February 18, 2022
|
Jones FL - Orlando, FL
|
Timing: Elite TIming

Boys' 60 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME WIND
1 Demarion Jenkins SO Orlando Christian Prep 7.20 +0.0
2 gadiahwan louis SO Orlando Christian Prep 7.22 0.4
3 Elijah Vaughn JR Mount Dora 7.22 0.6
4 Dinari Bennett   First Academy (Orlando) 7.25 0.6
5 Jaden Anderson SR Eustis 7.27 0.6
6 Andrew Scott SR Mount Dora 7.33 0.6
7 Noah Putnam JR Wekiva 7.36 0.3
8 Damyen Leonard JR Edgewater 7.36 1.2
9 Cameron Friedman   Olympia 7.37 0.3
11 Kaden Angulo SR Eustis 7.41 0.3
12 Kylen Meadows SO Edgewater 7.41 1.2
13 Jack Morgan SR Mount Dora 7.42 0.6
14 Stephen Sparrow   Jones 7.43 0.6
15 Christopher Amervil SR Oak Ridge 7.45 0.6
16 Chevaris Moore SR Lake Wales 7.46 0.6
17 Cornelius Bass SO Edgewater 7.56 0.9
18 Noah Fourari SR Mount Dora 7.58 0.4
19 Queny Reyonce SR Eustis 7.60 -0.3
20 Micheal Dove SO Horizon 7.61 0.6
21 Carldayle Brantley FR Lake Wales 7.61 0.9
22 Jermaine Thomas JR Eustis 7.62 0.6
23 Eric Lindo SO Eustis 7.63 0.3
24 Iverson Perkins JR First Academy (Orlando) 7.63 0.6
25 Riley Senner SR Mount Dora 7.64 0.4
26 Caden Saintil FR Eustis 7.67 0.6
27 Recardo Johnson SO Edgewater 7.71 1.2
28 Aaiden Guard FR Horizon 7.71 0.3
29 Bradley Mason   First Academy (Orlando) 7.72 0.3
30 Jack Maday FR Horizon 7.73 0.4
31 Juan Locano SO Edgewater 7.73 0.3
32 Jeremiah Dawes SR Eustis 7.74 0.4
33 Braeden Carter SO Edgewater 7.77 0.3
34 Isaiah Sayles SR Eustis 7.77 +0.0
35 Anthony Scarpello SR Edgewater 7.79 0.6
36 Stephan Sinclair   Olympia 7.81 +0.0
37 Jeffry Marcelus JR Oak Ridge 7.83 0.6
38 Jahleel Thomas SO Horizon 7.85 0.6
39 Aiden Hamel FR Horizon 7.85 -0.3
40 Bowen Zwart SR Mount Dora 7.88 0.9
41 Josiah Loving FR Jones 7.93 1.2
42 Eric Vega SO Eustis 7.93 -0.3
43 Devin Hardy SR Lake Wales 7.94 0.9
44 Sam Fenelon SO Edgewater 7.97 0.3
45 Josh Evans   Olympia 8.00 0.9
46 Donevin Crawford SO Edgewater 8.02 0.6
47 Jason Tenczar   First Academy (Orlando) 8.03 1.2
48 Vilay (JR) Nakkou JR Orlando Christian Prep 8.05 +0.0
49 Jonathon Johnson SO Eustis 8.13 -0.3
50 Jonathan Squire SO Lake Wales 8.13 0.6
51 Jerry Alls JR Lake Wales 8.20 0.3
52 Bryce Engel JR Eustis 8.20 0.9
53 Evan Richman   Olympia 8.24 -0.3
54 Harrison Kline SR Mount Dora 8.24 -0.3
55 Marc Florexil SO Mount Dora 8.27 0.3
56 Joshua Rodriguez JR Olympia 8.34 +0.0
57 Taevion Bernard JR Mount Dora 8.35 0.3
58 Tyson Williams FR Lake Wales 8.39 +0.0
59 Nolan Bucklew SO Mount Dora 8.42 0.3
60 Kymaury White FR Edgewater 8.48 0.9
61 Blaine Miller   Olympia 8.72 0.6
62 Jaremiah Anglin JR Lake Wales 18.59 0.6
  Sean Murphy FR Orlando Christian Prep DNS -
  Brian Shim SO Olympia DNS -
  Aldo Mezzadri   Olympia DNS -
  Ramon Abreu   Olympia DNS -
  Joey Evans   Olympia DNS -
  Matthew Methven   Olympia DNS -
  Jalon Thompson SO Olympia DNS -
  Jaden Boisrond SR Olympia DNS -
  Xavier Graham SR Olympia DNS -
  Antwaun Rebes JR Eustis DNS -
  Jeremy Miller JR Orlando Christian Prep DNS -
  Solomon Tripline SO Edgewater DNS -
  Curtis Kimmons SR Orlando Christian Prep DNS -
  Brian Thomas JR Orlando Christian Prep DNS -
  Avery Anderson FR Orlando Christian Prep DNS -
  Joy Camacho SR Lake Wales DNS -
  Benjamin Clouthier JR Mount Dora DNS -
  Corey Harris JR Lake Wales DNS -
  Emmanuel Allen JR Zephyrhills Christian DNS -
  Ronnie DuRant SR Mount Dora DNS -
  Donald Justice JR Edgewater DNS -
Boys' 60 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Dinari Bennett   First Academy (Orlando) 7.25
6 Andrew Scott SR Mount Dora 7.33
13 Jack Morgan SR Mount Dora 7.42
14 Stephen Sparrow   Jones 7.43
16 Chevaris Moore SR Lake Wales 7.46
24 Iverson Perkins JR First Academy (Orlando) 7.63
  Corey Harris JR Lake Wales DNS
  Joy Camacho SR Lake Wales DNS
Boys' 60 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
18 Noah Fourari SR Mount Dora 7.58
25 Riley Senner SR Mount Dora 7.64
32 Jeremiah Dawes SR Eustis 7.74
  Jaden Boisrond SR Olympia DNS
  Jeremy Miller JR Orlando Christian Prep DNS
  Brian Thomas JR Orlando Christian Prep DNS
  Donald Justice JR Edgewater DNS
Boys' 60 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
11 Kaden Angulo SR Eustis 7.41
23 Eric Lindo SO Eustis 7.63
28 Aaiden Guard FR Horizon 7.71
33 Braeden Carter SO Edgewater 7.77
44 Sam Fenelon SO Edgewater 7.97
51 Jerry Alls JR Lake Wales 8.20
57 Taevion Bernard JR Mount Dora 8.35
  Jalon Thompson SO Olympia DNS
Boys' 60 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Elijah Vaughn JR Mount Dora 7.22
5 Jaden Anderson SR Eustis 7.27
26 Caden Saintil FR Eustis 7.67
37 Jeffry Marcelus JR Oak Ridge 7.83
46 Donevin Crawford SO Edgewater 8.02
50 Jonathan Squire SO Lake Wales 8.13
62 Jaremiah Anglin JR Lake Wales 18.59
  Matthew Methven   Olympia DNS
Boys' 60 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
15 Christopher Amervil SR Oak Ridge 7.45
20 Micheal Dove SO Horizon 7.61
22 Jermaine Thomas JR Eustis 7.62
35 Anthony Scarpello SR Edgewater 7.79
38 Jahleel Thomas SO Horizon 7.85
61 Blaine Miller   Olympia 8.72
  Brian Shim SO Olympia DNS
  Antwaun Rebes JR Eustis DNS
Boys' 60 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Noah Putnam JR Wekiva 7.36
9 Cameron Friedman   Olympia 7.37
29 Bradley Mason   First Academy (Orlando) 7.72
31 Juan Locano SO Edgewater 7.73
55 Marc Florexil SO Mount Dora 8.27
59 Nolan Bucklew SO Mount Dora 8.42
  Xavier Graham SR Olympia DNS
  Sean Murphy FR Orlando Christian Prep DNS
Boys' 60 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Damyen Leonard JR Edgewater 7.36
12 Kylen Meadows SO Edgewater 7.41
27 Recardo Johnson SO Edgewater 7.71
41 Josiah Loving FR Jones 7.93
47 Jason Tenczar   First Academy (Orlando) 8.03
  Emmanuel Allen JR Zephyrhills Christian DNS
  Joey Evans   Olympia DNS
  Benjamin Clouthier JR Mount Dora DNS
Boys' 60 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Cornelius Bass SO Edgewater 7.56
21 Carldayle Brantley FR Lake Wales 7.61
40 Bowen Zwart SR Mount Dora 7.88
43 Devin Hardy SR Lake Wales 7.94
45 Josh Evans   Olympia 8.00
52 Bryce Engel JR Eustis 8.20
60 Kymaury White FR Edgewater 8.48
  Ronnie DuRant SR Mount Dora DNS
Boys' 60 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME
19 Queny Reyonce SR Eustis 7.60
39 Aiden Hamel FR Horizon 7.85
42 Eric Vega SO Eustis 7.93
49 Jonathon Johnson SO Eustis 8.13
53 Evan Richman   Olympia 8.24
54 Harrison Kline SR Mount Dora 8.24
  Ramon Abreu   Olympia DNS
  Solomon Tripline SO Edgewater DNS
Boys' 60 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 gadiahwan louis SO Orlando Christian Prep 7.22
30 Jack Maday FR Horizon 7.73
  Aldo Mezzadri   Olympia DNS