April 9, 2022
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tiffany Colin JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 25.61 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 26.10 8
3 Amariay Waring SR Anclote 26.13 6
4 Maya Llanes SR Zephyrhills 27.00 5
5 Breyanna Wright JR Tampa Bay Tech 27.17 4
6 Ahmantinik Fulton FR King 27.31 3
7 Mackenzie Johnson SO Land O'Lakes 27.47 2
8 Anaya Findlay JR Robinson 27.49 1
9 Cinthia Medina JR Alonso 27.59 -
10 Kenzye Gainey JR Wiregrass Ranch 27.68 -
11 Karis Louissaint FR Tampa Catholic 27.71 -
12 Gianna Sheppard JR Springstead 27.80 -
13 Jaya Harrigan FR Freedom (Tampa) 27.90 -
14 Layla Martinez SO Land O'Lakes 27.96 -
15 Nicole D'Almeida SO Tampa Catholic 28.11 -
16 Sabrina Flowers FR Bloomingdale 28.14 -
17 Jayda Parrish SO Auburndale 28.20 -
18 Valerie Ruiz SO Anclote 28.38 -
19 Nathania McCarthy SO Tampa Bay Tech 28.45 -
20 Jasiyah McCutchen SO Alonso 28.61 -
21 Olivia Sterling SO Armwood 28.64 -
22 Ashtyn Warner JR Wiregrass Ranch 28.68 -
23 Kenya Watson SR King 28.75 -
24 Anna Dunlap JR Wharton 29.10 -
25 Leighyah Mc Daniel JR Zephyrhills 29.22 -
26 Jordyn Anderson JR Jefferson 29.32 -
27 Janelly Reyes FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 29.36 -
27 Jaquavia Johnson FR Jefferson 29.36 -
29 Maggie Hartman SR Land O'Lakes 29.37 -
30 Jenna Mulhaland SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 29.87 -
31 Patricia Kilkelly FR Alonso 29.93 -
32 Arie Milligan FR Armwood 29.97 -
33 Sydney Grimm SR George Steinbrenner 30.04 -
34 Bailey House FR Sickles 30.21 -
35 Anaya Morgan SR Jefferson 30.47 -
36 Jamariya Jackson FR Anclote 30.62 -
37 Zariah Jasmin FR Auburndale 30.70 -
38 Sydney Jenkins FR Wharton 30.90 -
39 Jillian Bangos FR Tampa Catholic 31.03 -
40 Maya Miller SO Alonso 31.04 -
41 Lucia Sofchak FR Sickles 31.31 -
42 Jenai Whittaker SO Armwood 31.40 -
43 Aislyn Raymond JR Mitchell 31.60 -
44 Taliyah Cooper SR Freedom (Tampa) 31.60 -
45 Xiaoley Tatis FR Freedom (Tampa) 31.94 -
46 Isabella Sidwell FR Wiregrass Ranch 31.95 -
47 Meikasia McKay SR Bloomingdale 32.00 -
48 Grace Gonzalez SO Zephyrhills 32.99 -
49 Makena Combs JR Newsome 33.25 -
50 Katherine Walker SO Newsome 33.30 -
51 Brooklyn Harris JR Bloomingdale 33.40 -
52 Sandra Torres SO Anclote 33.44 -
53 Kay'Leenda Gillette FR Tampa Bay Tech 33.84 -
54 Jenna Cook FR Newsome 34.18 -
55 Giulia Magnaguagno JR Mitchell 34.47 -
56 Cati Sykes SO Mitchell 34.88 -
57 Madison Windom FR Armwood 35.06 -
58 Azzareya Jackson SO Freedom (Tampa) 35.60 -
  Astrix Hernandez JR George Steinbrenner NT   
  Abigail Saintelmy SR Wiregrass Ranch NT   
  Arie Cooper FR Carrollwood NT   
  Cydney Sergant SR Bartow NT   
  Jennifer Lee SO Gaither NT   
  Keymarria James FR Bartow NT   
  Naileany Algarin FR Bartow NT   
  Evoni Courtney JR Bloomingdale NT   
  Julea Kamga JR Gaither NT   
  Jessenia Garcia JR Land O'Lakes NT   
  Corniya Hart JR King NT   
  Alexis Schmidt JR Newsome NT   
  Eniya Kodel SR Palmetto NT   
  Dh'arty Everett FR Palmetto NT   
  Deshaunte Turner SR Palmetto NT   
  Jozelyn English JR Palmetto NT   
  Bryanna Feaste FR Tampa Bay Tech NT   
  Janivory Williams FR Riverview NT   
  Emmalise Feliciano SR Zephyrhills NT   
  Angelise Duran FR George Steinbrenner NT   
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Arie Milligan FR Armwood 29.97 -
50 Katherine Walker SO Newsome 33.30 -
  Arie Cooper FR Carrollwood NT   
  Alexis Schmidt JR Newsome NT   
  Naileany Algarin FR Bartow NT   
  Keymarria James FR Bartow NT   
  Cydney Sergant SR Bartow NT   
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Olivia Sterling SO Armwood 28.64 -
48 Grace Gonzalez SO Zephyrhills 32.99 -
49 Makena Combs JR Newsome 33.25 -
53 Kay'Leenda Gillette FR Tampa Bay Tech 33.84 -
54 Jenna Cook FR Newsome 34.18 -
57 Madison Windom FR Armwood 35.06 -
58 Azzareya Jackson SO Freedom (Tampa) 35.60 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
44 Taliyah Cooper SR Freedom (Tampa) 31.60 -
45 Xiaoley Tatis FR Freedom (Tampa) 31.94 -
46 Isabella Sidwell FR Wiregrass Ranch 31.95 -
52 Sandra Torres SO Anclote 33.44 -
55 Giulia Magnaguagno JR Mitchell 34.47 -
56 Cati Sykes SO Mitchell 34.88 -
  Janivory Williams FR Riverview NT   
  Bryanna Feaste FR Tampa Bay Tech NT   
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
36 Jamariya Jackson FR Anclote 30.62 -
38 Sydney Jenkins FR Wharton 30.90 -
41 Lucia Sofchak FR Sickles 31.31 -
42 Jenai Whittaker SO Armwood 31.40 -
43 Aislyn Raymond JR Mitchell 31.60 -
47 Meikasia McKay SR Bloomingdale 32.00 -
51 Brooklyn Harris JR Bloomingdale 33.40 -
  Deshaunte Turner SR Palmetto NT   
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Patricia Kilkelly FR Alonso 29.93 -
34 Bailey House FR Sickles 30.21 -
35 Anaya Morgan SR Jefferson 30.47 -
37 Zariah Jasmin FR Auburndale 30.70 -
39 Jillian Bangos FR Tampa Catholic 31.03 -
40 Maya Miller SO Alonso 31.04 -
  Dh'arty Everett FR Palmetto NT   
  Evoni Courtney JR Bloomingdale NT   
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Jaya Harrigan FR Freedom (Tampa) 27.90 -
18 Valerie Ruiz SO Anclote 28.38 -
20 Jasiyah McCutchen SO Alonso 28.61 -
25 Leighyah Mc Daniel JR Zephyrhills 29.22 -
30 Jenna Mulhaland SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 29.87 -
33 Sydney Grimm SR George Steinbrenner 30.04 -
  Jessenia Garcia JR Land O'Lakes NT   
  Jennifer Lee SO Gaither NT   
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Sabrina Flowers FR Bloomingdale 28.14 -
23 Kenya Watson SR King 28.75 -
24 Anna Dunlap JR Wharton 29.10 -
26 Jordyn Anderson JR Jefferson 29.32 -
29 Maggie Hartman SR Land O'Lakes 29.37 -
  Angelise Duran FR George Steinbrenner NT   
  Astrix Hernandez JR George Steinbrenner NT   
  Abigail Saintelmy SR Wiregrass Ranch NT   
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Karis Louissaint FR Tampa Catholic 27.71 -
15 Nicole D'Almeida SO Tampa Catholic 28.11 -
19 Nathania McCarthy SO Tampa Bay Tech 28.45 -
22 Ashtyn Warner JR Wiregrass Ranch 28.68 -
27 Jaquavia Johnson FR Jefferson 29.36 -
  Corniya Hart JR King NT   
  Emmalise Feliciano SR Zephyrhills NT   
  Julea Kamga JR Gaither NT   
Girls' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Breyanna Wright JR Tampa Bay Tech 27.17 4
6 Ahmantinik Fulton FR King 27.31 3
7 Mackenzie Johnson SO Land O'Lakes 27.47 2
10 Kenzye Gainey JR Wiregrass Ranch 27.68 -
12 Gianna Sheppard JR Springstead 27.80 -
17 Jayda Parrish SO Auburndale 28.20 -
27 Janelly Reyes FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 29.36 -
  Eniya Kodel SR Palmetto NT   
Girls' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tiffany Colin JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 25.61 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 26.10 8
3 Amariay Waring SR Anclote 26.13 6
4 Maya Llanes SR Zephyrhills 27.00 5
8 Anaya Findlay JR Robinson 27.49 1
9 Cinthia Medina JR Alonso 27.59 -
14 Layla Martinez SO Land O'Lakes 27.96 -
  Jozelyn English JR Palmetto NT