April 1, 2021
|
Heritage - Palm Bay, FL
|
Timing: BVTIMING
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Michael Parkes SO Bayside 22.34 10
2 Justus Durant JR Bayside 22.46 8
3 Rios Prude SO Palm Bay 22.63 6
4 Marcus Higgins JR Heritage 22.70 5
5 Marquis Redhead JR Heritage 23.21 4
6 Kyelon Hamilton SO Heritage 23.37 3
7 Darrien Grady FR Palm Bay 23.42 2
8 Zach Gerry 8 Odyssey Charter 24.16 1
9 Arthur Waters IV JR Melbourne 24.32 -
10 Christian Rivera JR Palm Bay 24.35 -
11 Shakeal Shaw JR Melbourne 24.48 -
12 Ori Soto 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 24.58 -
13 Dinari Craig SO Eau Gallie 24.76 -
14 Jacob Dirzius FR Pineapple Cove (Palm Bay) 25.24 -
15 Caleb Rhodes FR Pineapple Cove (Palm Bay) 25.52 -
16 Damarus Pelham SO Heritage 25.65 -
17 Ishmael Turknett FR Melbourne 25.88 -
18 Will Zegarski JR Eau Gallie 25.90 -
19 Ethan Mirabal 8 Odyssey Charter 26.23 -
20 Braxton Fabien SO Bayside 26.65 -
21 Caelan Vitulli FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.02 -
22 Trevyn Trent 8 Cocoa Beach 29.56 -
  Tayvius Weather FR Pineapple Cove (Palm Bay) NT   
  Ralph Richardson SR Bayside NT   
  Donnie Cullen SR Bayside NT   
  Alex Tsouchlos 8 Cocoa Beach NT   
  Markelle McKay SR Palm Bay NT   
  Christian Bon FR Pineapple Cove (Palm Bay) NT   
  Jacobe McGriff JR Palm Bay NT   
  Andrew Fronk SO Melbourne Central Catholic NT   
  Kaleb Nazario 7 Odyssey Charter NT   
  Ian Summer 7 Odyssey Charter NT   
  Zach Mahurin JR Odyssey Charter NT   
  Joshua Brown FR Eau Gallie NT   
  Michael Jedrocha JR Eau Gallie NT   
  Aymen Asker JR Heritage NT   
  Lyndell Turner JR Heritage NT   
  Cleveland Snider FR Melbourne NT   
  Jason Scott JR Palm Bay NT   
  Hansel Pearson JR Florida Prep NT   
  David Jennings JR Florida Prep NT   
  Jack Kronman SR Florida Prep NT   
  Anderson Kirschner 8 Florida Prep NT   
  Samsudeen Wadda SO Florida Prep NT   
  Kevin Rodriquez FR Covenant Christian NT   
  Jesse Barton FR Covenant Christian NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Michael Parkes SO Bayside 22.34 10
2 Justus Durant JR Bayside 22.46 8
3 Rios Prude SO Palm Bay 22.63 6
4 Marcus Higgins JR Heritage 22.70 5
6 Kyelon Hamilton SO Heritage 23.37 3
  Lyndell Turner JR Heritage NT   
  Jack Kronman SR Florida Prep NT   
  Donnie Cullen SR Bayside NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Marquis Redhead JR Heritage 23.21 4
7 Darrien Grady FR Palm Bay 23.42 2
  Michael Jedrocha JR Eau Gallie NT   
  Aymen Asker JR Heritage NT   
  Samsudeen Wadda SO Florida Prep NT   
  Jacobe McGriff JR Palm Bay NT   
  Markelle McKay SR Palm Bay NT   
  Ralph Richardson SR Bayside NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Arthur Waters IV JR Melbourne 24.32 -
10 Christian Rivera JR Palm Bay 24.35 -
11 Shakeal Shaw JR Melbourne 24.48 -
12 Ori Soto 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 24.58 -
14 Jacob Dirzius FR Pineapple Cove (Palm Bay) 25.24 -
  Andrew Fronk SO Melbourne Central Catholic NT   
  Hansel Pearson JR Florida Prep NT   
  Tayvius Weather FR Pineapple Cove (Palm Bay) NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Caleb Rhodes FR Pineapple Cove (Palm Bay) 25.52 -
17 Ishmael Turknett FR Melbourne 25.88 -
18 Will Zegarski JR Eau Gallie 25.90 -
20 Braxton Fabien SO Bayside 26.65 -
  Kaleb Nazario 7 Odyssey Charter NT   
  David Jennings JR Florida Prep NT   
  Alex Tsouchlos 8 Cocoa Beach NT   
  Christian Bon FR Pineapple Cove (Palm Bay) NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Caelan Vitulli FR Pineapple Cove (Palm Bay) 27.02 -
22 Trevyn Trent 8 Cocoa Beach 29.56 -
  Zach Mahurin JR Odyssey Charter NT   
  Joshua Brown FR Eau Gallie NT   
  Anderson Kirschner 8 Florida Prep NT   
  Kevin Rodriquez FR Covenant Christian NT   
  Jesse Barton FR Covenant Christian NT   
  Jason Scott JR Palm Bay NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Zach Gerry 8 Odyssey Charter 24.16 1
13 Dinari Craig SO Eau Gallie 24.76 -
16 Damarus Pelham SO Heritage 25.65 -
19 Ethan Mirabal 8 Odyssey Charter 26.23 -
  Ian Summer 7 Odyssey Charter NT   
  Cleveland Snider FR Melbourne NT