 6:05.77
33 Nathaniel Parrott 6 Oak Hall 6:11.99
34 Tripp Kirkland FR Suwannee 6:14.25
35 Jackson Swartzlander 8 Florida Deaf and Blind 6:17.12
36 Uriel Olguin FR Suwannee 6:26.60
37 Gavin Richmond SO Branford 6:31.13
38 Byron Chancey JR Suwannee 6:32.76
39 Gerardo Blanco SO Suwannee 6:38.72
40 Kipp Vaughn 7 Oak Hall 6:42.67
41 Holden Webb 6 Union County 6:43.24
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Caden Montini JR Oak Hall 4:23.54
2 Asher Dobrin SR Oak Hall 4:35.14
3 Gabe Collante JR Oak Hall 4:38.24
4 Jake Ciocca SR Oak Hall 4:39.33
5 Justin Hernandez SR Branford 4:45.08
6 Peter Peloso FR Oak Hall 4:49.13
7 Quinten Dragstedt SO Oak Hall 4:52.52
8 Seth Humphries SR Branford 4:59.99
9 Morgan Mobley SO Suwannee 5:07.54
10 Phillip Peddie FR Oak Hall 5:13.36
11 Saylor Bosko SO St. Francis 5:13.96
12 Paul Gunter SO Suwannee 5:14.56
15 Grant Curtis FR Oak Hall 5:21.85
16 Benjamin Gallogly 8 Oak Hall 5:21.88
17 Roberto Torres JR Florida Deaf and Blind 5:22.02
21 Josue Cuevas JR Suwannee 5:43.52
24 Joseph Harris FR Union County 5:55.85
31 Zander Hegenauer SO Branford 6:05.18
37 Gavin Richmond SO Branford 6:31.13
38 Byron Chancey JR Suwannee 6:32.76
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
13 Josue Sierra Berrios SR Branford 5:20.60
14 Brigadere Scott FR Suwannee 5:20.97
18 Dracob Hunt FR Florida Deaf and Blind 5:29.46
19 Nathaniel Rojas SO Branford 5:31.68
20 Edwin Beutler SO St. Francis 5:40.25
22 Jase Daniel SR Suwannee 5:43.82
23 Addison Allen 8 Florida Deaf and Blind 5:55.72
25 William Cerritos FR Suwannee 5:56.53
26 Terrance Clark SO Suwannee 5:58.42
27 Adrien Chandler 6 Union County 5:58.44
28 Issac Starling SO Suwannee 5:59.62
29 Joseph Mauldin FR Cedar Key 6:03.60
30 Kaydan Aultman FR Suwannee 6:04.39
32 Tom Gilor 7 Oak Hall 6:05.77
33 Nathaniel Parrott 6 Oak Hall 6:11.99
34 Tripp Kirkland FR Suwannee 6:14.25
35 Jackson Swartzlander 8 Florida Deaf and Blind 6:17.12
36 Uriel Olguin FR Suwannee 6:26.60
39 Gerardo Blanco SO Suwannee 6:38.72
40 Kipp Vaughn 7 Oak Hall 6:42.67
41 Holden Webb 6 Union County 6:43.24