March 2, 2021
|
Palmetto - Palmetto, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Josh Thomas SR Braden River 10.97 10
2 Jacquez Hughes SR Palmetto 11.21 8
3 Anthony Hogan SO Braden River 11.24 6
4 Julien Boyer JR Bayshore 11.36 5
5 Bryan Davis SR Southeast 11.39 4
6 Caleb Bradley SO Booker 11.41 3
7 Rubin Stamp SR Palmetto 11.46 2
8 Cameron Perkins SO Southeast 11.65 1
9 Micah Dortch SR Palmetto 11.76 -
10 Latrevian Williams JR Southeast 11.77 -
11 Cam'ryn Brewer SR Booker 11.86 -
12 Jaret Hough JR Parrish 11.89 -
13 Cornell Thomas JR Manatee 12.06 -
14 Johnathan Lyons JR Bayshore 12.12 -
15 Parker Vitoritt FR Parrish 12.21 -
16 Javaris Kelly SR Braden River 12.23 -
17 Elijah Thomas SO Southeast 12.28 -
18 Cory Sanders FR Manatee 12.28 -
19 Jaikobie Barnes JR Bayshore 12.29 -
20 Sonny Jenkins JR Booker 12.41 -
21 Diego Gordillo SO Parrish 12.46 -
22 Ryan Behn JR Booker 12.49 -
23 Liam Scanlan JR Parrish 12.63 -
24 Yoendy Laza-Sibila FR Manatee 12.85 -
25 Yonathan Ruiz FR Manatee 13.73 -
  Miles Stephens SR Braden River NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Diego Gordillo SO Parrish 12.46 -
24 Yoendy Laza-Sibila FR Manatee 12.85 -
25 Yonathan Ruiz FR Manatee 13.73 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jaret Hough JR Parrish 11.89 -
13 Cornell Thomas JR Manatee 12.06 -
15 Parker Vitoritt FR Parrish 12.21 -
18 Cory Sanders FR Manatee 12.28 -
19 Jaikobie Barnes JR Bayshore 12.29 -
20 Sonny Jenkins JR Booker 12.41 -
22 Ryan Behn JR Booker 12.49 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Caleb Bradley SO Booker 11.41 3
8 Cameron Perkins SO Southeast 11.65 1
10 Latrevian Williams JR Southeast 11.77 -
11 Cam'ryn Brewer SR Booker 11.86 -
14 Johnathan Lyons JR Bayshore 12.12 -
16 Javaris Kelly SR Braden River 12.23 -
17 Elijah Thomas SO Southeast 12.28 -
23 Liam Scanlan JR Parrish 12.63 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Josh Thomas SR Braden River 10.97 10
2 Jacquez Hughes SR Palmetto 11.21 8
3 Anthony Hogan SO Braden River 11.24 6
4 Julien Boyer JR Bayshore 11.36 5
5 Bryan Davis SR Southeast 11.39 4
7 Rubin Stamp SR Palmetto 11.46 2
9 Micah Dortch SR Palmetto 11.76 -
  Miles Stephens SR Braden River NT   

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Bryan Davis SR Southeast 23.08 10
2 Rubin Stamp SR Palmetto 23.24 8
3 Julien Boyer JR Bayshore 23.29 6
4 Jacquez Hughes SR Palmetto 24.12 5
5 Nathan Dawes SO Palmetto 24.19 4
6 Jaret Hough JR Parrish 24.25 3
7 Latrevian Williams JR Southeast 24.38 2
8 Parker Vitoritt FR Parrish 24.51 1
9 Cornell Thomas JR Manatee 24.54 -
10 Bonshavior Bean FR Manatee 24.65 -
11 Gavin Stanford SO Booker 24.87 -
12 Markell Jackson SR Manatee 25.04 -
13 Teagan Randall FR Braden River 25.10 -
14 Liam Scanlan JR Parrish 25.54 -
15 John Wilfrid FR Braden River 25.64 -
16 Elijah Thomas SO Southeast 26.03 -
17 Cameron Perkins SO Southeast 26.14 -
18 Sonny Jenkins JR Booker 26.28 -
19 Yoendy Laza-Sibila FR Manatee 26.50 -
20 Lane Tomlinson SO Parrish 26.67 -
21 John Delesline JR Braden River 26.92 -
22 Bryan Belvin JR Booker 28.61 -
23 Jordan Ramirez JR Bayshore 28.94 -
  Olajawon Giles-Mitchell JR Booker NT   
  Karol Rodiguez SO Bayshore NT   
  Javaris Kelly SR Braden River NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jaret Hough JR Parrish 24.25 3
11 Gavin Stanford SO Booker 24.87 -
12 Markell Jackson SR Manatee 25.04 -
18 Sonny Jenkins JR Booker 26.28 -
  Karol Rodiguez SO Bayshore NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Yoendy Laza-Sibila FR Manatee 26.50 -
20 Lane Tomlinson SO Parrish 26.67 -
21 John Delesline JR Braden River 26.92 -
22 Bryan Belvin JR Booker 28.61 -
23 Jordan Ramirez JR Bayshore 28.94 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Latrevian Williams JR Southeast 24.38 2
8 Parker Vitoritt FR Parrish 24.51 1
9 Cornell Thomas JR Manatee 24.54 -
10 Bonshavior Bean FR Manatee 24.65 -
13 Teagan Randall FR Braden River 25.10 -
14 Liam Scanlan JR Parrish 25.54 -
15 John Wilfrid FR Braden River 25.64 -
  Olajawon Giles-Mitchell JR Booker NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Bryan Davis SR Southeast 23.08 10
2 Rubin Stamp SR Palmetto 23.24 8
3 Julien Boyer JR Bayshore 23.29 6
4 Jacquez Hughes SR Palmetto 24.12 5
5 Nathan Dawes SO Palmetto 24.19 4
16 Elijah Thomas SO Southeast 26.03 -
17 Cameron Perkins SO Southeast 26.14 -
  Javaris Kelly SR Braden River NT   

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Derien Anders SR Bayshore 53.52 10
2 Tanner Wolfe SO Braden River 54.25 8
3 Jamaal Thomas JR Southeast 54.26 6
4 Chris Kelley SO Parrish 56.17 5
5 Elijah Stewart JR Manatee 56.39 4
6 Dior Keys SO Palmetto 56.88 3
7 Gabriel McDuffie SR Palmetto 57.10 2
8 Anthony Campbell FR Braden River 57.19 1
9 Wesley Newsome SR Palmetto 57.19 -
10 Ben Louis SR Bayshore 58.27 -
11 Ryan Behn JR Booker 58.42 -
12 Christian Dozier FR Palmetto 58.52 -
13 John Eisch SO Parrish 58.96 -
14 Jaden Judge FR Manatee 59.37 -
15 Sonny Jenkins JR Booker 59.82 -
16 Irone Jackson SR Manatee 59.88 -
17 Tyson Amato JR Southeast 1:00.02 -
18 John Wilfrid FR Braden River 1:00.50 -
19 Alex den Boggende FR Braden River 1:00.53 -
20 JaKobe Troupe SR Manatee 1:01.24 -
21 Xavier Rosario SO Parrish 1:01.37 -
22 Bryan Belvin JR Booker 1:02.13 -
23 Nicholas Giles FR Parrish 1:04.63 -
  Logan Forrester SR Booker NT   
  Nascir Mims FR Southeast NT   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Ben Louis SR Bayshore 58.27 -
14 Jaden Judge FR Manatee 59.37 -
22 Bryan Belvin JR Booker 1:02.13 -
23 Nicholas Giles FR Parrish 1:04.63 -
  Nascir Mims FR Southeast NT   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 John Eisch SO Parrish 58.96 -
16 Irone Jackson SR Manatee 59.88 -
17 Tyson Amato JR Southeast 1:00.02 -
21 Xavier Rosario SO Parrish 1:01.37 -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Tanner Wolfe SO Braden River 54.25 8
4 Chris Kelley SO Parrish 56.17 5
8 Anthony Campbell FR Braden River 57.19 1
12 Christian Dozier FR Palmetto 58.52 -
15 Sonny Jenkins JR Booker 59.82 -
18 John Wilfrid FR Braden River 1:00.50 -
19 Alex den Boggende FR Braden River 1:00.53 -
20 JaKobe Troupe SR Manatee 1:01.24 -
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Derien Anders SR Bayshore 53.52 10
3 Jamaal Thomas JR Southeast 54.26 6
5 Elijah Stewart JR Manatee 56.39 4
6 Dior Keys SO Palmetto 56.88 3
7 Gabriel McDuffie SR Palmetto 57.10 2
9 Wesley Newsome SR Palmetto 57.19 -
11 Ryan Behn JR Booker 58.42 -
  Logan Forrester SR Booker NT   

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Randall Carter SR Palmetto 2:07.27 10
2 Ethan Martin SR Palmetto 2:08.01 8
3 Trenton Johnson JR Manatee 2:10.34 6
4 Derien Anders SR Bayshore 2:10.49 5
5 Christian Pena SR Palmetto 2:11.01 4
6 Dylan Howard JR Braden River 2:11.57 3
7 Luis Carlos SR Palmetto 2:12.51 2
8 Alec Bue SO Booker 2:17.27 1
9 Austin Fleming SO Braden River 2:18.94 -
10 Nicholas Williams SR Bayshore 2:19.57 -
11 Adrian Strunk JR Parrish 2:22.03 -
12 Dylan Schmucker JR Southeast 2:23.23 -
13 Muizz Ankur SO Southeast 2:24.04 -
14 Evan Guzman JR Booker 2:25.43 -
15 Santiago Guevara SO Braden River 2:25.86 -
16 Ben Sampey JR Braden River 2:26.49 -
17 Bruce Boche-Loaiza JR Manatee 2:29.56 -
18 Mark Limbaugh JR Parrish 2:42.25 -
19 Clay Harmon SO Parrish 2:44.78 -
20 Bryan Belvin JR Booker 2:46.81 -
21 Kyle Brady JR Bayshore 2:53.41 -
22 Jackson Seiler FR Parrish 3:01.60 -
  Noah Mohammedelamien JR Manatee NT   
  David Moschin SR Bayshore NT   
  Logan Mazza JR Booker NT   
  Nascir Mims FR Southeast NT   
  Jamaal Thomas JR Southeast NT   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Adrian Strunk JR Parrish 2:22.03 -
12 Dylan Schmucker JR Southeast 2:23.23 -
13 Muizz Ankur SO Southeast 2:24.04 -
14 Evan Guzman JR Booker 2:25.43 -
17 Bruce Boche-Loaiza JR Manatee 2:29.56 -
18 Mark Limbaugh JR Parrish 2:42.25 -
19 Clay Harmon SO Parrish 2:44.78 -
20 Bryan Belvin JR Booker 2:46.81 -
21 Kyle Brady JR Bayshore 2:53.41 -
22 Jackson Seiler FR Parrish 3:01.60 -
  Nascir Mims FR Southeast NT   
  Logan Mazza JR Booker NT   
  David Moschin SR Bayshore NT   
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Randall Carter SR Palmetto 2:07.27 10
2 Ethan Martin SR Palmetto 2:08.01 8
3 Trenton Johnson JR Manatee 2:10.34 6
4 Derien Anders SR Bayshore 2:10.49 5
5 Christian Pena SR Palmetto 2:11.01 4
6 Dylan Howard JR Braden River 2:11.57 3
7 Luis Carlos SR Palmetto 2:12.51 2
8 Alec Bue SO Booker 2:17.27 1
9 Austin Fleming SO Braden River 2:18.94 -
10 Nicholas Williams SR Bayshore 2:19.57 -
15 Santiago Guevara SO Braden River 2:25.86 -
16 Ben Sampey JR Braden River 2:26.49 -
  Jamaal Thomas JR Southeast NT   
  Noah Mohammedelamien JR Manatee NT   

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Dylan Howard JR Braden River 4:52.13 10
2 Jonathan Klepper SR Palmetto 4:56.18 8
3 Miguel Sanchez SR Palmetto 5:00.36 6
4 Justin Brown SO Braden River 5:00.66 5
5 Cresensio Santana SR Palmetto 5:01.73 4
6 Alec Bue SO Booker 5:07.58 3
7 Adrian Strunk JR Parrish 5:21.13 2
8 Santiago Guevara SO Braden River 5:24.89 1
9 Bryce Busi SO Braden River 5:26.89 -
10 Alex Carlos FR Palmetto 5:28.16 -
11 Sean Clark SR Manatee 5:30.06 -
12 Evan Guzman JR Booker 5:54.10 -
13 Colton Schultz FR Manatee 5:55.80 -
14 Mark Limbaugh JR Parrish 5:58.01 -
15 Jeffery VanBerkel SO Parrish 6:10.48 -
16 Kipras Vitas FR Manatee 6:10.56 -
  Logan Mazza JR Booker NT   
  Nicholas Williams SR Bayshore NT   

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Collin Butzow JR Palmetto 10:26.42 10
2 Ben Sampey JR Braden River 12:02.97 8
3 Christian Poulin JR Palmetto 12:13.64 6
4 Austin Fleming SO Braden River 13:02.51 5
5 Bryce Busi SO Braden River 13:09.11 4
  Ben Walmsley SR Braden River NT   
  Logan Mazza JR Booker NT   

Boys' 110 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Michael Davis SO Palmetto 17.71 10
2 Jozell Bing FR Palmetto 19.12 8
3 Landon Grover SO Braden River 21.59 6
4 Grayson Haupt SO Braden River 22.41 5
5 Justin Feliz JR Braden River 22.63 4
6 Isaiah Rodrigues SR Braden River 23.48 3

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Michael Davis SO Palmetto 44.60 10
2 Jozell Bing FR Palmetto 45.63 8
3 Christopher Anderson SR Palmetto 46.70 6
4 Gavin Stanford SO Booker 47.59 5
5 Robert Gavin SR Palmetto 48.29 4
6 Grayson Haupt SO Braden River 48.80 3
7 Justin Feliz JR Braden River 49.33 2
8 Isaiah Rodrigues SR Braden River 53.12 1
9 Landon Grover SO Braden River 53.68 -
10 John Eisch SO Parrish 55.56 -
  Olajawon Giles-Mitchell JR Booker NT   
  Chris Kelley SO Parrish NT   
Boys' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Landon Grover SO Braden River 53.68 -
10 John Eisch SO Parrish 55.56 -
  Olajawon Giles-Mitchell JR Booker NT   
  Chris Kelley SO Parrish NT   
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Michael Davis SO Palmetto 44.60 10
2 Jozell Bing FR Palmetto 45.63 8
3 Christopher Anderson SR Palmetto 46.70 6
4 Gavin Stanford SO Booker 47.59 5
5 Robert Gavin SR Palmetto 48.29 4
6 Grayson Haupt SO Braden River 48.80 3
7 Justin Feliz JR Braden River 49.33 2
8 Isaiah Rodrigues SR Braden River 53.12 1

Boys' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Nathan Dawes SO Palmetto 1.70m 5' 7" 9
  • 1.51
    O
  • 1.65
    O
  • 1.67
    O
  • 1.70
    O
1 Cam'ryn Brewer SR Booker 1.70m 5' 7" 9
  • 1.51
    O
  • 1.65
    O
  • 1.67
    O
  • 1.70
    O
3 Tanner Wolfe SO Braden River 1.67m 5' 5.75" 5.5
  • 1.51
    O
  • 1.65
    O
  • 1.67
    XO
  • 1.70
    XXX
3 Javaris Kelly SR Braden River 1.67m 5' 5.75" 5.5
  • 1.51
    O
  • 1.65
    O
  • 1.67
    XO
  • 1.70
    XXX
5 Alex den Boggende FR Braden River 1.67m 5' 5.75" 4
  • 1.51
    O
  • 1.65
    XXO
  • 1.67
    XO
  • 1.70
    XX
6 Gabriel McDuffie SR Palmetto 1.67m 5' 5.75" 3
  • 1.51
    O
  • 1.65
    O
  • 1.67
    XXO
  • 1.70
    XXX
7 Gavin Stanford SO Booker 1.65m 5' 5" 2
  • 1.51
    O
  • 1.65
    XO
  • 1.67
    XXX
8 Ben Walmsley SR Braden River 1.51m 4' 11.5" 1
  • 1.51
    O
  • 1.65
    XXX
  Olajawon Giles-Mitchell JR Booker NH NH   

Boys' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Jacquez Hughes SR Palmetto 6.37m 20' 10.75" 10
  • 6.37  
  • 5.38  
  • 6.12  
2 Anthony Hogan SO Braden River 5.91m 19' 4.75" 8
  • 5.91  
  • 5.74  
  • FOUL  
3 Rubin Stamp SR Palmetto 5.80m 19' 0.5" 6
  • 5.32  
  • 5.80  
  • 5.37  
4 Michael Davis SO Palmetto 5.80m 19' 0.5" 5
  • 4.57  
  • 5.80  
  • 4.89  
5 Caleb Bradley SO Booker 5.42m 17' 9.5" 4
  • 5.40  
  • 5.42  
  • FOUL  
6 Chris Thomas JR Southeast 5.31m 17' 5.25" 3
  • 5.05  
  • 5.10  
  • 5.31  
7 Sonny Jenkins JR Booker 5.29m 17' 4.25" 2
  • 5.29  
  • 4.73  
  • 5.22  
8 Tyson Amato JR Southeast 5.16m 16' 11.25" 1
  • 4.63  
  • 4.84  
  • 5.16  
9 Cameron Perkins SO Southeast 5.08m 16' 8" -
  • FOUL  
  • 5.08  
  • FOUL  
10 Gavin Stanford SO Booker 5.05m 16' 7" -
  • 5.05  
  • 5.01  
  • 4.77  
11 Teagan Randall FR Braden River 4.83m 15' 10.25" -
  • 4.72  
  • 4.83  
  • 4.26  
12 John Delesline JR Braden River 4.50m 14' 9.25" -
  • 4.50  
  • 4.38  
  • 4.34  

Boys' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Trevion Thomas SR Booker 12.97m 42' 6.75" 10
  • 11.76  
  • 11.92  
  • 12.97  
2 Annias Davis SO Parrish 11.98m 39' 3.75" 8
  • 11.78  
  • 11.98  
  • 11.74  
3 Tyler Nonnombre JR Southeast 11.47m 37' 7.75" 6
  • 11.43  
  • 11.18  
  • 11.47  
4 Jaylen Wester JR Palmetto 10.93m 35' 10.5" 5
  • 9.34  
  • 10.48  
  • 10.93  
5 Robert Gavin SR Palmetto 10.92m 35' 10" 4
  • 10.68  
  • 10.92  
  • 10.32  
6 Cedric Noel SO Bayshore 10.66m 34' 11.75" 3
  • 10.20  
  • 9.81  
  • 10.66  
7 Eddie Gonzalez SR Braden River 10.61m 34' 9.75" 2
  • FOUL  
  • 10.61  
  • 10.58  
8 Wood Leger SO Southeast 10.29m 33' 9.25" 1
  • 10.09  
  • 10.29  
  • 9.77  
9 Amado Serrata SO Parrish 10.02m 32' 10.5" -
  • 9.53  
  • 10.02  
  • 9.65  
10 Andres Duarte-Ponce JR Southeast 9.91m 32' 6.25" -
  • FOUL  
  • 9.91  
  • FOUL  
11 Jack Ingram SO Parrish 9.66m 31' 8.5" -
  • FOUL  
  • 9.35  
  • 9.66  
12 Dalton Ausborn SO Parrish 9.65m 31' 8" -
  • 9.65  
  • 9.61  
  • 9.42  
13 Cody Bonis SO Bayshore 9.50m 31' 2" -
  • FOUL  
  • 9.16  
  • 9.50  
14 Athan Liaros JR Braden River 9.24m 30' 3.75" -
  • 8.89  
  • 8.51  
  • 9.24  
15 Wesley Newsome SR Palmetto 9.16m 30' 0.75" -
  • 8.50  
  • 8.68  
  • 9.16  
16 LaDerrion Davis SO Southeast 7.94m 26' 0.75" -
  • 7.82  
  • 7.51  
  • 7.94  
  Lorenzo Walls FR Booker NM NM   
  Logan Forrester SR Booker NM NM   
  Derek Maurice SR Manatee NM NM   
  Myles Ormsby SR Palmetto NM NM   
  Aiden Dangler SO Braden River NM NM   
  Kameron Anderson SO Braden River NM NM   
Boys' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
5 Robert Gavin SR Palmetto 10.92m 35' 10" 4
6 Cedric Noel SO Bayshore 10.66m 34' 11.75" 3
10 Andres Duarte-Ponce JR Southeast 9.91m 32' 6.25" -
13 Cody Bonis SO Bayshore 9.50m 31' 2" -
14 Athan Liaros JR Braden River 9.24m 30' 3.75" -
15 Wesley Newsome SR Palmetto 9.16m 30' 0.75" -
16 LaDerrion Davis SO Southeast 7.94m 26' 0.75" -
  Aiden Dangler SO Braden River NM NM   
  Myles Ormsby SR Palmetto NM NM   
  Lorenzo Walls FR Booker NM NM   
  Logan Forrester SR Booker NM NM   
Boys' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Trevion Thomas SR Booker 12.97m 42' 6.75" 10
2 Annias Davis SO Parrish 11.98m 39' 3.75" 8
3 Tyler Nonnombre JR Southeast 11.47m 37' 7.75" 6
4 Jaylen Wester JR Palmetto 10.93m 35' 10.5" 5
7 Eddie Gonzalez SR Braden River 10.61m 34' 9.75" 2
8 Wood Leger SO Southeast 10.29m 33' 9.25" 1
9 Amado Serrata SO Parrish 10.02m 32' 10.5" -
11 Jack Ingram SO Parrish 9.66m 31' 8.5" -
12 Dalton Ausborn SO Parrish 9.65m 31' 8" -
  Kameron Anderson SO Braden River NM NM   
  Derek Maurice SR Manatee NM NM   

Boys' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Annias Davis SO Parrish 35.54m 116' 7" 10
  • FOUL  
  • 24.67  
  • 35.54  
2 Trevion Thomas SR Booker 31.87m 104' 7" 8
  • 31.87  
  • 31.55  
  • FOUL  
3 Myles Ormsby SR Palmetto 29.10m 95' 6" 6
  • 28.70  
  • FOUL  
  • 29.10  
4 Dalton Ausborn SO Parrish 28.47m 93' 5" 5
  • 24.71  
  • 27.09  
  • 28.47  
5 Eddie Gonzalez SR Braden River 27.12m 89' 0" 4
  • 27.12  
  • FOUL  
  • 24.58  
6 Athan Liaros JR Braden River 26.13m 85' 9" 3
  • 26.13  
  • 21.34  
  • 22.80  
7 Jack Ingram SO Parrish 24.68m 81' 0" 2
  • 21.85  
  • 19.91  
  • 24.68  
8 Amado Serrata SO Parrish 23.43m 76' 10" 1
  • 22.90  
  • 22.77  
  • 23.43  
9 Tyler Nonnombre JR Southeast 22.60m 74' 2" -
  • 19.42  
  • 22.60  
  • 18.20  
10 Wood Leger SO Southeast 21.56m 70' 9" -
  • 19.43  
  • 21.56  
  • FOUL  
11 Andres Duarte-Ponce JR Southeast 20.47m 67' 2" -
  • FOUL  
  • 20.47  
  • 17.63  
12 Alex den Boggende FR Braden River 19.70m 64' 7" -
  • 19.15  
  • 19.70  
  • 17.70  
13 LaDerrion Davis SO Southeast 18.80m 61' 8" -
  • 18.80  
  • 18.58  
  • 17.20  
  Kameron Anderson SO Braden River NM NM   
  Lorenzo Walls FR Booker NM NM   
  Logan Forrester SR Booker NM NM   
Boys' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
3 Myles Ormsby SR Palmetto 29.10m 95' 6" 6
8 Amado Serrata SO Parrish 23.43m 76' 10" 1
9 Tyler Nonnombre JR Southeast 22.60m 74' 2" -
10 Wood Leger SO Southeast 21.56m 70' 9" -
12 Alex den Boggende FR Braden River 19.70m 64' 7" -
13 LaDerrion Davis SO Southeast 18.80m 61' 8" -
  Kameron Anderson SO Braden River NM NM   
  Lorenzo Walls FR Booker NM NM   
Boys' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Annias Davis SO Parrish 35.54m 116' 7" 10
2 Trevion Thomas SR Booker 31.87m 104' 7" 8
4 Dalton Ausborn SO Parrish 28.47m 93' 5" 5
5 Eddie Gonzalez SR Braden River 27.12m 89' 0" 4
6 Athan Liaros JR Braden River 26.13m 85' 9" 3
7 Jack Ingram SO Parrish 24.68m 81' 0" 2
11 Andres Duarte-Ponce JR Southeast 20.47m 67' 2" -
  Logan Forrester SR Booker NM NM   

Boys' Javelin

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Thomas Heckler JR Manatee 39.30m 128' 11" 10
  • 34.78  
  • 36.73  
  • 39.30  
2 Robert Gavin SR Palmetto 36.10m 118' 5" 8
  • 30.11  
  • 28.90  
  • 36.10  
3 Myles Ormsby SR Palmetto 34.99m 114' 9" 6
  • 32.16  
  • FOUL  
  • 34.99  
4 Colin Fleece SR Manatee 34.89m 114' 6" 5
  • 34.89  
  • 32.13  
  • FOUL  
5 Jaylen Wester JR Palmetto 31.55m 103' 6" 4
  • 31.55  
  • 26.85  
  • 24.49  
6 Trevion Thomas SR Booker 29.48m 96' 9" 3
  • 29.48  
  • FOUL  
  • FOUL  
7 Christopher Anderson SR Palmetto 29.00m 95' 2" 2
  • 28.24  
  • FOUL  
  • 29.00  
8 Maleke Arrington SR Southeast 28.63m 93' 11" 1
  • 28.63  
  • 28.60  
  • FOUL  
9 Eddie Gonzalez SR Braden River 25.27m 82' 11" -
  • FOUL  
  • 25.27  
  • 23.65  
10 Wood Leger SO Southeast 22.13m 72' 7" -
  • FOUL  
  • 20.40  
  • 22.13  
  Tyler Nonnombre JR Southeast NM NM   
  Andres Duarte-Ponce JR Southeast NM NM   
  Kameron Anderson SO Braden River NM NM   
  Aiden Dangler SO Braden River NM NM   
  Lorenzo Walls FR Booker NM NM