March 10, 2021
|
Barron Collier - Naples, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mateo Agudelo SR Barron Collier 11.3h 10
2 Gabriel Steinberg SR Gulf Coast 11.6h 8
3 John Lee Honorat FR Golden Gate 11.7h 6
4 Schnaisson Desrosiers JR Golden Gate 11.8h 5
5 Matthieu Vickaryous SO Barron Collier 11.8h 4
6 Connor Savenas JR Barron Collier 11.9h 3
7 Jason Santana SO Gulf Coast 12.0h 2
8 Nathaniel Fadel SO Gulf Coast 12.0h 1
9 Colin Rae SO Barron Collier 12.3h -
10 Jacob Steinberg SO Gulf Coast 12.4h -
11 Claude Bastien FR Golden Gate 12.4h -
12 Daniel Isakov JR Barron Collier 12.4h -
13 Henry Minor JR Gulf Coast 12.4h -
14 Johnny Charles FR Golden Gate 12.5h -
15 Thomas Mattia SO Gulf Coast 12.5h -
16 Ivan Harrison FR Marco Island Academy 12.6h -
17 Josiah Levario SO Gulf Coast 12.8h -
18 Will Pasternak SO Gulf Coast 12.8h -
19 John Octavius SR Golden Gate 13.0h -
20 Joaquin Escalante Pacheco JR Barron Collier 13.0h -
21 Cedric Emmanuel SO Golden Gate 13.0h -
22 Magnus Joslin JR Barron Collier 13.1h -
23 Zachary Molina FR Barron Collier 13.2h -
24 Caleb Archelus SO Golden Gate 13.2h -
25 Evensen Germain SR Golden Gate 13.3h -
26 Andrew Carter SO Gulf Coast 13.4h -
27 Mattheus Brandao SO Gulf Coast 13.5h -
28 Jose Gonzalez JR Barron Collier 13.5h -
29 Johendys Solano JR Golden Gate 13.5h -
30 Ty Keller SO Gulf Coast 13.6h -
31 Ross Bayes SO Golden Gate 13.7h -
31 Noah Veliz SO Gulf Coast 13.7h -
33 Ryan Sweeney FR Marco Island Academy 14.0h -
34 Josh Clarke SO Gulf Coast 14.3h -
35 Matthew Loor FR Golden Gate 14.6h -
  Noah Veliz SO Gulf Coast DNS   
  Jeffey Pierre SO Golden Gate DNS   
  Grayson Jones FR Marco Island Academy DNS   
  Guilerheme Silva JR Gulf Coast DNS   
  Marck Massillon SR Golden Gate DNS   
  Gabriel Tschida FR Marco Island Academy DNS   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 John Lee Honorat FR Golden Gate 11.7h 6
6 Connor Savenas JR Barron Collier 11.9h 3
9 Colin Rae SO Barron Collier 12.3h -
29 Johendys Solano JR Golden Gate 13.5h -
31 Noah Veliz SO Gulf Coast 13.7h -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Thomas Mattia SO Gulf Coast 12.5h -
17 Josiah Levario SO Gulf Coast 12.8h -
21 Cedric Emmanuel SO Golden Gate 13.0h -
23 Zachary Molina FR Barron Collier 13.2h -
30 Ty Keller SO Gulf Coast 13.6h -
  Guilerheme Silva JR Gulf Coast DNS   
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Nathaniel Fadel SO Gulf Coast 12.0h 1
13 Henry Minor JR Gulf Coast 12.4h -
20 Joaquin Escalante Pacheco JR Barron Collier 13.0h -
26 Andrew Carter SO Gulf Coast 13.4h -
34 Josh Clarke SO Gulf Coast 14.3h -
  Noah Veliz SO Gulf Coast DNS   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Matthieu Vickaryous SO Barron Collier 11.8h 4
24 Caleb Archelus SO Golden Gate 13.2h -
31 Ross Bayes SO Golden Gate 13.7h -
35 Matthew Loor FR Golden Gate 14.6h -
  Gabriel Tschida FR Marco Island Academy DNS   
  Jeffey Pierre SO Golden Gate DNS   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Daniel Isakov JR Barron Collier 12.4h -
14 Johnny Charles FR Golden Gate 12.5h -
16 Ivan Harrison FR Marco Island Academy 12.6h -
22 Magnus Joslin JR Barron Collier 13.1h -
27 Mattheus Brandao SO Gulf Coast 13.5h -
  Grayson Jones FR Marco Island Academy DNS   
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Claude Bastien FR Golden Gate 12.4h -
18 Will Pasternak SO Gulf Coast 12.8h -
19 John Octavius SR Golden Gate 13.0h -
25 Evensen Germain SR Golden Gate 13.3h -
28 Jose Gonzalez JR Barron Collier 13.5h -
33 Ryan Sweeney FR Marco Island Academy 14.0h -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mateo Agudelo SR Barron Collier 11.3h 10
2 Gabriel Steinberg SR Gulf Coast 11.6h 8
4 Schnaisson Desrosiers JR Golden Gate 11.8h 5
7 Jason Santana SO Gulf Coast 12.0h 2
10 Jacob Steinberg SO Gulf Coast 12.4h -
  Marck Massillon SR Golden Gate DNS