April 9, 2022
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Maguire Neal SR Zephyrhills 38.31 10
2 Chris Saintvalle JR Mitchell 41.92 8
3 Antonio Depina JR Springstead 42.07 6
4 Jabari Armstrong FR Gaither 42.48 5
5 Cayden Restrepo JR George Steinbrenner 43.03 4
6 Jimmy Lee SR Armwood 43.10 3
7 Calvin Cockerham SR Land O'Lakes 43.34 2
8 Trystan Capille JR Mitchell 44.20 1
9 Amariyon Waring JR Anclote 44.22 -
10 Raleigh Allen SR Zephyrhills 44.65 -
11 Ian Smith SR Hillsborough 44.89 -
12 Samuel Etienne FR Auburndale 44.92 -
13 Kaimen McDowell SO Bloomingdale 45.19 -
14 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 46.14 -
15 Marcell Tucker JR Zephyrhills 46.15 -
16 KyAir Green SO King 46.23 -
17 Elijah Velasquez FR King 46.29 -
18 Justin Anderson SR Hillsborough 46.54 -
19 Reynaldo Hodge SO Bartow 46.75 -
20 Andrew Burgess SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 47.00 -
21 Kamarion Cole SO Auburndale 47.52 -
22 Walid Barazenji SR George Steinbrenner 48.17 -
23 Connor Caravella SR Alonso 48.48 -
24 Benjamin Marshall FR Land O'Lakes 49.00 -
25 Ethan Deang SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 49.48 -
26 Marquez Cintron JR Armwood 50.01 -
27 J'Marion Sloan SR Bartow 50.22 -
28 Jean Decimus JR Armwood 50.59 -
29 Jaden Carr FR Hillsborough 51.04 -
30 Aiden Taylor JR Wiregrass Ranch 51.11 -
31 Jordan Oliver FR Alonso 51.14 -
32 Christian Robles FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 51.29 -
33 Mason Rhody SR Bloomingdale 51.36 -
34 Tomas Garzon SO Riverview 51.37 -
35 Jakson Bozied JR Alonso 52.20 -
36 Bishop Taylor FR Sickles 52.85 -
37 Jakub Foigt FR Mitchell 53.00 -
38 Nicholas Randall JR Bartow 53.93 -
39 Jaden Millet FR Bloomingdale 55.16 -
40 Aaron Howard FR Bloomingdale 55.16 -
41 Matthew Mountain SR Tampa Catholic 56.27 -
42 Eric Ortega FR Anclote 58.06 -
  Dale Salaam FR Riverview NT   
  Wolfagng Weimer SR Plant NT   
  Alex Sanchez SO Plant NT   
  Dylan Ghastin JR Bartow NT   
  Jackson Gilliam SO Plant NT   
  Nick Pflasterer JR Newsome NT   
  Dayson Burnette JR Mitchell NT   
  Christopher Thomas FR Wharton NT   
  Joshawa Gilliam JR Wharton NT   
  Jaylynn Williams SO Jefferson NT   
  Corey Lucius JR Tampa Bay Tech NT   
  Christopher Anderson SR Palmetto NT   
  Jozell Bing SO Palmetto NT   
  Michael Davis JR Palmetto NT   
  Connor Denney JR Land O'Lakes NT   
  Kellan Homer SO Land O'Lakes NT   
  Sykhi Madison SO Jefferson NT   
  Kahmari Hill SO Armwood NT   
  Quentin Jefferson SO Hillsborough NT   
  Keegan McClendon SR Anclote NT   
  Kole Ansell SR George Steinbrenner NT   
  Miles Fitzgerald SO Plant NT   
Boys' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Marquez Cintron JR Armwood 50.01 -
36 Bishop Taylor FR Sickles 52.85 -
37 Jakub Foigt FR Mitchell 53.00 -
38 Nicholas Randall JR Bartow 53.93 -
39 Jaden Millet FR Bloomingdale 55.16 -
40 Aaron Howard FR Bloomingdale 55.16 -
42 Eric Ortega FR Anclote 58.06 -
  Christopher Thomas FR Wharton NT   
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Jordan Oliver FR Alonso 51.14 -
32 Christian Robles FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 51.29 -
34 Tomas Garzon SO Riverview 51.37 -
41 Matthew Mountain SR Tampa Catholic 56.27 -
  Dale Salaam FR Riverview NT   
  Jackson Gilliam SO Plant NT   
  Miles Fitzgerald SO Plant NT   
  Wolfagng Weimer SR Plant NT   
Boys' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Andrew Burgess SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 47.00 -
27 J'Marion Sloan SR Bartow 50.22 -
28 Jean Decimus JR Armwood 50.59 -
35 Jakson Bozied JR Alonso 52.20 -
  Kahmari Hill SO Armwood NT   
  Joshawa Gilliam JR Wharton NT   
  Sykhi Madison SO Jefferson NT   
  Quentin Jefferson SO Hillsborough NT   
Boys' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Reynaldo Hodge SO Bartow 46.75 -
23 Connor Caravella SR Alonso 48.48 -
24 Benjamin Marshall FR Land O'Lakes 49.00 -
25 Ethan Deang SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 49.48 -
33 Mason Rhody SR Bloomingdale 51.36 -
  Keegan McClendon SR Anclote NT   
  Dayson Burnette JR Mitchell NT   
  Jaylynn Williams SO Jefferson NT   
Boys' 300 Hurdles Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 KyAir Green SO King 46.23 -
22 Walid Barazenji SR George Steinbrenner 48.17 -
29 Jaden Carr FR Hillsborough 51.04 -
30 Aiden Taylor JR Wiregrass Ranch 51.11 -
  Kole Ansell SR George Steinbrenner NT   
  Corey Lucius JR Tampa Bay Tech NT   
  Connor Denney JR Land O'Lakes NT   
  Kellan Homer SO Land O'Lakes NT   
Boys' 300 Hurdles Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Amariyon Waring JR Anclote 44.22 -
10 Raleigh Allen SR Zephyrhills 44.65 -
12 Samuel Etienne FR Auburndale 44.92 -
13 Kaimen McDowell SO Bloomingdale 45.19 -
14 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 46.14 -
17 Elijah Velasquez FR King 46.29 -
18 Justin Anderson SR Hillsborough 46.54 -
21 Kamarion Cole SO Auburndale 47.52 -
Boys' 300 Hurdles Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Cayden Restrepo JR George Steinbrenner 43.03 4
8 Trystan Capille JR Mitchell 44.20 1
11 Ian Smith SR Hillsborough 44.89 -
15 Marcell Tucker JR Zephyrhills 46.15 -
  Christopher Anderson SR Palmetto NT   
  Michael Davis JR Palmetto NT   
  Alex Sanchez SO Plant NT   
  Dylan Ghastin JR Bartow NT   
Boys' 300 Hurdles Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Maguire Neal SR Zephyrhills 38.31 10
2 Chris Saintvalle JR Mitchell 41.92 8
3 Antonio Depina JR Springstead 42.07 6
4 Jabari Armstrong FR Gaither 42.48 5
6 Jimmy Lee SR Armwood 43.10 3
7 Calvin Cockerham SR Land O'Lakes 43.34 2
  Nick Pflasterer JR Newsome NT   
  Jozell Bing SO Palmetto NT