March 6, 2021
|
Santa Fe - Alachua, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Brian Brown SR Mandarin 11.13
2 Quandarius Smith SR Buchholz 11.14
3 James Williamson SR Columbia 11.36
4 Ron'Darius Goldwire SR Santa Fe 11.64
5 Trevor Burr SR Gainesville 11.68
6 Jonathon Mitchell FR Mandarin 11.70
7 Tyrique Robinson SO Santa Fe 11.75
8 Cassaun Garrison SR Gainesville 11.80
9 TySheem Denton SR North Marion 11.89
10 Borie Hudson JR Santa Fe 11.90
11 Ernest Walker SR Eastside 11.92
12 Kyan Batte SO Meadowbrook Academy 11.96
13 Jamo Williams FR Eastside 12.02
14 Jaquez Moore SR Suwannee 12.06
15 Malachi Graham JR Suwannee 12.19
16 Devon Lewis SR Mandarin 12.21
17 Phillip Miller Senior P. K. Yonge 12.22
18 Terrell Atkinson JR Suwannee 12.30
19 Alijah Mestre FR North Marion 12.33
20 Ahmad Strong JR Gainesville 12.38
21 Javaris Etiene SR Lake Weir 12.65
22 Ethan Anderson JR Eastside 12.71
23 Daniel Desulme SR Lake Weir 12.72
24 David Cooper JR Branford 12.74
25 JaQuan Donaly JR Lake Weir 12.79
26 Elijah Kellum FR P. K. Yonge 12.81
27 Cole Ansted SO Newberry 12.86
28 Taylor Kendrick Senior P. K. Yonge 12.92
29 Arkayvion Jones 7 Branford 12.93
30 Austin Malaguti FR Branford 13.05
31 Mahki Bostic JR Newberry 13.21
32 Diontay Haughton JR Fort White 13.28
33 Daniel Delpha SR Middleburg 13.30
34 Malik Byers JR Belleview 13.32
35 Travis Stephenson JR Cornerstone 13.58
36 Jeremiah Brown SR Newberry 13.76
37 Victor Maldonado JR Belleview 14.01
38 Hayden Fairfield FR Cornerstone 16.60
39 Landon Williams SO St. Francis 17.68
  Jamel McNair SR North Marion DNF
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Brian Brown SR Mandarin 11.13
2 Quandarius Smith SR Buchholz 11.14
3 James Williamson SR Columbia 11.36
16 Devon Lewis SR Mandarin 12.21
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Ron'Darius Goldwire SR Santa Fe 11.64
5 Trevor Burr SR Gainesville 11.68
6 Jonathon Mitchell FR Mandarin 11.70
8 Cassaun Garrison SR Gainesville 11.80
9 TySheem Denton SR North Marion 11.89
11 Ernest Walker SR Eastside 11.92
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
12 Kyan Batte SO Meadowbrook Academy 11.96
13 Jamo Williams FR Eastside 12.02
18 Terrell Atkinson JR Suwannee 12.30
20 Ahmad Strong JR Gainesville 12.38
  Jamel McNair SR North Marion DNF
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Tyrique Robinson SO Santa Fe 11.75
10 Borie Hudson JR Santa Fe 11.90
14 Jaquez Moore SR Suwannee 12.06
15 Malachi Graham JR Suwannee 12.19
17 Phillip Miller Senior P. K. Yonge 12.22
26 Elijah Kellum FR P. K. Yonge 12.81
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
19 Alijah Mestre FR North Marion 12.33
23 Daniel Desulme SR Lake Weir 12.72
25 JaQuan Donaly JR Lake Weir 12.79
31 Mahki Bostic JR Newberry 13.21
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
22 Ethan Anderson JR Eastside 12.71
27 Cole Ansted SO Newberry 12.86
29 Arkayvion Jones 7 Branford 12.93
30 Austin Malaguti FR Branford 13.05
39 Landon Williams SO St. Francis 17.68
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME
21 Javaris Etiene SR Lake Weir 12.65
24 David Cooper JR Branford 12.74
28 Taylor Kendrick Senior P. K. Yonge 12.92
32 Diontay Haughton JR Fort White 13.28
33 Daniel Delpha SR Middleburg 13.30
34 Malik Byers JR Belleview 13.32
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME
35 Travis Stephenson JR Cornerstone 13.58
36 Jeremiah Brown SR Newberry 13.76
37 Victor Maldonado JR Belleview 14.01
38 Hayden Fairfield FR Cornerstone 16.60