February 18, 2021
|
Santa Fe - Alachua, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME WIND
1 C'ontrae Clark JR Palatka 11.01 1.3
2 Ron'Darius Goldwire SR Santa Fe 11.18 1.3
3 Quan Lee JR Buchholz 11.19 1.3
4 Trevor Burr SR Gainesville 11.31 0.7
5 Cassaun Garrison SR Gainesville 11.35 0.7
6 Damien Curtis SR Buchholz 11.39 1.3
7 Q'juan Nelson JR Palatka 11.43 1.3
8 Roderris Passmore JR Palatka 11.47 0.8
9 Jeremy Wallace JR Suwannee 11.49 0.7
10 Omarion Wilson SR Palatka 11.51 0.7
11 Terrell Atkinson JR Suwannee 11.53 1.5
12 Ernest Walker SR Eastside 11.57 0.8
13 Ma'chir Miller JR Buchholz 11.57 0.8
14 Malachi Graham JR Suwannee 11.59 0.8
15 John Hearn Jr. SO Buchholz 11.62 1.5
16 Trace Spires JR Santa Fe 11.64 1.3
17 Javarion Smith SO Suwannee 11.64 0.8
18 Seager Jordan SR Palatka 11.66 1.5
19 Ahmad Strong JR Gainesville 11.68 1.3
20 DJ Coleman SO Suwannee 11.70 0.6
21 Tyrique Robinson SO Santa Fe 11.71 1.5
22 Billy White lll JR Santa Fe 11.72 0.7
23 Michael Williams JR Eastside 11.74 0.8
24 Tommy Robinson SO Palatka 11.78 1.8
25 Connor Wetherington JR Santa Fe 11.79 0.9
26 Jerrick Gibson FR Gainesville 11.80 0.2
27 Marquavious Owens FR Suwannee 11.83 0.6
28 Jaquez Moore SR Suwannee 11.85 0.7
29 Lee'Trez Smith JR Palatka 11.87 1.1
30 Borie Hudson JR Santa Fe 11.88 0.6
31 Javarus Evans SO Santa Fe 11.91 0.6
32 Ahman Strong JR Gainesville 11.93 1.6
33 John Cooper SO Gainesville 11.96 1.8
34 Brian Fuery SR Suwannee 12.04 1.5
35 Colin Florilus SR Gainesville 12.06 1.8
36 Mahki Bostic JR Newberry 12.11 0.8
37 Kenan Tucker SR Suwannee 12.12 0.8
38 Demontay Brown FR Suwannee 12.13 1.1
39 Brenden Mavin JR Eastside 12.19 1.1
40 Trevion Milton SO Suwannee 12.20 1.8
41 Jecomiah Walker JR Buchholz 12.23 1.3
42 Jared Hopkins FR Fort White 12.25 0.6
43 Ethan Anderson JR Eastside 12.27 0.8
44 Garrison Beach JR Suwannee 12.28 1.5
45 Quinton Daniels JR Gainesville 12.31 1.3
46 Kriston Mack SO Palatka 12.31 0.8
47 Kaleb Johnson SO Santa Fe 12.32 1.1
48 David Bello FR Newberry 12.33 1.1
49 Austin Malaguti FR Branford 12.36 0.9
50 J'Shawn Comer SO Buchholz 12.38 0.8
51 Arkayvion Jones 7 Branford 12.42 0.4
52 Brandon Pratt SR Suwannee 12.43 0.8
53 Cole Ansted SO Newberry 12.44 1.1
54 Kobe Delima JR Newberry 12.44 1.8
55 Eddie Brown FR Buchholz 12.52 0.9
56 Brock Haight SO Newberry 12.55 0.9
57 Will Wainwright FR Suwannee 12.55 0.8
58 Tristan Capps FR Fort White 12.57 1.3
59 Sam Wainwright FR Suwannee 12.57 0.8
60 Josiah Hopkins 7 Fort White 12.58 1.1
61 Brandon Robinson SO Suwannee 12.58 0.9
62 David Cooper JR Branford 12.59 1.1
63 Jayden Mann FR Eastside 12.59 0.4
64 Spencer Morton SO Santa Fe 12.61 0.8
65 David Wilbon FR Gainesville 12.67 0.9
66 Dallas Green FR Buchholz 12.70 0.9
67 Joshua Wang SO Eastside 12.72 1.6
68 Blake McCoy FR Santa Fe 12.72 0.4
69 Raheem Durr SO Santa Fe 12.75 0.9
70 Swanzi Solomon FR Eastside 12.77 0.8
71 Timothy Snee SR Newberry 12.79 1.3
72 Diontay Haughton JR Fort White 12.82 1.3
73 Kyan Frazier SO Eastside 12.82 1.1
74 Maurice Johnson SO Eastside 12.94 1.3
75 Jeremiah Brown SR Newberry 13.00 1.6
76 Kyler Eich SR Santa Fe 13.00 0.9
77 Andrew Brown JR Suwannee 13.00 0.9
78 Ka'Darien Ivey SO Suwannee 13.06 1.1
79 Fabin Rivera SO Newberry 13.08 0.9
80 Garrett Briggs SR Branford 13.12 0.9
81 Holden Johnson SO Eastside 13.18 0.2
82 Charles Pate JR Suwannee 13.21 1.1
83 Kodi Lang FR Suwannee 13.21 0.8
84 Joskim Ngambo SO Santa Fe 13.27 1.3
85 Bryan Eastman SO Newberry 13.37 0.4
86 Noel Waters SO Eastside 13.43 0.8
87 Ta Joun Waldon FR Eastside 13.48 0.4
88 Jamarion Smith FR Suwannee 13.52 0.9
89 Jacob Dyer FR Suwannee 13.53 0.9
90 Rashid Latson SO Buchholz 13.73 0.9
91 Etemadi Amir SO Eastside 14.01 0.4
92 Ely Taylor SO Branford 14.05 1.3
93 Landarren Gross FR Suwannee 14.10 1.6
94 Teveon Tate SO Newberry 14.49 1.8
95 Mathew Selli FR Buchholz 15.89 1.6
96 Jahiem Foye JR Santa Fe 16.10 0.4
97 Thomas Selli FR Buchholz 16.14 1.6
Boys' 100 Meters Section 1
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 C'ontrae Clark JR Palatka 11.01
2 Ron'Darius Goldwire SR Santa Fe 11.18
3 Quan Lee JR Buchholz 11.19
6 Damien Curtis SR Buchholz 11.39
7 Q'juan Nelson JR Palatka 11.43
19 Ahmad Strong JR Gainesville 11.68
Boys' 100 Meters Section 2
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Trevor Burr SR Gainesville 11.31
5 Cassaun Garrison SR Gainesville 11.35
9 Jeremy Wallace JR Suwannee 11.49
10 Omarion Wilson SR Palatka 11.51
22 Billy White lll JR Santa Fe 11.72
28 Jaquez Moore SR Suwannee 11.85
Boys' 100 Meters Section 3
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Roderris Passmore JR Palatka 11.47
12 Ernest Walker SR Eastside 11.57
13 Ma'chir Miller JR Buchholz 11.57
14 Malachi Graham JR Suwannee 11.59
17 Javarion Smith SO Suwannee 11.64
23 Michael Williams JR Eastside 11.74
Boys' 100 Meters Section 4
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME
11 Terrell Atkinson JR Suwannee 11.53
15 John Hearn Jr. SO Buchholz 11.62
18 Seager Jordan SR Palatka 11.66
21 Tyrique Robinson SO Santa Fe 11.71
34 Brian Fuery SR Suwannee 12.04
44 Garrison Beach JR Suwannee 12.28
Boys' 100 Meters Section 5
W: 1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
24 Tommy Robinson SO Palatka 11.78
33 John Cooper SO Gainesville 11.96
35 Colin Florilus SR Gainesville 12.06
40 Trevion Milton SO Suwannee 12.20
54 Kobe Delima JR Newberry 12.44
94 Teveon Tate SO Newberry 14.49
Boys' 100 Meters Section 6
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
20 DJ Coleman SO Suwannee 11.70
27 Marquavious Owens FR Suwannee 11.83
30 Borie Hudson JR Santa Fe 11.88
31 Javarus Evans SO Santa Fe 11.91
42 Jared Hopkins FR Fort White 12.25
Boys' 100 Meters Section 7
W: 1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
29 Lee'Trez Smith JR Palatka 11.87
38 Demontay Brown FR Suwannee 12.13
39 Brenden Mavin JR Eastside 12.19
48 David Bello FR Newberry 12.33
53 Cole Ansted SO Newberry 12.44
60 Josiah Hopkins 7 Fort White 12.58
Boys' 100 Meters Section 8
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
36 Mahki Bostic JR Newberry 12.11
37 Kenan Tucker SR Suwannee 12.12
43 Ethan Anderson JR Eastside 12.27
46 Kriston Mack SO Palatka 12.31
50 J'Shawn Comer SO Buchholz 12.38
83 Kodi Lang FR Suwannee 13.21
Boys' 100 Meters Section 9
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
52 Brandon Pratt SR Suwannee 12.43
57 Will Wainwright FR Suwannee 12.55
59 Sam Wainwright FR Suwannee 12.57
64 Spencer Morton SO Santa Fe 12.61
70 Swanzi Solomon FR Eastside 12.77
86 Noel Waters SO Eastside 13.43
Boys' 100 Meters Section 10
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME
55 Eddie Brown FR Buchholz 12.52
61 Brandon Robinson SO Suwannee 12.58
66 Dallas Green FR Buchholz 12.70
69 Raheem Durr SO Santa Fe 12.75
76 Kyler Eich SR Santa Fe 13.00
79 Fabin Rivera SO Newberry 13.08
Boys' 100 Meters Section 11
W: 1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
47 Kaleb Johnson SO Santa Fe 12.32
62 David Cooper JR Branford 12.59
73 Kyan Frazier SO Eastside 12.82
78 Ka'Darien Ivey SO Suwannee 13.06
82 Charles Pate JR Suwannee 13.21
Boys' 100 Meters Section 12
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME
77 Andrew Brown JR Suwannee 13.00
88 Jamarion Smith FR Suwannee 13.52
89 Jacob Dyer FR Suwannee 13.53
90 Rashid Latson SO Buchholz 13.73
Boys' 100 Meters Section 13
W: 1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
32 Ahman Strong JR Gainesville 11.93
67 Joshua Wang SO Eastside 12.72
75 Jeremiah Brown SR Newberry 13.00
93 Landarren Gross FR Suwannee 14.10
95 Mathew Selli FR Buchholz 15.89
97 Thomas Selli FR Buchholz 16.14
Boys' 100 Meters Section 14
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
45 Quinton Daniels JR Gainesville 12.31
58 Tristan Capps FR Fort White 12.57
72 Diontay Haughton JR Fort White 12.82
74 Maurice Johnson SO Eastside 12.94
92 Ely Taylor SO Branford 14.05
Boys' 100 Meters Section 15
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME
25 Connor Wetherington JR Santa Fe 11.79
49 Austin Malaguti FR Branford 12.36
56 Brock Haight SO Newberry 12.55
65 David Wilbon FR Gainesville 12.67
80 Garrett Briggs SR Branford 13.12
Boys' 100 Meters Section 16
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
51 Arkayvion Jones 7 Branford 12.42
85 Bryan Eastman SO Newberry 13.37
87 Ta Joun Waldon FR Eastside 13.48
96 Jahiem Foye JR Santa Fe 16.10
Boys' 100 Meters Section 17
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME
26 Jerrick Gibson FR Gainesville 11.80
81 Holden Johnson SO Eastside 13.18
Boys' 100 Meters Section 18
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
16 Trace Spires JR Santa Fe 11.64
41 Jecomiah Walker JR Buchholz 12.23
71 Timothy Snee SR Newberry 12.79
84 Joskim Ngambo SO Santa Fe 13.27
Boys' 100 Meters Section 19
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
63 Jayden Mann FR Eastside 12.59
68 Blake McCoy FR Santa Fe 12.72
91 Etemadi Amir SO Eastside 14.01