February 9, 2021
|
Santa Fe - Alachua, FL

Boys' 300 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Trace Spires JR Santa Fe 37.06
2 Dyoni Hill JR Gainesville 38.29
3 Kenneth Nelson SO Gainesville 38.45
4 Connor Wetherington JR Santa Fe 38.83
5 Warren Wilson JR Newberry 39.13
6 David Bello FR Newberry 40.06
7 Michael Williams JR Eastside 40.91
8 Payton Pitts SO Santa Fe 41.04
9 Monte Brockington SR Gainesville 41.20
10 Ernest Walker SR Eastside 41.22
11 Jackson Gilbert Senior P. K. Yonge 41.32
12 Brenden Mavin JR Eastside 41.90
13 Colin Florilus SR Gainesville 42.04
14 Kenan Tucker SR Suwannee 42.51
15 Dagan Gray JR Suwannee 42.53
16 Darion Smith SO Suwannee 42.96
17 Jared Hopkins FR Fort White 43.00
18 Cole Ansted SO Newberry 43.34
19 Zatavious Johnson FR Suwannee 43.69
20 Josiah Hopkins 7 Fort White 44.12
21 Jayden Mann FR Eastside 45.10
22 Holden Johnson SO Eastside 45.23
23 Will Wainwright FR Suwannee 45.24
24 Sam Wainwright FR Suwannee 45.45
25 Kodi Lang FR Suwannee 45.70
26 Dallas Green FR Buchholz 45.83
27 Robert Thomas 7 Union County 46.01
28 Isaiah Love FR Suwannee 46.12
29 Charles Pate JR Suwannee 47.49
30 Jewell Griffith SO Buchholz 47.98
Boys' 300 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Trace Spires JR Santa Fe 37.06
4 Connor Wetherington JR Santa Fe 38.83
8 Payton Pitts SO Santa Fe 41.04
11 Jackson Gilbert Senior P. K. Yonge 41.32
25 Kodi Lang FR Suwannee 45.70
Boys' 300 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
26 Dallas Green FR Buchholz 45.83
28 Isaiah Love FR Suwannee 46.12
Boys' 300 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Warren Wilson JR Newberry 39.13
7 Michael Williams JR Eastside 40.91
9 Monte Brockington SR Gainesville 41.20
12 Brenden Mavin JR Eastside 41.90
19 Zatavious Johnson FR Suwannee 43.69
Boys' 300 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Dyoni Hill JR Gainesville 38.29
3 Kenneth Nelson SO Gainesville 38.45
6 David Bello FR Newberry 40.06
10 Ernest Walker SR Eastside 41.22
27 Robert Thomas 7 Union County 46.01
30 Jewell Griffith SO Buchholz 47.98
Boys' 300 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
13 Colin Florilus SR Gainesville 42.04
16 Darion Smith SO Suwannee 42.96
18 Cole Ansted SO Newberry 43.34
24 Sam Wainwright FR Suwannee 45.45
Boys' 300 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Jared Hopkins FR Fort White 43.00
20 Josiah Hopkins 7 Fort White 44.12
22 Holden Johnson SO Eastside 45.23
23 Will Wainwright FR Suwannee 45.24
Boys' 300 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME
14 Kenan Tucker SR Suwannee 42.51
15 Dagan Gray JR Suwannee 42.53
21 Jayden Mann FR Eastside 45.10
29 Charles Pate JR Suwannee 47.49