April 9, 2022
|
Dunbar - Fort Myers, FL
|
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 kayla Hopkins SO Dunbar 47.03 59.53 10
2 Jasmine Jimenez SR Dunbar 1:13.07 59.89 8
3 Giana D'Altrui FR Fort Myers 1:10.51 1:00.26 6
4 Torri Gary SO Lehigh 59.73 1:01.57 5
5 Gaby Mendez JR North Fort Myers 1:00.14 1:02.00 4
6 Anika Homolka SR North Fort Myers 1:18.72 1:02.47 3
7 Princess Holston SR Lehigh 44.36 1:02.48 2
8 Lili Schulz JR Mariner 1:14.04 1:03.82 1
9 Riley Gutridge SR Riverdale 55.58 1:04.62 -
10 Bria Brocklington FR Fort Myers 1:22.33 1:04.82 -
11 Jalis Rodriguez SR Cape Coral 58.58 1:05.08 -
12 Akisha Fleuridor JR Dunbar 56.80 1:05.28 -
13 Salima Begic SO Cape Coral 1:03.11 1:06.43 -
14 Kamryn Conn FR North Fort Myers 59.59 1:06.95 -
15 Sophia Ode JR Bonita Springs 1:19.89 1:07.70 -
16 Karlee Schmid JR Fort Myers 1:28.25 1:07.88 -
17 Tatianna Stillman SO Dunbar 1:06.56 1:07.91 -
18 Mikayla Hollow SR Ida Baker 53.66 1:07.92 -
19 Dreyahna Bristol-Hall SO Estero 1:24.53 1:08.17 -
20 Cedar Reilley FR Fort Myers 1:19.07 1:08.75 -
21 Iasmyn Menezes SO Cypress Lake 1:02.58 1:09.53 -
22 Jillian Harper FR Gateway (Fort Myers) 1:26.32 1:09.61 -
23 Trinity Castillo JR North Fort Myers 54.00 1:10.13 -
24 Kemari Lacomme FR Island Coast 58.97 1:12.80 -
25 Ava Deangelo SO Island Coast 1:30.48 1:14.16 -
26 Brianna Raphael JR South Fort Myers 1:34.15 1:15.32 -
27 Delana Osnac SO Riverdale 1:21.18 1:15.87 -
28 Daliyah Desir FR Island Coast 1:19.84 1:16.03 -
29 Lucy Brodeur JR Estero 58.16 1:16.52 -
30 Amberly Marmoljos SO Cypress Lake 1:28.37 1:16.84 -
31 Nathaly Argudo SR Ida Baker 1:24.81 1:17.80 -
32 Alexandra Clifford JR South Fort Myers 1:03.22 1:18.05 -
33 Melody Roman FR Ida Baker 56.29 1:18.18 -
34 Torriah Carnegie JR Ida Baker 1:37.80 1:22.18 -
35 Hailey Kenney SO Estero 59.49 1:22.62 -
36 Jailynn Sparrow FR Gateway (Fort Myers) 1:15.09 1:29.39 -
  Jarielle Jenkins JR South Fort Myers DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
19 Dreyahna Bristol-Hall SO Estero 1:20.44 1:08.17 -
25 Ava Deangelo SO Island Coast 1:24.55 1:14.16 -
31 Nathaly Argudo SR Ida Baker 55.24 1:17.80 -
35 Hailey Kenney SO Estero 1:38.32 1:22.62 -
36 Jailynn Sparrow FR Gateway (Fort Myers) 1:39.23 1:29.39 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Kemari Lacomme FR Island Coast 1:12.80 -
26 Brianna Raphael JR South Fort Myers 1:15.32 -
27 Delana Osnac SO Riverdale 1:15.87 -
28 Daliyah Desir FR Island Coast 1:16.03 -
29 Lucy Brodeur JR Estero 1:16.52 -
30 Amberly Marmoljos SO Cypress Lake 1:16.84 -
32 Alexandra Clifford JR South Fort Myers 1:18.05 -
33 Melody Roman FR Ida Baker 1:18.18 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
14 Kamryn Conn FR North Fort Myers 1:13.65 1:06.95 1:00.26 1:09.63 1:06.28 1:26.37 -
15 Sophia Ode JR Bonita Springs 1:11.77 1:07.70 56.20 48.75 48.75 1:11.77 -
20 Cedar Reilley FR Fort Myers 1:01.19 1:08.75 1:17.00 1:06.69 1:28.00 1:16.32 -
21 Iasmyn Menezes SO Cypress Lake 1:29.00 1:09.53 1:13.71 1:13.71 49.37 1:29.70 -
22 Jillian Harper FR Gateway (Fort Myers) 1:29.10 1:09.61 1:22.84 1:28.41 52.21 55.69 -
23 Trinity Castillo JR North Fort Myers 54.00 1:10.13 1:08.73 49.09 1:21.35 1:05.22 -
34 Torriah Carnegie JR Ida Baker 1:35.33 1:22.18 1:32.87 1:13.97 1:46.02 1:09.86 -
  Jarielle Jenkins JR South Fort Myers DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Gaby Mendez JR North Fort Myers 1:11.92 1:02.00 1:13.78 50.22 1:14.40 4
8 Lili Schulz JR Mariner 1:06.38 1:03.82 1:03.19 1:17.23 59.99 1
9 Riley Gutridge SR Riverdale 45.24 1:04.62 47.18 1:16.26 1:12.38 -
10 Bria Brocklington FR Fort Myers 52.51 1:04.82 1:23.62 52.51 1:21.68 -
12 Akisha Fleuridor JR Dunbar 1:03.98 1:05.28 1:07.24 1:16.38 1:11.81 -
13 Salima Begic SO Cape Coral 1:15.07 1:06.43 1:12.41 59.79 1:13.74 -
16 Karlee Schmid JR Fort Myers 57.02 1:07.88 1:18.74 52.95 1:10.60 -
18 Mikayla Hollow SR Ida Baker 1:11.32 1:07.92 1:14.72 1:04.53 1:16.07 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 kayla Hopkins SO Dunbar 52.39 59.53 10
2 Jasmine Jimenez SR Dunbar 53.91 59.89 8
3 Giana D'Altrui FR Fort Myers 1:08.70 1:00.26 6
4 Torri Gary SO Lehigh 1:16.35 1:01.57 5
6 Anika Homolka SR North Fort Myers 1:19.97 1:02.47 3
7 Princess Holston SR Lehigh 1:21.23 1:02.48 2
11 Jalis Rodriguez SR Cape Coral 52.07 1:05.08 -
17 Tatianna Stillman SO Dunbar 57.05 1:07.91 -