March 6, 2021
|
Holy Trinity - Melbourne, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zak Sedaros SR Viera 21.37 10
2 Justus Durant JR Bayside 22.33 8
3 Maxfield Patrick SR Vero Beach 22.35 6
4 Brady Mitchell SR Master's Academy (Oviedo) 22.46 5
5 Marcus Hopkins JR Cocoa 22.67 4
6 Tromance Smith FR Vero Beach 22.76 3
7 Jack Kronman SR Florida Prep 22.78 2
8 Marcus Higgins JR Heritage 23.07 1
9 Lyndell Turner JR Heritage 23.11 -
10 Terrel Hodges SR Vero Beach 23.28 -
11 Donnie Cullen SR Bayside 23.42 -
12 Marquis Redhead JR Heritage 23.51 -
13 Michael Parkes SO Bayside 23.53 -
14 Donovan Giles JR Cocoa 23.57 -
15 Gar'Mar Bailey FR Cocoa 24.09 -
16 Owen Jones JR West Shore 24.12 -
17 Tyshawn Hamilton SR Heritage 24.20 -
18 Noah Sliger JR Master's Academy (Oviedo) 24.22 -
19 Samsudeen Wadda SO Florida Prep 24.26 -
20 Maurice Wilson SR Sebastian River 24.28 -
21 Ralph Richardson SR Bayside 24.41 -
22 Elijah Molina SO South Florida HEAT 24.42 -
23 Raiden Soldatich JR Vero Beach 24.86 -
24 Keyon Carter FR Rockledge 24.94 -
25 Nicolas Handal SO Viera 24.97 -
26 Nicholas Jhoslien SR South Florida HEAT 25.34 -
27 Hansel Pearson JR Florida Prep 25.36 -
28 Gavyn Payne SO Satellite 25.41 -
29 Luke Carter JR Viera 25.48 -
30 Jacob Berstler JR Space Coast 25.52 -
31 Jacob Miller FR Space Coast 25.53 -
32 Matthew King FR John Carroll 25.61 -
33 Zachary Mutz SO Viera 25.76 -
34 Shane Adler JR John Carroll 25.79 -
35 Drew Chiurato FR South Florida HEAT 26.09 -
36 David Jennings JR Florida Prep 26.20 -
37 Woodrow Smith FR Space Coast 26.38 -
38 Keenan Matthews FR Sebastian River 26.46 -
39 Caleb Cobb SR John Carroll 26.47 -
40 Israel Bawgus SO Space Coast 26.51 -
41 Elisha Carter SO Sebastian River 26.67 -
42 Cade Bonifacio JR Satellite 26.86 -
43 Rikhari Lewis SR Rockledge 27.03 -
44 Hunter Crook SO Satellite 27.05 -
45 Blake Conkling JR Master's Academy (Oviedo) 27.14 -
46 Connor Duncan FR Master's Academy (Oviedo) 27.16 -
47 Khalon Cole FR Rockledge 27.22 -
48 Christian Bon FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.29 -
49 Caelan Vitulli FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.62 -
50 Gareth Redway 8 South Florida HEAT 28.21 -
51 Eliyzha Rivera JR Holy Trinity 28.47 -
52 Joshua Cassler 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 30.20 -
53 Tayvius Weather FR Pineapple Cove (Palm Bay) 32.95 -
54 Elijah Peter 8 Holy Trinity 33.26 -
55 Ryan Dierking 7 Holy Trinity 35.20 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zak Sedaros SR Viera 21.37 10
2 Justus Durant JR Bayside 22.33 8
3 Maxfield Patrick SR Vero Beach 22.35 6
5 Marcus Hopkins JR Cocoa 22.67 4
7 Jack Kronman SR Florida Prep 22.78 2
17 Tyshawn Hamilton SR Heritage 24.20 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Brady Mitchell SR Master's Academy (Oviedo) 22.46 5
6 Tromance Smith FR Vero Beach 22.76 3
8 Marcus Higgins JR Heritage 23.07 1
11 Donnie Cullen SR Bayside 23.42 -
12 Marquis Redhead JR Heritage 23.51 -
13 Michael Parkes SO Bayside 23.53 -
19 Samsudeen Wadda SO Florida Prep 24.26 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Lyndell Turner JR Heritage 23.11 -
10 Terrel Hodges SR Vero Beach 23.28 -
14 Donovan Giles JR Cocoa 23.57 -
15 Gar'Mar Bailey FR Cocoa 24.09 -
16 Owen Jones JR West Shore 24.12 -
21 Ralph Richardson SR Bayside 24.41 -
23 Raiden Soldatich JR Vero Beach 24.86 -
27 Hansel Pearson JR Florida Prep 25.36 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Maurice Wilson SR Sebastian River 24.28 -
22 Elijah Molina SO South Florida HEAT 24.42 -
24 Keyon Carter FR Rockledge 24.94 -
26 Nicholas Jhoslien SR South Florida HEAT 25.34 -
28 Gavyn Payne SO Satellite 25.41 -
50 Gareth Redway 8 South Florida HEAT 28.21 -
53 Tayvius Weather FR Pineapple Cove (Palm Bay) 32.95 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Jacob Miller FR Space Coast 25.53 -
32 Matthew King FR John Carroll 25.61 -
36 David Jennings JR Florida Prep 26.20 -
37 Woodrow Smith FR Space Coast 26.38 -
43 Rikhari Lewis SR Rockledge 27.03 -
44 Hunter Crook SO Satellite 27.05 -
48 Christian Bon FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.29 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Jacob Berstler JR Space Coast 25.52 -
34 Shane Adler JR John Carroll 25.79 -
39 Caleb Cobb SR John Carroll 26.47 -
42 Cade Bonifacio JR Satellite 26.86 -
46 Connor Duncan FR Master's Academy (Oviedo) 27.16 -
47 Khalon Cole FR Rockledge 27.22 -
49 Caelan Vitulli FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.62 -
51 Eliyzha Rivera JR Holy Trinity 28.47 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Nicolas Handal SO Viera 24.97 -
29 Luke Carter JR Viera 25.48 -
35 Drew Chiurato FR South Florida HEAT 26.09 -
45 Blake Conkling JR Master's Academy (Oviedo) 27.14 -
54 Elijah Peter 8 Holy Trinity 33.26 -
55 Ryan Dierking 7 Holy Trinity 35.20 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
38 Keenan Matthews FR Sebastian River 26.46 -
40 Israel Bawgus SO Space Coast 26.51 -
52 Joshua Cassler 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 30.20 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Noah Sliger JR Master's Academy (Oviedo) 24.22 -
33 Zachary Mutz SO Viera 25.76 -
41 Elisha Carter SO Sebastian River 26.67 -