February 19, 2022
|
Emerald Coast MS - Santa Rosa Beach, FL

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Heidi Scali SR South Walton 2:29.57 10
2 Lexi Roberts SO Niceville 2:31.67 8
3 Niya Coleman JR Florida High 2:32.94 6
4 Lanayjah Kelly SR Godby 2:35.31 5
5 Brianna Hix SR Arnold 2:35.60 4
6 Riley Johnston JR Niceville 2:36.50 3
7 Chloe Rook SR Arnold 2:36.96 2
8 Jaimee Tutton 8 Pensacola Christian 2:37.37 1
9 Sophia Dedmore SR Niceville 2:38.99 -
10 Alyssa Clark FR Pace 2:39.44 -
11 Kate McMahon FR Niceville 2:39.68 -
12 Reagan Smith 8 Pensacola Christian 2:39.68 -
13 Mallory Franklin JR North Bay Haven 2:39.99 -
14 Emma Hicks FR Pace 2:40.81 -
15 Dafne Lucero JR South Walton 2:43.56 -
16 Morgan Brumfield SO Lincoln 2:44.73 -
17 NyAshia Wright FR Lincoln 2:44.85 -
18 Alexis Dillard SR Pensacola Catholic 2:47.57 -
19 Sofia Peterlevitz 8 Pensacola Christian 2:47.70 -
20 Tilda Brewer JR Fort Walton Beach 2:49.01 -
21 Miyuki Vos SO Florida High 2:49.80 -
22 Aniya Knight SR Pensacola 2:51.06 -
23 Ryleigh Gunter 8 Florida High 2:51.18 -
24 Aza Hampton FR Lincoln 2:51.70 -
25 Jayln Johnson 7 Pensacola Christian 2:57.01 -
26 Madeleine Byrd SO Florida High 2:57.08 -
27 Adriana Cruz-Betancourth   Bay 2:59.01 -
28 Ayriel Jones   Bay 2:59.08 -
29 Kamiya Davis SO Pine Forest 2:59.09 -
30 Olivia Hammack SO Mosley 3:00.85 -
31 Savannah Braswell SR Pensacola 3:03.36 -
32 Sydney Syfrett   Bay 3:03.42 -
33 Kennedi Carmona FR Pine Forest 3:05.20 -
34 ADDIE BROOKS SO Crestview 3:06.37 -
35 Tenaya Huey FR Pine Forest 3:06.60 -
36 Caitlyn Duvall 8 Bozeman 3:07.11 -
37 AUTUMN BUENA FR Crestview 3:07.31 -
38 Sierra Czubaj JR Rutherford 3:08.59 -
39 MARGUERITE RAYMOND FR Crestview 3:10.26 -
40 NYLA DONAHOO SO Crestview 3:12.60 -
41 Emily Eberhard   Bay 3:15.53 -
42 Kelsey Hixon FR Pine Forest 3:26.01 -
43 abby baucher FR Pace 3:27.09 -
44 Ciera Thomas JR Bozeman 3:52.06 -
45 Caroline Dyroff FR North Bay Haven 4:10.88 -
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Lanayjah Kelly SR Godby 2:35.31 5
17 NyAshia Wright FR Lincoln 2:44.85 -
23 Ryleigh Gunter 8 Florida High 2:51.18 -
24 Aza Hampton FR Lincoln 2:51.70 -
25 Jayln Johnson 7 Pensacola Christian 2:57.01 -
26 Madeleine Byrd SO Florida High 2:57.08 -
34 ADDIE BROOKS SO Crestview 3:06.37 -
37 AUTUMN BUENA FR Crestview 3:07.31 -
38 Sierra Czubaj JR Rutherford 3:08.59 -
39 MARGUERITE RAYMOND FR Crestview 3:10.26 -
40 NYLA DONAHOO SO Crestview 3:12.60 -
41 Emily Eberhard   Bay 3:15.53 -
43 abby baucher FR Pace 3:27.09 -
45 Caroline Dyroff FR North Bay Haven 4:10.88 -
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Alyssa Clark FR Pace 2:39.44 -
16 Morgan Brumfield SO Lincoln 2:44.73 -
19 Sofia Peterlevitz 8 Pensacola Christian 2:47.70 -
20 Tilda Brewer JR Fort Walton Beach 2:49.01 -
21 Miyuki Vos SO Florida High 2:49.80 -
22 Aniya Knight SR Pensacola 2:51.06 -
29 Kamiya Davis SO Pine Forest 2:59.09 -
30 Olivia Hammack SO Mosley 3:00.85 -
32 Sydney Syfrett   Bay 3:03.42 -
33 Kennedi Carmona FR Pine Forest 3:05.20 -
35 Tenaya Huey FR Pine Forest 3:06.60 -
36 Caitlyn Duvall 8 Bozeman 3:07.11 -
42 Kelsey Hixon FR Pine Forest 3:26.01 -
44 Ciera Thomas JR Bozeman 3:52.06 -
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Heidi Scali SR South Walton 2:29.57 10
2 Lexi Roberts SO Niceville 2:31.67 8
3 Niya Coleman JR Florida High 2:32.94 6
5 Brianna Hix SR Arnold 2:35.60 4
6 Riley Johnston JR Niceville 2:36.50 3
7 Chloe Rook SR Arnold 2:36.96 2
8 Jaimee Tutton 8 Pensacola Christian 2:37.37 1
9 Sophia Dedmore SR Niceville 2:38.99 -
11 Kate McMahon FR Niceville 2:39.68 -
12 Reagan Smith 8 Pensacola Christian 2:39.68 -
13 Mallory Franklin JR North Bay Haven 2:39.99 -
14 Emma Hicks FR Pace 2:40.81 -
15 Dafne Lucero JR South Walton 2:43.56 -
18 Alexis Dillard SR Pensacola Catholic 2:47.57 -
27 Adriana Cruz-Betancourth   Bay 2:59.01 -
28 Ayriel Jones   Bay 2:59.08 -
31 Savannah Braswell SR Pensacola 3:03.36 -