February 9, 2021
|
Santa Fe - Alachua, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ron'Darius Goldwire SR Santa Fe 11.35
2 Cassaun Garrison SR Gainesville 11.47
3 Jeremy Wallace JR Suwannee 11.49
4 Jamo Williams FR Eastside 11.55
5 Trevor Burr SR Gainesville 11.60
6 Ernest Walker SR Eastside 11.66
7 Malachi Graham JR Suwannee 11.68
8 Kenneth Nelson SO Gainesville 11.68
9 Javarion Smith SO Suwannee 11.70
10 Billy White lll JR Santa Fe 11.70
11 Dyoni Hill JR Gainesville 11.73
12 Ahmad Strong JR Gainesville 11.79
13 Elijah Kellum FR P. K. Yonge 11.85
14 Michael Williams JR Eastside 11.89
15 Tyrique Robinson SO Santa Fe 11.92
16 Jaleal Thomas   P. K. Yonge 11.94
17 Terrell Atkinson JR Suwannee 11.96
18 Ahman Philmore SO Suwannee 12.04
19 Trevion Milton SO Suwannee 12.06
20 John Cooper SO Gainesville 12.08
21 Javarus Evans SO Santa Fe 12.10
22 Marquavious Owens FR Suwannee 12.13
23 Borie Hudson JR Santa Fe 12.16
24 Jared Hopkins FR Fort White 12.20
25 DJ Coleman SO Suwannee 12.22
26 Demontay Brown FR Suwannee 12.23
27 Brenden Mavin JR Eastside 12.34
28 Phillip Miller Senior P. K. Yonge 12.35
29 Josiah Hopkins 7 Fort White 12.36
30 David Bello FR Newberry 12.37
31 Auntrell Ross FR Union County 12.38
32 John Hearn Jr. SO Buchholz 12.40
33 Mikhail Skapinski JR Buchholz 12.41
34 J'Shawn Comer SO Buchholz 12.42
35 Ethan Anderson JR Eastside 12.45
36 Kenan Tucker SR Suwannee 12.65
37 Taylor Kendrick Senior P. K. Yonge 12.73
38 Cole Ansted SO Newberry 12.74
39 Swanzi Solomon FR Eastside 12.76
40 Noel Waters SO Eastside 12.76
41 Spencer Morton SO Santa Fe 12.83
42 Eddie Brown FR Buchholz 12.93
43 Daquan Diston FR Union County 12.94
44 Brandon Robinson SO Suwannee 13.08
45 Zach Albritton SO Union County 13.15
46 Dallas Green FR Buchholz 13.21
47 Kyler Eich SR Santa Fe 13.27
48 Kyan Frazier SO Eastside 13.30
49 AJ Lovett SO Suwannee 13.35
50 Charles Pate JR Suwannee 13.39
51 Ka'Darien Ivey SO Suwannee 13.41
52 Javarius Morant Jr 6 P. K. Yonge 13.70
53 Jewell Griffith SO Buchholz 13.70
54 Nicolas Parsons FR Newberry 13.75
55 Jaden Canty SO Buchholz 14.29
56 Rashid Latson SO Buchholz 14.49
57 Landarren Gross FR Suwannee 14.73
58 Mathew Selli FR Buchholz 15.85
59 Thomas Selli FR Buchholz 17.50
  Matthew Wise   P. K. Yonge DNF
  Heddwyn Bulley SR Gainesville DNF
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ron'Darius Goldwire SR Santa Fe 11.35
2 Cassaun Garrison SR Gainesville 11.47
10 Billy White lll JR Santa Fe 11.70
12 Ahmad Strong JR Gainesville 11.79
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Jeremy Wallace JR Suwannee 11.49
5 Trevor Burr SR Gainesville 11.60
8 Kenneth Nelson SO Gainesville 11.68
9 Javarion Smith SO Suwannee 11.70
15 Tyrique Robinson SO Santa Fe 11.92
28 Phillip Miller Senior P. K. Yonge 12.35
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
16 Jaleal Thomas   P. K. Yonge 11.94
19 Trevion Milton SO Suwannee 12.06
20 John Cooper SO Gainesville 12.08
21 Javarus Evans SO Santa Fe 12.10
37 Taylor Kendrick Senior P. K. Yonge 12.73
38 Cole Ansted SO Newberry 12.74
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
24 Jared Hopkins FR Fort White 12.20
27 Brenden Mavin JR Eastside 12.34
44 Brandon Robinson SO Suwannee 13.08
  Matthew Wise   P. K. Yonge DNF
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
11 Dyoni Hill JR Gainesville 11.73
26 Demontay Brown FR Suwannee 12.23
29 Josiah Hopkins 7 Fort White 12.36
47 Kyler Eich SR Santa Fe 13.27
49 AJ Lovett SO Suwannee 13.35
53 Jewell Griffith SO Buchholz 13.70
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Malachi Graham JR Suwannee 11.68
32 John Hearn Jr. SO Buchholz 12.40
40 Noel Waters SO Eastside 12.76
42 Eddie Brown FR Buchholz 12.93
46 Dallas Green FR Buchholz 13.21
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME
23 Borie Hudson JR Santa Fe 12.16
30 David Bello FR Newberry 12.37
41 Spencer Morton SO Santa Fe 12.83
59 Thomas Selli FR Buchholz 17.50
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Ernest Walker SR Eastside 11.66
18 Ahman Philmore SO Suwannee 12.04
33 Mikhail Skapinski JR Buchholz 12.41
36 Kenan Tucker SR Suwannee 12.65
43 Daquan Diston FR Union County 12.94
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME
45 Zach Albritton SO Union County 13.15
50 Charles Pate JR Suwannee 13.39
55 Jaden Canty SO Buchholz 14.29
56 Rashid Latson SO Buchholz 14.49
  Heddwyn Bulley SR Gainesville DNF
Boys' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME
13 Elijah Kellum FR P. K. Yonge 11.85
25 DJ Coleman SO Suwannee 12.22
39 Swanzi Solomon FR Eastside 12.76
48 Kyan Frazier SO Eastside 13.30
52 Javarius Morant Jr 6 P. K. Yonge 13.70
58 Mathew Selli FR Buchholz 15.85
Boys' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Jamo Williams FR Eastside 11.55
17 Terrell Atkinson JR Suwannee 11.96
22 Marquavious Owens FR Suwannee 12.13
34 J'Shawn Comer SO Buchholz 12.42
54 Nicolas Parsons FR Newberry 13.75
Boys' 100 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME
14 Michael Williams JR Eastside 11.89
31 Auntrell Ross FR Union County 12.38
35 Ethan Anderson JR Eastside 12.45
51 Ka'Darien Ivey SO Suwannee 13.41
57 Landarren Gross FR Suwannee 14.73