March 11, 2022
|
Ft. Myers - Ft. Myers, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kaleb Roth SR Estero 11.66 10
2 Juan Ayala SR Island Coast 11.68 8
3 Jasiahs Khan SO Gateway (Fort Myers) 11.71 6
4 Jarvis Smith SR Cypress Lake 11.88 5
5 Rashad Snow SO North Fort Myers 11.97 4
6 Santino Arroyo JR North Fort Myers 12.01 3
7 Denai'drick Cook JR Island Coast 12.02 2
8 Jonathan Fatal JR Island Coast 12.07 1
9 Corey Jenkins FR Cypress Lake 12.08 -
10 Kevin Rhodes SR Fort Myers 12.09 -
11 Alex Thelusma SO Fort Myers 12.11 -
11 Wayne Williams SO Mariner 12.11 -
11 Omarion Lavoile SO Gateway (Fort Myers) 12.11 -
14 Caleb Lamarre JR East Lee County 12.19 -
15 Tyshaun Tobler SO East Lee County 12.21 -
16 Victor Georges SO East Lee County 12.27 -
17 Kendrick Agenor SR Estero 12.28 -
18 Santiago Falkenhagen JR Fort Myers 12.38 -
19 Joseph Budde SO Cypress Lake 12.39 -
20 Edwich Hive JR Riverdale 12.43 -
21 Brandon Glover SO Fort Myers 12.44 -
22 McNathan Sainvil SO Mariner 12.46 -
23 Christopher Supre SO East Lee County 12.47 -
24 Daveson Pierre FR Gateway (Fort Myers) 12.51 -
25 Keith Attard SO Fort Myers 12.56 -
26 Jaiden Bayley FR Ida Baker 12.63 -
27 Ceon Gordon JR North Fort Myers 12.68 -
28 Nemanja Radenkovic JR Estero 12.72 -
29 Kaleb Staple SR Ida Baker 12.79 -
30 Byron Fleming FR North Fort Myers 12.87 -
31 Zachary Malpica SR Ida Baker 12.99 -
32 Colma Duvra SO Riverdale 13.07 -
33 Cooper Roelle FR Estero 13.28 -
34 Kymani Edwards JR Riverdale 13.38 -
35 Johnathan Herzfeld FR Ida Baker 13.88 -
36 Nathaniel Clark SO Mariner 13.91 -
37 Devin Fuller SR Ida Baker 14.01 -
38 Kyandre Thompson FR LaBelle 14.04 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kaleb Roth SR Estero 11.66 10
2 Juan Ayala SR Island Coast 11.68 8
3 Jasiahs Khan SO Gateway (Fort Myers) 11.71 6
7 Denai'drick Cook JR Island Coast 12.02 2
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Jarvis Smith SR Cypress Lake 11.88 5
9 Corey Jenkins FR Cypress Lake 12.08 -
10 Kevin Rhodes SR Fort Myers 12.09 -
11 Omarion Lavoile SO Gateway (Fort Myers) 12.11 -
18 Santiago Falkenhagen JR Fort Myers 12.38 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Jonathan Fatal JR Island Coast 12.07 1
11 Alex Thelusma SO Fort Myers 12.11 -
24 Daveson Pierre FR Gateway (Fort Myers) 12.51 -
29 Kaleb Staple SR Ida Baker 12.79 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Brandon Glover SO Fort Myers 12.44 -
23 Christopher Supre SO East Lee County 12.47 -
25 Keith Attard SO Fort Myers 12.56 -
36 Nathaniel Clark SO Mariner 13.91 -
38 Kyandre Thompson FR LaBelle 14.04 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Wayne Williams SO Mariner 12.11 -
19 Joseph Budde SO Cypress Lake 12.39 -
20 Edwich Hive JR Riverdale 12.43 -
31 Zachary Malpica SR Ida Baker 12.99 -
34 Kymani Edwards JR Riverdale 13.38 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Kendrick Agenor SR Estero 12.28 -
27 Ceon Gordon JR North Fort Myers 12.68 -
28 Nemanja Radenkovic JR Estero 12.72 -
35 Johnathan Herzfeld FR Ida Baker 13.88 -
37 Devin Fuller SR Ida Baker 14.01 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Rashad Snow SO North Fort Myers 11.97 4
14 Caleb Lamarre JR East Lee County 12.19 -
15 Tyshaun Tobler SO East Lee County 12.21 -
22 McNathan Sainvil SO Mariner 12.46 -
26 Jaiden Bayley FR Ida Baker 12.63 -
33 Cooper Roelle FR Estero 13.28 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Santino Arroyo JR North Fort Myers 12.01 3
16 Victor Georges SO East Lee County 12.27 -
30 Byron Fleming FR North Fort Myers 12.87 -
32 Colma Duvra SO Riverdale 13.07 -