April 9, 2022
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tiffany Colin JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 12.21 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 12.54 8
3 Vanessa Martinez JR Tampa Bay Tech 12.64 6
4 Kaelyn Miller SO Tampa Bay Tech 12.73 5
5 Maya Llanes SR Zephyrhills 12.87 4
6 Jayda Kemp SR Freedom (Tampa) 12.98 3
7 Ahmantinik Fulton FR King 12.98 2
8 Zakylah Segarra SO Armwood 13.01 1
9 Andrea Outlaw SR Bartow 13.04 -
10 Olivia Sterling SO Armwood 13.08 -
11 Karis Louissaint FR Tampa Catholic 13.11 -
12 Lynette Scutari SR River Ridge 13.12 -
13 La'nia Hamilton SO Armwood 13.15 -
14 Nicole D'Almeida SO Tampa Catholic 13.16 -
15 Gianna Sheppard JR Springstead 13.21 -
16 Layla Martinez SO Land O'Lakes 13.22 -
17 Kenzye Gainey JR Wiregrass Ranch 13.22 -
18 Jayda Parrish SO Auburndale 13.31 -
19 Julea Kamga JR Gaither 13.32 -
20 Nehanda Lewis SR Land O'Lakes 13.33 -
21 Mariah Thomas FR Tampa Bay Tech 13.37 -
22 Madison Callaghan FR Land O'Lakes 13.37 -
23 Abigail Saintelmy SR Wiregrass Ranch 13.40 -
24 Ashtyn Warner JR Wiregrass Ranch 13.40 -
25 Kenya Watson SR King 13.41 -
26 Jaya Harrigan FR Freedom (Tampa) 13.41 -
27 Maggie Hartman SR Land O'Lakes 13.43 -
28 Jamiya Wilson SO Bloomingdale 13.46 -
29 Patricia Kilkelly FR Alonso 13.52 -
30 Angelise Duran FR George Steinbrenner 13.52 -
31 Emmalise Feliciano SR Zephyrhills 13.60 -
32 Anna Dunlap JR Wharton 13.63 -
33 Jaquavia Johnson FR Jefferson 13.65 -
34 Grace Gonzalez SO Zephyrhills 13.66 -
35 Astrix Hernandez JR George Steinbrenner 13.67 -
36 Arie Cooper FR Carrollwood 13.72 -
37 Catherine Zhou SO Alonso 13.75 -
38 Morgan Hartley FR George Steinbrenner 13.82 -
39 Leighyah Mc Daniel JR Zephyrhills 13.83 -
40 Jenna Mulhaland SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 13.84 -
41 Cydney Sergant SR Bartow 13.90 -
42 Valerie Ruiz SO Anclote 13.91 -
43 Mia Curry FR Bartow 13.92 -
44 Janelly Reyes FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 13.95 -
45 Destiny Wallace SR Jefferson 14.04 -
46 Bre'anna Ortega JR Anclote 14.10 -
47 Zariah Jasmin FR Auburndale 14.25 -
48 Jamariya Jackson FR Anclote 14.25 -
49 Scarlett Kane FR Sickles 14.32 -
50 Jillian Bangos FR Tampa Catholic 14.33 -
51 Meikasia McKay SR Bloomingdale 14.35 -
52 Khalia Hinson SR Auburndale 14.41 -
53 Sydney Jenkins FR Wharton 14.49 -
54 Aja Easmon SO Bloomingdale 14.50 -
55 Tytianna Brooks SO Alonso 14.52 -
56 Jennifer Lee SO Gaither 14.55 -
57 Bailey House FR Sickles 14.56 -
58 Rebecca McCune JR Mitchell 14.69 -
59 Maya Wilks SO Jefferson 14.70 -
60 Katie Kilkelly JR Alonso 14.73 -
61 Lucia Sofchak FR Sickles 14.82 -
62 Keymarria James FR Bartow 14.87 -
63 Kylee Boswell JR Mitchell 14.88 -
64 Eva Edwards FR Jefferson 15.09 -
65 Shalee Drummond SO Anclote 15.12 -
66 Aislyn Raymond JR Mitchell 15.17 -
67 Tayler Raymond SO Auburndale 15.22 -
68 Nyla Antoine FR Tampa Bay Tech 15.30 -
69 Brooklyn Harris JR Bloomingdale 15.47 -
70 Mya Williams SO Wharton 15.52 -
71 Tyshelle Spike FR Riverview 15.74 -
72 Ada Scott SO Riverview 15.94 -
73 Isabella Paul JR Springstead 16.16 -
  Mia Farley FR Wiregrass Ranch NT   
  Cati Sykes SO Mitchell NT   
  Jenna Ludwig SO Springstead NT   
  Ariel Vandecruise FR Wharton NT   
  Madison Windom FR Armwood NT   
  Eniya Kodel SR Palmetto NT   
  Janivory Williams FR Riverview NT   
  Anaya Findlay JR Robinson NT   
  Bailee James Page SO King NT   
  Alexandria Rucker JR Gaither NT   
  Sellynette Ortiz JR Gaither NT   
  Deshaunte Turner SR Palmetto NT   
  Dh'arty Everett FR Palmetto NT   
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
62 Keymarria James FR Bartow 14.87 -
70 Mya Williams SO Wharton 15.52 -
73 Isabella Paul JR Springstead 16.16 -
  Madison Windom FR Armwood NT   
  Cati Sykes SO Mitchell NT   
  Alexandria Rucker JR Gaither NT   
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
56 Jennifer Lee SO Gaither 14.55 -
64 Eva Edwards FR Jefferson 15.09 -
65 Shalee Drummond SO Anclote 15.12 -
66 Aislyn Raymond JR Mitchell 15.17 -
71 Tyshelle Spike FR Riverview 15.74 -
72 Ada Scott SO Riverview 15.94 -
  Janivory Williams FR Riverview NT   
  Ariel Vandecruise FR Wharton NT   
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
55 Tytianna Brooks SO Alonso 14.52 -
57 Bailey House FR Sickles 14.56 -
58 Rebecca McCune JR Mitchell 14.69 -
60 Katie Kilkelly JR Alonso 14.73 -
61 Lucia Sofchak FR Sickles 14.82 -
67 Tayler Raymond SO Auburndale 15.22 -
68 Nyla Antoine FR Tampa Bay Tech 15.30 -
  Sellynette Ortiz JR Gaither NT   
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
43 Mia Curry FR Bartow 13.92 -
48 Jamariya Jackson FR Anclote 14.25 -
50 Jillian Bangos FR Tampa Catholic 14.33 -
51 Meikasia McKay SR Bloomingdale 14.35 -
52 Khalia Hinson SR Auburndale 14.41 -
53 Sydney Jenkins FR Wharton 14.49 -
59 Maya Wilks SO Jefferson 14.70 -
69 Brooklyn Harris JR Bloomingdale 15.47 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
42 Valerie Ruiz SO Anclote 13.91 -
45 Destiny Wallace SR Jefferson 14.04 -
46 Bre'anna Ortega JR Anclote 14.10 -
47 Zariah Jasmin FR Auburndale 14.25 -
49 Scarlett Kane FR Sickles 14.32 -
54 Aja Easmon SO Bloomingdale 14.50 -
  Bailee James Page SO King NT   
  Jenna Ludwig SO Springstead NT   
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Jamiya Wilson SO Bloomingdale 13.46 -
32 Anna Dunlap JR Wharton 13.63 -
34 Grace Gonzalez SO Zephyrhills 13.66 -
40 Jenna Mulhaland SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 13.84 -
41 Cydney Sergant SR Bartow 13.90 -
63 Kylee Boswell JR Mitchell 14.88 -
  Mia Farley FR Wiregrass Ranch NT   
  Deshaunte Turner SR Palmetto NT   
Girls' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Nicole D'Almeida SO Tampa Catholic 13.16 -
16 Layla Martinez SO Land O'Lakes 13.22 -
35 Astrix Hernandez JR George Steinbrenner 13.67 -
36 Arie Cooper FR Carrollwood 13.72 -
37 Catherine Zhou SO Alonso 13.75 -
38 Morgan Hartley FR George Steinbrenner 13.82 -
39 Leighyah Mc Daniel JR Zephyrhills 13.83 -
44 Janelly Reyes FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 13.95 -
Girls' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Ahmantinik Fulton FR King 12.98 2
17 Kenzye Gainey JR Wiregrass Ranch 13.22 -
22 Madison Callaghan FR Land O'Lakes 13.37 -
23 Abigail Saintelmy SR Wiregrass Ranch 13.40 -
27 Maggie Hartman SR Land O'Lakes 13.43 -
30 Angelise Duran FR George Steinbrenner 13.52 -
31 Emmalise Feliciano SR Zephyrhills 13.60 -
  Dh'arty Everett FR Palmetto NT   
Girls' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Karis Louissaint FR Tampa Catholic 13.11 -
15 Gianna Sheppard JR Springstead 13.21 -
18 Jayda Parrish SO Auburndale 13.31 -
21 Mariah Thomas FR Tampa Bay Tech 13.37 -
24 Ashtyn Warner JR Wiregrass Ranch 13.40 -
29 Patricia Kilkelly FR Alonso 13.52 -
33 Jaquavia Johnson FR Jefferson 13.65 -
  Eniya Kodel SR Palmetto NT   
Girls' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Zakylah Segarra SO Armwood 13.01 1
9 Andrea Outlaw SR Bartow 13.04 -
10 Olivia Sterling SO Armwood 13.08 -
12 Lynette Scutari SR River Ridge 13.12 -
13 La'nia Hamilton SO Armwood 13.15 -
19 Julea Kamga JR Gaither 13.32 -
20 Nehanda Lewis SR Land O'Lakes 13.33 -
26 Jaya Harrigan FR Freedom (Tampa) 13.41 -
Girls' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tiffany Colin JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 12.21 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 12.54 8
3 Vanessa Martinez JR Tampa Bay Tech 12.64 6
4 Kaelyn Miller SO Tampa Bay Tech 12.73 5
5 Maya Llanes SR Zephyrhills 12.87 4
6 Jayda Kemp SR Freedom (Tampa) 12.98 3
25 Kenya Watson SR King 13.41 -
  Anaya Findlay JR Robinson NT