March 12-13, 2021
|
Osceola Kissimmee - Kissimmee, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters Finals

W: 2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 jacari kennedy SR Jones 21.90 10
2 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 22.27 8
3 Hayden Newman JR Palatka 22.49 6
4 Christopher Donaldson SO Auburndale 22.64 5
5 Caleb Joshway JR Auburndale 22.76 4
6 Zack Yunusha SR Wharton 22.85 3
7 Jymon Coleman SR Wekiva 22.94 2
8 William Hineline SO Wharton 26.06 1

Boys' 200 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME WIND
1 jacari kennedy SR Jones 21.90 0.9
2 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 22.58 1.1
3 William Hineline SO Wharton 22.58 0.9
4 Christopher Donaldson SO Auburndale 22.65 2.0
5 Zack Yunusha SR Wharton 22.71 1.5
6 Jymon Coleman SR Wekiva 22.72 0.9
7 Caleb Joshway JR Auburndale 22.75 1.8
8 Hayden Newman JR Palatka 22.80 1.8
9 John Arnone SR Newsome 22.97 1.4
10 Keyshawn Johnson SR Kathleen 22.98 1.4
11 Jeremiah Cadet JR Ocoee 23.05 1.5
12 Dinari Bennett JR First Academy (Orlando) 23.08 1.1
13 Ja'Keem Jackson SO Osceola (Kissimmee) 23.19 1.1
14 David Barfield SR Celebration 23.21 0.9
15 C'ontrae Clark JR Palatka 23.21 2.0
16 Amiir Austin JR Newsome 23.23 0.9
17 Noah Putnam SO Wekiva 23.26 1.7
18 Aviance Williams JR Jones 23.27 0.9
19 Preston Foreman SR Viera 23.35 0.9
20 Lamar Frederick SR Newsome 23.42 1.1
21 Delbert Franklin SR Mainland 23.42 1.1
22 Devin Franklin JR Mainland 23.60 1.5
23 Jaydyn Govia JR Evans 23.65 1.7
24 Justin Stith SO Dr. Phillips 23.70 2.0
25 Jaylan Robinson SR First Academy (Orlando) 23.72 1.7
26 Tylee Ford SR Mainland 23.77 1.1
27 Travis Croichy JR Alonso 23.85 1.1
28 Shadriack Estephene SO Dr. Phillips 23.93 1.1
29 Phineas Allen SO Rockledge 23.96 1.4
30 Najji Darcelin JR Apopka 23.96 1.4
31 Anthony Alls SR Auburndale 23.98 1.5
32 Jaden Febus JR Harmony 24.17 1.7
33 Watson Cherancy JR Harmony 24.30 1.1
34 Markeith Williams SO Evans 24.32 0.9
35 Quavantez Jackson JR Kathleen 24.43 1.8
36 Hayden Taylor JR St. Cloud 24.49 2.0
37 Malachi Britt JR Apopka 24.55 0.9
38 Tommy Robinson SO Palatka 24.57 0.9
39 Lee'Trez Smith JR Palatka 24.73 1.1
40 JaRandy Swint JR Osceola (Kissimmee) 24.81 0.9
41 Trey'von Taylor JR St. Cloud 24.90 1.5
42 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 24.90 1.8
43 Chad Mascoe JR Osceola (Kissimmee) 24.92 1.4
44 Yaniel Rosario SR Harmony 24.94 1.7
45 delmontre pryor SR Jones 24.96 0.9
46 Baransky Desnoir SR Evans 25.06 1.7
47 Patrick Forsyth SR St. Cloud 25.09 1.8
48 Javier Sanchez JR Alonso 25.16 0.9
49 Marcus Kelly SO West Orange 25.17 1.1
50 Dontaye Reynolds JR Wiregrass Ranch 25.28 2.0
51 Chad Davis SR Wekiva 25.33 1.5
52 Nehemiah Kennard FR Ocoee 25.39 1.8
53 Marcus Walden SR Wiregrass Ranch 25.39 1.1
54 Brycen Bassa JR Ocoee 25.46 1.5
55 Andrew Durant SO Tohopekaliga 25.51 0.9
56 Jorey Divra FR West Orange 26.30 2.0
57 Blake Pulliam FR Viera 26.46 1.1
58 Joshua Robinson FR First Academy (Orlando) 26.79 1.1
59 Dagger Schindler FR Viera 27.87 0.9
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 1
W: 1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
9 John Arnone SR Newsome 22.97
10 Keyshawn Johnson SR Kathleen 22.98
29 Phineas Allen SO Rockledge 23.96
30 Najji Darcelin JR Apopka 23.96
43 Chad Mascoe JR Osceola (Kissimmee) 24.92
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 2
W: 1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Noah Putnam SO Wekiva 23.26
23 Jaydyn Govia JR Evans 23.65
25 Jaylan Robinson SR First Academy (Orlando) 23.72
32 Jaden Febus JR Harmony 24.17
44 Yaniel Rosario SR Harmony 24.94
46 Baransky Desnoir SR Evans 25.06
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 3
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Zack Yunusha SR Wharton 22.71
11 Jeremiah Cadet JR Ocoee 23.05
22 Devin Franklin JR Mainland 23.60
31 Anthony Alls SR Auburndale 23.98
41 Trey'von Taylor JR St. Cloud 24.90
51 Chad Davis SR Wekiva 25.33
54 Brycen Bassa JR Ocoee 25.46
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 4
W: 1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Caleb Joshway JR Auburndale 22.75
8 Hayden Newman JR Palatka 22.80
35 Quavantez Jackson JR Kathleen 24.43
42 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 24.90
47 Patrick Forsyth SR St. Cloud 25.09
52 Nehemiah Kennard FR Ocoee 25.39
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 5
W: 1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 22.58
12 Dinari Bennett JR First Academy (Orlando) 23.08
13 Ja'Keem Jackson SO Osceola (Kissimmee) 23.19
21 Delbert Franklin SR Mainland 23.42
26 Tylee Ford SR Mainland 23.77
49 Marcus Kelly SO West Orange 25.17
58 Joshua Robinson FR First Academy (Orlando) 26.79
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 6
W: 2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Christopher Donaldson SO Auburndale 22.65
15 C'ontrae Clark JR Palatka 23.21
24 Justin Stith SO Dr. Phillips 23.70
36 Hayden Taylor JR St. Cloud 24.49
50 Dontaye Reynolds JR Wiregrass Ranch 25.28
56 Jorey Divra FR West Orange 26.30
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 7
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME
14 David Barfield SR Celebration 23.21
19 Preston Foreman SR Viera 23.35
34 Markeith Williams SO Evans 24.32
38 Tommy Robinson SO Palatka 24.57
40 JaRandy Swint JR Osceola (Kissimmee) 24.81
45 delmontre pryor SR Jones 24.96
59 Dagger Schindler FR Viera 27.87
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 8
W: 1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
20 Lamar Frederick SR Newsome 23.42
27 Travis Croichy JR Alonso 23.85
28 Shadriack Estephene SO Dr. Phillips 23.93
33 Watson Cherancy JR Harmony 24.30
39 Lee'Trez Smith JR Palatka 24.73
53 Marcus Walden SR Wiregrass Ranch 25.39
57 Blake Pulliam FR Viera 26.46
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 9
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 jacari kennedy SR Jones 21.90
3 William Hineline SO Wharton 22.58
6 Jymon Coleman SR Wekiva 22.72
16 Amiir Austin JR Newsome 23.23
18 Aviance Williams JR Jones 23.27
37 Malachi Britt JR Apopka 24.55
48 Javier Sanchez JR Alonso 25.16
55 Andrew Durant SO Tohopekaliga 25.51