March 19, 2022
|
Alonso High School - Tampa, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Russell Stroud JR Armwood 24.46 22.03 10
2 Christopher Donaldson SR Auburndale 27.49 22.17 8
3 Jacoryus Demps SR Gaither 24.29 22.28 6
4 Robert Joseph SR Berkeley Prep 16.77 22.65 5
5 Amiir Austin SR Newsome 22.76 22.99 4
6 Kassim Johnson JR Robinson 20.52 23.05 3
7 Cameron Mitchell SO Tampa Catholic 21.32 23.17 2
8 Charles Gunn SR Jefferson 18.55 23.18 1
9 Jakari Williams SR Sickles 29.79 23.27 -
10 Randolph John SR Bartow 28.18 23.29 -
11 Maltius Morrissey FR Jefferson 21.92 23.31 -
12 Nathaniel Garnett Jr SR Auburndale 23.79 23.32 -
13 Alex Mejia JR Tampa Catholic 16.64 23.43 -
14 Josiah Williams SR Gaither 23.53 23.76 -
15 Javier Sanchez SR Alonso 25.15 23.95 -
16 Daniel Lester SR Sunlake 19.69 24.01 -
17 Issa Jalloh JR Carrollwood 26.21 24.04 -
18 Alex Cruz SO Wiregrass Ranch 24.38 24.13 -
19 Jimmy Carson JR Freedom (Tampa) 19.86 24.22 -
20 Jamai Rutherford JR Tampa Catholic 20.63 24.26 -
21 Dominic Gonzalez JR Freedom (Tampa) 18.69 24.27 -
22 Quincy Hart JR Strawberry Crest 22.17 24.36 -
22 Luis Nunez SR Sunlake 28.99 24.36 -
24 John Ziegler JR King 27.83 24.41 -
25 Christian Cuyler FR Auburndale 21.85 24.55 -
26 Jeremiah Fernandez JR Robinson 30.36 24.68 -
27 Ahmad Bacon FR Jefferson 30.24 24.99 -
28 Joshua Atkins JR Alonso 23.80 25.05 -
29 Sam Adebonojo JR Berkeley Prep 27.93 25.16 -
30 Aaron Collins FR Robinson 32.80 25.23 -
31 Jackson Lipski JR Sunlake 30.57 25.26 -
32 Jeremiah Evans SO Newsome 29.58 25.28 -
33 Xavier Oliver JR Robinson 32.61 25.47 -
34 Demarcus Nicholas SO Alonso 32.38 25.49 -
35 Owen Hudkins JR Sickles 31.27 25.63 -
36 Donaven Phoenix FR Freedom (Tampa) 20.52 25.65 -
37 Pierre Michel SO King 17.99 25.69 -
38 Jaden Baker JR Strawberry Crest 26.71 26.44 -
39 Godwin Kombate SO King 20.66 26.82 -
40 Adrian Avila SR Strawberry Crest 19.67 28.09 -
41 Luis Lopez-Lopez JR Strawberry Crest 32.89 32.89 -
  Ethan Yang FR Berkeley Prep NT NT   
  Jace Thomas JR Bartow NT NT   
  Jarvis Robinson FR Bartow NT NT   
  David Theado FR Sickles NT NT   
  Malik Wilson SR Sickles NT NT   
  Caden Tate FR Tampa Catholic NT NT   
  Jayden Blaise FR Alonso NT NT   
  Juan Roque JR Newsome NT NT   
  Christopher Thomas FR Wharton NT NT   
  Connor Hall JR Carrollwood NT NT   
  Noah Song FR Carrollwood NT NT   
  CJ Lewis SO Carrollwood NT NT   
  Jijuan Russell FR Auburndale NT NT   
  Kason Stokes SO Armwood NT NT   
  Jaekwon Howard SO Armwood NT NT   
  Michael Hunte FR Wharton NT NT   
  Elias Espana JR Wharton NT NT   
  Keith Morris SR Wharton NT NT   
  Desman Hearns SR Chamberlain NT NT   
  Jared Ryder FR Sunlake NT NT   
  Izaiah Williams SO Wiregrass Ranch NT NT   
  Alexzay Rodriguez FR Wiregrass Ranch NT NT   
  Gavin Gilyard FR Wiregrass Ranch NT NT   
  Trayvun Johnson JR King NT NT   
  Matthew Connally JR Newsome NT NT   
  Osman Hafiz SO Freedom (Tampa) NT NT   
  Erick Ortigoza-Rodriguez JR Chamberlain NT NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
  Jijuan Russell FR Auburndale NT NT   
  Elias Espana JR Wharton NT NT   
  Jace Thomas JR Bartow NT NT   
  Caden Tate FR Tampa Catholic NT NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Nathaniel Garnett Jr SR Auburndale 23.32 -
13 Alex Mejia JR Tampa Catholic 23.43 -
22 Luis Nunez SR Sunlake 24.36 -
24 John Ziegler JR King 24.41 -
25 Christian Cuyler FR Auburndale 24.55 -
26 Jeremiah Fernandez JR Robinson 24.68 -
  CJ Lewis SO Carrollwood NT   
  Alexzay Rodriguez FR Wiregrass Ranch NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Quincy Hart JR Strawberry Crest 24.36 -
  Michael Hunte FR Wharton NT   
  Jared Ryder FR Sunlake NT   
  Matthew Connally JR Newsome NT   
  Juan Roque JR Newsome NT   
  Erick Ortigoza-Rodriguez JR Chamberlain NT   
  Ethan Yang FR Berkeley Prep NT   
  David Theado FR Sickles NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
36 Donaven Phoenix FR Freedom (Tampa) 25.65 23.86 28.48 18.22 24.11 32.07 -
38 Jaden Baker JR Strawberry Crest 26.44 28.03 23.27 22.74 21.16 29.09 -
39 Godwin Kombate SO King 26.82 24.95 24.41 24.41 23.87 33.80 -
40 Adrian Avila SR Strawberry Crest 28.09 35.40 32.87 25.57 21.91 28.09 -
41 Luis Lopez-Lopez JR Strawberry Crest 32.89 41.77 27.30 35.85 39.80 36.84 -
  Christopher Thomas FR Wharton NT NT NT NT NT NT   
  Jarvis Robinson FR Bartow NT NT NT NT NT NT   
  Jayden Blaise FR Alonso NT NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Jamai Rutherford JR Tampa Catholic 24.26 -
27 Ahmad Bacon FR Jefferson 24.99 -
28 Joshua Atkins JR Alonso 25.05 -
29 Sam Adebonojo JR Berkeley Prep 25.16 -
34 Demarcus Nicholas SO Alonso 25.49 -
35 Owen Hudkins JR Sickles 25.63 -
  Connor Hall JR Carrollwood NT   
  Osman Hafiz SO Freedom (Tampa) NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
19 Jimmy Carson JR Freedom (Tampa) 21.80 29.31 20.59 31.25 24.22 -
30 Aaron Collins FR Robinson 23.22 21.20 27.76 31.04 25.23 -
31 Jackson Lipski JR Sunlake 29.56 17.94 24.76 25.52 25.26 -
32 Jeremiah Evans SO Newsome 30.59 26.30 18.21 32.62 25.28 -
33 Xavier Oliver JR Robinson 19.36 32.61 31.84 27.00 25.47 -
37 Pierre Michel SO King 33.40 29.80 33.40 31.60 25.69 -
  Noah Song FR Carrollwood NT NT NT NT NT   
  Keith Morris SR Wharton NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
6 Kassim Johnson JR Robinson 23.98 29.51 17.06 23.05 3
8 Charles Gunn SR Jefferson 20.40 26.89 23.42 23.18 1
15 Javier Sanchez SR Alonso 22.52 17.25 17.73 23.95 -
17 Issa Jalloh JR Carrollwood 23.80 28.85 26.69 24.04 -
21 Dominic Gonzalez JR Freedom (Tampa) 29.86 23.55 25.73 24.27 -
  Gavin Gilyard FR Wiregrass Ranch NT NT NT NT   
  Trayvun Johnson JR King NT NT NT NT   
  Desman Hearns SR Chamberlain NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
7 Cameron Mitchell SO Tampa Catholic 21.32 23.17 21.09 18.31 2
9 Jakari Williams SR Sickles 16.53 23.27 23.51 23.51 -
10 Randolph John SR Bartow 23.53 23.29 28.65 24.92 -
11 Maltius Morrissey FR Jefferson 24.48 23.31 23.78 25.18 -
14 Josiah Williams SR Gaither 18.06 23.76 24.00 17.82 -
16 Daniel Lester SR Sunlake 24.25 24.01 30.74 30.50 -
  Izaiah Williams SO Wiregrass Ranch NT NT NT NT   
  Malik Wilson SR Sickles NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Russell Stroud JR Armwood 26.66 22.03 22.03 23.58 24.02 24.02 10
2 Christopher Donaldson SR Auburndale 18.18 22.17 18.41 21.07 21.29 17.52 8
3 Jacoryus Demps SR Gaither 20.06 22.28 26.07 24.51 25.63 24.07 6
4 Robert Joseph SR Berkeley Prep 25.60 22.65 26.28 19.71 20.39 19.48 5
5 Amiir Austin SR Newsome 16.10 22.99 26.67 17.25 27.59 20.01 4
18 Alex Cruz SO Wiregrass Ranch 20.27 24.13 21.00 18.34 23.89 18.58 -
  Kason Stokes SO Armwood NT NT NT NT NT NT   
  Jaekwon Howard SO Armwood NT NT NT NT NT NT