March 4, 2022
|
Bishop Moore - Orlando, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys 200m Dash Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jermichael Gillis FR Bishop Moore 22.50 10
2 AJ Howard SO Edgewater 22.80 8
3 Camren Ware-McClendon SO Lake Highland Prep 23.20 6
4 Ryan Farwig SR Hagerty 23.46 5
5 Keandre Workman JR Seabreeze 23.59 4
6 Isaac Oliver JR Seabreeze 23.63 3
7 Antonio Mitchell SR Seabreeze 23.83 2
8 Caden Saintil FR Eustis 23.90 1
9 Luis Piris JR Hagerty 24.03 -
10 Damyen Leonard JR Edgewater 24.11 -
11 Santos Aguilar SR South Lake 24.26 -
12 Jace Vail SO Hagerty 24.29 -
13 Brady Hinckley JR Tavares 24.45 -
14 Mujahid Parks SR Poinciana 24.46 -
15 Jermaine Thomas JR Eustis 24.56 -
16 Terrel Alexander SO South Lake 24.64 -
17 Malachi Williams JR Lake Brantley 24.65 -
18 Elijah Peters FR Astronaut 24.73 -
19 Tyson Edmonds SR Mount Dora Christian 24.81 -
20 Joseph Belflower SR Orangewood Christian 24.87 -
21 Jaylon Goodson JR Poinciana 24.89 -
22 Eric Lindo SO Eustis 25.14 -
23 Kierre Brown FR East River 25.39 -
24 Jerry AddoBoateng SR Orangewood Christian 25.45 -
25 William Jusme FR Bishop Moore 25.79 -
26 Kadian Kinler SR Orangewood Christian 25.86 -
27 Marckel Clermont JR Bishop Moore 26.12 -
28 Mekhi Ellis JR Edgewater 26.13 -
29 Preston Lewis JR Lake Brantley 26.19 -
30 Connor Wickson SR Tavares 26.47 -
31 Wilder Escarment SR Poinciana 26.68 -
32 Trent Bodnar FR Trinity Prep 26.85 -
33 Jack Ververis JR Trinity Prep 27.41 -
34 Micah Doster SO Tavares 27.47 -
35 Rahzarion Devine JR Winter Springs 27.60 -
36 Shomari Jones FR East River 28.33 -
37 Preston Augustin FR South Lake 28.53 -
38 Joaquin Carvajal SO Trinity Prep 28.99 -
39 Jadlen Davis SO Lake Brantley 30.67 -
Boys 200m Dash Varsity Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Damyen Leonard JR Edgewater 24.11 -
15 Jermaine Thomas JR Eustis 24.56 -
18 Elijah Peters FR Astronaut 24.73 -
21 Jaylon Goodson JR Poinciana 24.89 -
26 Kadian Kinler SR Orangewood Christian 25.86 -
34 Micah Doster SO Tavares 27.47 -
37 Preston Augustin FR South Lake 28.53 -
38 Joaquin Carvajal SO Trinity Prep 28.99 -
Boys 200m Dash Varsity Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Mujahid Parks SR Poinciana 24.46 -
22 Eric Lindo SO Eustis 25.14 -
23 Kierre Brown FR East River 25.39 -
27 Marckel Clermont JR Bishop Moore 26.12 -
28 Mekhi Ellis JR Edgewater 26.13 -
31 Wilder Escarment SR Poinciana 26.68 -
Boys 200m Dash Varsity Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Jerry AddoBoateng SR Orangewood Christian 25.45 -
30 Connor Wickson SR Tavares 26.47 -
32 Trent Bodnar FR Trinity Prep 26.85 -
35 Rahzarion Devine JR Winter Springs 27.60 -
36 Shomari Jones FR East River 28.33 -
Boys 200m Dash Varsity Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Terrel Alexander SO South Lake 24.64 -
17 Malachi Williams JR Lake Brantley 24.65 -
19 Tyson Edmonds SR Mount Dora Christian 24.81 -
29 Preston Lewis JR Lake Brantley 26.19 -
33 Jack Ververis JR Trinity Prep 27.41 -
Boys 200m Dash Varsity Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Antonio Mitchell SR Seabreeze 23.83 2
8 Caden Saintil FR Eustis 23.90 1
9 Luis Piris JR Hagerty 24.03 -
11 Santos Aguilar SR South Lake 24.26 -
13 Brady Hinckley JR Tavares 24.45 -
20 Joseph Belflower SR Orangewood Christian 24.87 -
25 William Jusme FR Bishop Moore 25.79 -
39 Jadlen Davis SO Lake Brantley 30.67 -
Boys 200m Dash Varsity Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jermichael Gillis FR Bishop Moore 22.50 10
2 AJ Howard SO Edgewater 22.80 8
3 Camren Ware-McClendon SO Lake Highland Prep 23.20 6
4 Ryan Farwig SR Hagerty 23.46 5
5 Keandre Workman JR Seabreeze 23.59 4
6 Isaac Oliver JR Seabreeze 23.63 3
12 Jace Vail SO Hagerty 24.29 -