February 20, 2021
|
Berkeley Prep - Tampa, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls 1600ms SEEDED

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Chloe Carson FR Holy Names 5:41.02 10
2 Megan Miller JR McKeel 5:46.93 8
3 Breanna Preiser SR Wiregrass Ranch 5:47.72 6
4 Ava Labrant SR Indian Rocks Christian 5:47.99 5
5 Emma Flowers SO Berkeley Prep 5:49.42 4
6 Hannah Kasper FR Calvary Christian (Clr) 5:50.22 3
7 Merritt Smith JR Calvary Christian (Clr) 5:50.89 2
8 Rachel Mintz SR Berkeley Prep 5:52.45 1
9 Abigail Ryals FR McKeel 5:58.78 -
10 Heidi Hausinger SO Berkeley Prep 6:02.57 -
11 Hannah Sheen SO Wiregrass Ranch 6:03.46 -
12 Emily Maul SO McKeel 6:05.22 -
13 Alayna Mann SO McKeel 6:11.88 -
14 Alexa Gross JR Carrollwood 6:12.32 -
15 Adia D'Piazza SO Mitchell 6:15.61 -
16 Hannah Latif FR Berkeley Prep 6:18.51 -
17 Samantha Scott JR Wiregrass Ranch 6:20.44 -
18 Natalie Kelley SO Berkeley Prep 6:28.15 -
19 Emelia Huebner JR Seffner Christian 6:29.54 -
20 Madison Adams 8 McKeel 6:37.11 -
21 Emily Richardson FR Berkeley Prep 6:41.36 -
22 Jessica Erwin SO Mitchell 6:43.10 -
23 Olivia Townsend JR Tampa Catholic 6:46.65 -
24 Drea D'Piazza SO Mitchell 6:49.80 -
25 Lily Sarakun FR Mitchell 6:50.35 -
26 Sydney Craft 8 McKeel 6:55.76 -
27 Kaylee Sibelle SR Carrollwood 7:05.33 -
28 Rebecca Fallaw SO McKeel 7:05.80 -
29 Miller Emma 8 McKeel 7:05.94 -
  Madeline Severy JR Wiregrass Ranch DNS   
  Samantha Basi SR Wiregrass Ranch DNS   
  Elyse Alagal JR Wiregrass Ranch DNS   
  Chloe Duquella SR Wiregrass Ranch DNS   
Girls 1600ms SEEDED Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Chloe Carson FR Holy Names 5:41.02 10
2 Megan Miller JR McKeel 5:46.93 8
3 Breanna Preiser SR Wiregrass Ranch 5:47.72 6
4 Ava Labrant SR Indian Rocks Christian 5:47.99 5
5 Emma Flowers SO Berkeley Prep 5:49.42 4
6 Hannah Kasper FR Calvary Christian (Clr) 5:50.22 3
7 Merritt Smith JR Calvary Christian (Clr) 5:50.89 2
8 Rachel Mintz SR Berkeley Prep 5:52.45 1
9 Abigail Ryals FR McKeel 5:58.78 -
10 Heidi Hausinger SO Berkeley Prep 6:02.57 -
11 Hannah Sheen SO Wiregrass Ranch 6:03.46 -
12 Emily Maul SO McKeel 6:05.22 -
13 Alayna Mann SO McKeel 6:11.88 -
14 Alexa Gross JR Carrollwood 6:12.32 -
  Madeline Severy JR Wiregrass Ranch DNS   
Girls 1600ms SEEDED Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Adia D'Piazza SO Mitchell 6:15.61 -
16 Hannah Latif FR Berkeley Prep 6:18.51 -
17 Samantha Scott JR Wiregrass Ranch 6:20.44 -
18 Natalie Kelley SO Berkeley Prep 6:28.15 -
19 Emelia Huebner JR Seffner Christian 6:29.54 -
20 Madison Adams 8 McKeel 6:37.11 -
21 Emily Richardson FR Berkeley Prep 6:41.36 -
22 Jessica Erwin SO Mitchell 6:43.10 -
23 Olivia Townsend JR Tampa Catholic 6:46.65 -
24 Drea D'Piazza SO Mitchell 6:49.80 -
25 Lily Sarakun FR Mitchell 6:50.35 -
26 Sydney Craft 8 McKeel 6:55.76 -
27 Kaylee Sibelle SR Carrollwood 7:05.33 -
28 Rebecca Fallaw SO McKeel 7:05.80 -
29 Miller Emma 8 McKeel 7:05.94 -
  Chloe Duquella SR Wiregrass Ranch DNS   
  Elyse Alagal JR Wiregrass Ranch DNS   
  Samantha Basi SR Wiregrass Ranch DNS