April 5, 2022
|
**Venue TBD**
|
Timing: Mogo Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Shakirra Singleton SR Treasure Coast 27.03 10 1.5
2 Brianna Christopher SR Port St. Lucie 27.17 8 1.5
3 Liani Brown SO South Fork 27.70 6 2.4
4 Patrice Lamb FR Okeechobee 27.85 5 1.5
5 Samorae Frederick SO Treasure Coast 28.05 4 2.4
6 Talia Brown FR South Fork 28.16 3 2.4
7 Jayna Kochis SO Martin County 28.40 2 1.5
8 Kenna Wilson SO Martin County 28.67 1 2.5
9 Nalani Smith 6 Lincoln Park 28.81 - 2.5
10 Angelina Spence FR Bayside 28.84 - 1.5
11 Jayla Lee FR Bayside 28.97 - 2.5
12 Stevilyn Eckhardt SO South Fork 28.99 - 1.5
13 Xiomara Woodson 7 Glades Day 29.05 - 2.5
14 Rylee Hochstetter SO Martin County 29.17 - 3.6
15 Jasmine Anderson FR Bayside 29.29 - 2.4
16 Kylan Bodine SO Jensen Beach 29.31 - 1.4
17 Darika Chaney JR Lincoln Park 29.31 - 2.5
18 Madison Leggett SO Jensen Beach 29.40 - 1.4
19 Zion Hunt SR Lincoln Park 29.40 - 2.5
20 Caile' Shields SO Pineapple Cove (Palm Bay) 29.51 - 2.4
21 Rhian Willis JR Glades Day 29.55 - 2.4
22 Alina Rodriguez FR Pineapple Cove (Palm Bay) 29.75 - 2.4
23 Lillian Gonda SR Jensen Beach 30.05 - 1.4
24 Molly Malone 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 30.08 - 1.4
25 Morgan Hancock JR Okeechobee 30.09 - 2.5
26 Haven Brown 6 Lincoln Park 30.12 - 3.6
27 Sienna Hartley SO Martin County 30.23 - 2.5
28 Carlya Green SO Port St. Lucie 30.42 - 2.4
29 Kaitlin Taylor FR Port St. Lucie 31.33 - 3.6
30 Keona Adderley SR Bayside 31.45 - 1.4
31 D'Sani Escobedo 8 Pine School 31.71 - 3.6
32 Jazmyn Morris FR John Carroll 31.86 - 1.4
33 Anai Bustos SO Okeechobee 32.23 - 2.4
34 Amia Ocanas 7 Glades Day 32.98 - 2.4
35 Abby Calzaeda SO Okeechobee 33.66 - 3.6
36 Sumaya Cunningham FR Glades Day 33.66 - 1.4
37 Selma Mehmet SO St. Edward's 36.81 - 3.6
38 Felicity Tedeschi FR John Carroll 38.12 - 3.6
  Karolina Swan 8 Pine School DNS    -
  Jaida Bates JR Treasure Coast DNS    -
  Hana MacMillan 7 Pine School DNS    -
  Elizabeth Campbell SO St. Edward's DNS    -
  Thalia Otero-Delgado SR Treasure Coast DNS    -
  Triniti Crouse FR South Fork DNS    -
  Bernadine Estinoble JR Port St. Lucie DNS    -
Girls' 200 Meters Section 1
W: 2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Talia Brown FR South Fork 28.16 3
28 Carlya Green SO Port St. Lucie 30.42 -
33 Anai Bustos SO Okeechobee 32.23 -
34 Amia Ocanas 7 Glades Day 32.98 -
  Hana MacMillan 7 Pine School DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: 3.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Rylee Hochstetter SO Martin County 29.17 -
26 Haven Brown 6 Lincoln Park 30.12 -
29 Kaitlin Taylor FR Port St. Lucie 31.33 -
31 D'Sani Escobedo 8 Pine School 31.71 -
35 Abby Calzaeda SO Okeechobee 33.66 -
37 Selma Mehmet SO St. Edward's 36.81 -
38 Felicity Tedeschi FR John Carroll 38.12 -
  Thalia Otero-Delgado SR Treasure Coast DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: 1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Kylan Bodine SO Jensen Beach 29.31 -
18 Madison Leggett SO Jensen Beach 29.40 -
23 Lillian Gonda SR Jensen Beach 30.05 -
24 Molly Malone 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 30.08 -
30 Keona Adderley SR Bayside 31.45 -
32 Jazmyn Morris FR John Carroll 31.86 -
36 Sumaya Cunningham FR Glades Day 33.66 -
  Karolina Swan 8 Pine School DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: 2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Kenna Wilson SO Martin County 28.67 1
9 Nalani Smith 6 Lincoln Park 28.81 -
11 Jayla Lee FR Bayside 28.97 -
13 Xiomara Woodson 7 Glades Day 29.05 -
17 Darika Chaney JR Lincoln Park 29.31 -
19 Zion Hunt SR Lincoln Park 29.40 -
25 Morgan Hancock JR Okeechobee 30.09 -
27 Sienna Hartley SO Martin County 30.23 -
Girls' 200 Meters Section 5
W: 2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Liani Brown SO South Fork 27.70 6
5 Samorae Frederick SO Treasure Coast 28.05 4
15 Jasmine Anderson FR Bayside 29.29 -
20 Caile' Shields SO Pineapple Cove (Palm Bay) 29.51 -
21 Rhian Willis JR Glades Day 29.55 -
22 Alina Rodriguez FR Pineapple Cove (Palm Bay) 29.75 -
  Elizabeth Campbell SO St. Edward's DNS   
  Triniti Crouse FR South Fork DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shakirra Singleton SR Treasure Coast 27.03 10
2 Brianna Christopher SR Port St. Lucie 27.17 8
4 Patrice Lamb FR Okeechobee 27.85 5
7 Jayna Kochis SO Martin County 28.40 2
10 Angelina Spence FR Bayside 28.84 -
12 Stevilyn Eckhardt SO South Fork 28.99 -
  Jaida Bates JR Treasure Coast DNS   
  Bernadine Estinoble JR Port St. Lucie DNS