April 1, 2021
|
Heritage - Palm Bay, FL
|
Timing: BVTIMING
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Abigail Baxter SR Heritage 13.04 10
2 Danielle Placeres FR Bayside 13.53 8
3 J'Deja Evans JR Bayside 13.66 6
4 Brooke Rivas 7 Cocoa Beach 13.79 5
5 Caile' Shields FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13.82 4
6 Persia Walton SO Heritage 13.93 3
7 Gabrielle Fudge 8 Odyssey Charter 13.99 2
8 Paige Vaughn 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 14.18 1
9 Elyse Burnett SO Heritage 14.37 -
10 Avery Ward JR Eau Gallie 14.50 -
11 Kaniya Williams JR Palm Bay 14.55 -
12 Mallory Jost SR Eau Gallie 14.64 -
13 Emma Davis SO Melbourne 14.64 -
14 Asharia McPherson SR Heritage 14.73 -
15 Rachel Miller SO Bayside 14.73 -
16 Alexandria Morgan FR Eau Gallie 14.82 -
17 Alayna Cunningham SR Melbourne 14.93 -
18 Denee Brown FR Heritage 14.98 -
19 Natalia Dejesus-Bruno 7 Odyssey Charter 14.98 -
20 Lakyra English SO Palm Bay 15.04 -
21 Molly Malone 7 Pineapple Cove (Palm Bay) 15.05 -
22 Lilyah Lindie 8 Odyssey Charter 15.13 -
23 Jocelyn Simmons SO Melbourne 15.15 -
24 Jasmine Carter FR Eau Gallie 15.21 -
25 India Wallace JR Melbourne 15.42 -
26 Natalie Rhodes SO Pineapple Cove (Palm Bay) 15.45 -
27 Talyssa Hilaire Monplaisir 7 Odyssey Charter 15.60 -
28 Aubri Dubie 8 Cocoa Beach 15.94 -
29 Maria Duran Pina FR Melbourne 16.01 -
30 Jordyn Galloway 7 Cocoa Beach 16.31 -
  Esther Ernest FR Covenant Christian NT   
  Jazmine Major SO Palm Bay NT   
  Amanda Kirschner SR Florida Prep NT   
  Brooke Hoese JR Melbourne Central Catholic NT   
  Roanna Carlyle SR Palm Bay NT   
  Yolanda Aybar SR Melbourne Central Catholic NT   
  Tiffany Dean Avendano FR Melbourne NT   
  Sienna Vinjie SO Cocoa Beach NT   
  Isabella Greene FR Eau Gallie NT   
  Alexia Petit Frere SR Bayside NT   
  Ayla Gordon 8 Odyssey Charter NT   
  Kelia Soper 8 Odyssey Charter NT   
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Abigail Baxter SR Heritage 13.04 10
2 Danielle Placeres FR Bayside 13.53 8
3 J'Deja Evans JR Bayside 13.66 6
14 Asharia McPherson SR Heritage 14.73 -
  Yolanda Aybar SR Melbourne Central Catholic NT   
  Brooke Hoese JR Melbourne Central Catholic NT   
  Jazmine Major SO Palm Bay NT   
  Sienna Vinjie SO Cocoa Beach NT   
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Brooke Rivas 7 Cocoa Beach 13.79 5
6 Persia Walton SO Heritage 13.93 3
7 Gabrielle Fudge 8 Odyssey Charter 13.99 2
9 Elyse Burnett SO Heritage 14.37 -
12 Mallory Jost SR Eau Gallie 14.64 -
18 Denee Brown FR Heritage 14.98 -
  Ayla Gordon 8 Odyssey Charter NT   
  Alexia Petit Frere SR Bayside NT   
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Caile' Shields FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13.82 4
8 Paige Vaughn 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 14.18 1
10 Avery Ward JR Eau Gallie 14.50 -
11 Kaniya Williams JR Palm Bay 14.55 -
13 Emma Davis SO Melbourne 14.64 -
15 Rachel Miller SO Bayside 14.73 -
22 Lilyah Lindie 8 Odyssey Charter 15.13 -
  Amanda Kirschner SR Florida Prep NT   
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Alexandria Morgan FR Eau Gallie 14.82 -
19 Natalia Dejesus-Bruno 7 Odyssey Charter 14.98 -
20 Lakyra English SO Palm Bay 15.04 -
21 Molly Malone 7 Pineapple Cove (Palm Bay) 15.05 -
23 Jocelyn Simmons SO Melbourne 15.15 -
28 Aubri Dubie 8 Cocoa Beach 15.94 -
30 Jordyn Galloway 7 Cocoa Beach 16.31 -
  Esther Ernest FR Covenant Christian NT   
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Alayna Cunningham SR Melbourne 14.93 -
24 Jasmine Carter FR Eau Gallie 15.21 -
25 India Wallace JR Melbourne 15.42 -
26 Natalie Rhodes SO Pineapple Cove (Palm Bay) 15.45 -
27 Talyssa Hilaire Monplaisir 7 Odyssey Charter 15.60 -
29 Maria Duran Pina FR Melbourne 16.01 -
  Kelia Soper 8 Odyssey Charter NT   
  Roanna Carlyle SR Palm Bay NT   
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Isabella Greene FR Eau Gallie NT   
  Tiffany Dean Avendano FR Melbourne NT