April 2, 2022
|
East River - Orlando, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Anaya Brown JR Colonial 12.47 10
2 Allyson Watson-Bell JR Rockledge 12.60 8
3 Nicolette Rideout JR East River 12.65 6
4 Mariana Morillo FR Horizon 12.74 5
5 Saesha Moise SO Edgewater 13.00 4
6 Leneah Green FR Ocoee 13.01 3
7 Sydney Jones JR Edgewater 13.04 2
8 Janiyah Everson JR West Orange 13.11 1
9 Azaria Watt FR Leesburg 13.11 -
10 Jade Waters SO Apopka 13.17 -
11 Jocelyn Townsend SR Wekiva 13.19 -
12 alexia cockrell JR Jones 13.30 -
13 Emelda London FR Apopka 13.32 -
14 Carlajha Underwood JR Ridgeview Global Studies 13.47 -
15 Iliana Underwood FR West Orange 13.48 -
16 Ayana Ranking SO Apopka 13.61 -
17 Aniya Smith FR West Orange 13.63 -
18 Kenya Bryant FR Leesburg 13.75 -
19 asia white SO Jones 13.78 -
20 Eugenia McMcormick FR East River 14.01 -
21 Kameron Holman FR Wekiva 14.09 -
22 Jadence Reddin FR Matanzas 14.10 -
23 Tamara Gavrilets JR Ridgeview Global Studies 14.11 -
24 Leeani Arroyo FR Ridgeview Global Studies 14.14 -
25 Abbigail McDonnell SO Rockledge 14.31 -
26 Kaysha Myers SO Wekiva 14.31 -
27 Paris Smiley FR Horizon 14.37 -
28 Jasmine Husain FR Merritt Island 14.64 -
29 Jazzmin Gardner SR Faith Christian 14.66 -
30 Logan Gruner FR Merritt Island 14.66 -
31 Dereon Nedd FR Tavares 14.81 -
32 Alanis Medal FR Colonial 14.84 -
33 Toni Belcher SO Edgewater 14.85 -
34 Aurora Flores SO Geneva School 14.87 -
35 Laura Bergin FR Circle Christian 14.87 -
36 Caroline Spivey SR Circle Christian 14.98 -
37 Morgan Campbell JR Colonial 14.99 -
38 Kyrah Bryant FR Leesburg 15.04 -
39 Ariyana Brooks SO Rockledge 15.04 -
40 Loralei Flores FR Geneva School 15.12 -
41 Saniya Gordon SO East River 15.15 -
42 Azia Ginn FR Horizon 15.42 -
43 Kadria Walker SO Tavares 16.40 -
44 Kate Grandstaff FR Circle Christian 17.60 -
  Kennedi Lewis SO Merritt Island DNF -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Janiyah Everson JR West Orange 13.11 1
25 Abbigail McDonnell SO Rockledge 14.31 -
30 Logan Gruner FR Merritt Island 14.66 -
39 Ariyana Brooks SO Rockledge 15.04 -
43 Kadria Walker SO Tavares 16.40 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Iliana Underwood FR West Orange 13.48 -
28 Jasmine Husain FR Merritt Island 14.64 -
32 Alanis Medal FR Colonial 14.84 -
35 Laura Bergin FR Circle Christian 14.87 -
36 Caroline Spivey SR Circle Christian 14.98 -
37 Morgan Campbell JR Colonial 14.99 -
44 Kate Grandstaff FR Circle Christian 17.60 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Kaysha Myers SO Wekiva 14.31 -
27 Paris Smiley FR Horizon 14.37 -
38 Kyrah Bryant FR Leesburg 15.04 -
40 Loralei Flores FR Geneva School 15.12 -
41 Saniya Gordon SO East River 15.15 -
42 Azia Ginn FR Horizon 15.42 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Eugenia McMcormick FR East River 14.01 -
23 Tamara Gavrilets JR Ridgeview Global Studies 14.11 -
24 Leeani Arroyo FR Ridgeview Global Studies 14.14 -
29 Jazzmin Gardner SR Faith Christian 14.66 -
31 Dereon Nedd FR Tavares 14.81 -
33 Toni Belcher SO Edgewater 14.85 -
34 Aurora Flores SO Geneva School 14.87 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Carlajha Underwood JR Ridgeview Global Studies 13.47 -
17 Aniya Smith FR West Orange 13.63 -
18 Kenya Bryant FR Leesburg 13.75 -
19 asia white SO Jones 13.78 -
21 Kameron Holman FR Wekiva 14.09 -
22 Jadence Reddin FR Matanzas 14.10 -
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Leneah Green FR Ocoee 13.01 3
7 Sydney Jones JR Edgewater 13.04 2
9 Azaria Watt FR Leesburg 13.11 -
10 Jade Waters SO Apopka 13.17 -
13 Emelda London FR Apopka 13.32 -
16 Ayana Ranking SO Apopka 13.61 -
Girls' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Anaya Brown JR Colonial 12.47 10
2 Allyson Watson-Bell JR Rockledge 12.60 8
3 Nicolette Rideout JR East River 12.65 6
4 Mariana Morillo FR Horizon 12.74 5
5 Saesha Moise SO Edgewater 13.00 4
11 Jocelyn Townsend SR Wekiva 13.19 -
12 alexia cockrell JR Jones 13.30 -
  Kennedi Lewis SO Merritt Island DNF -