February 20, 2021
|
Wildwood - Wildwood, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Cassie Thompson SR South Lake 11.12 16.49 9.84 12.78 11.63 10
2 Sidney Allen FR Seminole (Sanford) 15.69 10.42 12.13 13.18 15.03 8
3 Jaylin Washington SO Seminole (Sanford) 9.83 13.73 12.66 13.46 16.02 6
4 Amil Wilson SR Wildwood 13.85 11.40 11.40 13.57 15.47 5
5 Oludoyin Soremi SO Seminole (Sanford) 10.61 13.78 12.68 13.78 10.89 4
6 Ja Dashia Catlin SR Matanzas 17.52 16.00 17.93 13.79 9.79 3
7 Miyah Gates SR Lake Weir 10.34 18.03 9.92 13.97 10.06 2
8 Ranyla Jackson 8 Wildwood 15.43 13.74 10.66 14.02 10.24 1
9 Alexa Wilson JR Master's Academy (Oviedo) 14.07 14.78 16.33 14.07 12.39 -
10 Castina Prudent SO South Lake 14.77 14.63 17.04 14.20 11.65 -
11 Yamina Numan JR East Ridge 18.01 16.29 11.72 14.29 18.58 -
12 Casey Williams 6 Wildwood 14.25 13.10 12.24 14.39 18.42 -
13 Elektra Engblom JR Matanzas 18.16 11.82 14.41 14.41 14.27 -
14 Emani Glover FR East Ridge 10.67 15.29 15.72 14.42 14.86 -
15 Kiley Stahlman JR University (OC) 16.02 16.60 12.56 14.43 12.70 -
16 Zaniyah Fye SR Seminole (Sanford) 12.28 17.04 15.74 14.44 13.14 -
17 Sabine Raymond SO Lake Weir 12.72 12.29 17.63 14.45 13.44 -
18 Ella Iseminger JR First Academy (Leesburg) 12.95 11.21 10.19 14.55 14.99 -
19 Ja'Aliyah Bryant SO Eastside 14.09 11.45 16.73 14.67 13.35 -
20 Paris Brown JR Eastside 14.25 17.19 13.37 14.69 13.96 -
21 Solerys Torres JR South Lake 17.16 16.27 13.88 14.92 15.22 -
22 Marlo Jones SO University (OC) 15.99 15.99 14.35 14.94 10.91 -
23 Queen Rellevent JR Eastside 14.22 17.36 18.11 14.96 11.82 -
24 Kimberly Cook JR University (OC) 11.13 14.59 18.05 15.04 17.45 -
25 Brecken Slockett FR Master's Academy (Oviedo) 17.94 19.31 10.64 15.20 17.64 -
26 Shayla Jones SR South Lake 15.96 16.88 15.20 15.20 15.81 -
27 Samoya Morris FR First Academy (Leesburg) 16.16 18.90 15.40 15.24 15.09 -
28 Jopie Bacosa FR East Ridge 18.50 18.50 17.74 15.29 12.24 -
29 Mia Poper SO Lake Weir 19.06 11.22 15.07 15.37 13.68 -
30 Madreeka Toussaint FR Matanzas 12.07 16.40 11.30 15.47 16.71 -
31 Niyana Speights SO Eastside 12.54 19.20 12.70 15.48 11.92 -
32 Morgan Bracco FR First Academy (Leesburg) 15.50 17.67 15.19 15.50 19.69 -
33 Zaniya Moore FR Lake Weir 12.91 11.98 14.62 15.55 16.64 -
34 Sophie Hernandez JR University (OC) 12.27 13.22 14.00 15.73 16.52 -
35 Stephanie Boktor SR Master's Academy (Oviedo) 20.46 13.38 19.82 16.11 11.76 -
36 Karlie Saint-Lot FR East Ridge 13.07 18.86 11.91 16.54 15.72 -
37 Judy Lubin 8 Bell Creek 16.24 14.72 14.88 16.91 21.99 -
38 Mikaila Montes JR Master's Academy (Oviedo) 13.77 22.14 18.31 17.43 17.09 -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
11 Yamina Numan JR East Ridge 10.58 13.01 14.01 14.29 10.29 -
21 Solerys Torres JR South Lake 18.80 12.98 13.43 14.92 17.16 -
27 Samoya Morris FR First Academy (Leesburg) 10.82 17.53 18.75 15.24 10.82 -
33 Zaniya Moore FR Lake Weir 18.51 14.00 17.73 15.55 18.82 -
36 Karlie Saint-Lot FR East Ridge 20.51 20.35 18.53 16.54 13.90 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Castina Prudent SO South Lake 16.48 12.07 14.20 13.07 15.20 -
12 Casey Williams 6 Wildwood 15.26 13.82 14.39 11.95 12.52 -
14 Emani Glover FR East Ridge 17.60 17.45 14.42 16.44 16.30 -
28 Jopie Bacosa FR East Ridge 17.59 13.15 15.29 19.58 17.59 -
32 Morgan Bracco FR First Academy (Leesburg) 13.49 16.12 15.50 11.32 18.45 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
17 Sabine Raymond SO Lake Weir 18.64 14.45 -
25 Brecken Slockett FR Master's Academy (Oviedo) 12.01 15.20 -
29 Mia Poper SO Lake Weir 15.07 15.37 -
37 Judy Lubin 8 Bell Creek 12.18 16.91 -
38 Mikaila Montes JR Master's Academy (Oviedo) 21.62 17.43 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
22 Marlo Jones SO University (OC) 14.94 14.20 17.48 16.89 -
26 Shayla Jones SR South Lake 15.20 12.92 13.08 19.00 -
30 Madreeka Toussaint FR Matanzas 15.47 17.64 12.07 16.25 -
31 Niyana Speights SO Eastside 15.48 13.32 13.16 18.27 -
34 Sophie Hernandez JR University (OC) 15.73 11.33 12.75 16.05 -
35 Stephanie Boktor SR Master's Academy (Oviedo) 16.11 19.01 20.79 19.34 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Ranyla Jackson 8 Wildwood 14.02 1
9 Alexa Wilson JR Master's Academy (Oviedo) 14.07 -
18 Ella Iseminger JR First Academy (Leesburg) 14.55 -
19 Ja'Aliyah Bryant SO Eastside 14.67 -
23 Queen Rellevent JR Eastside 14.96 -
24 Kimberly Cook JR University (OC) 15.04 -
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
2 Sidney Allen FR Seminole (Sanford) 14.63 11.60 16.22 11.47 10.81 13.84 13.18 8
3 Jaylin Washington SO Seminole (Sanford) 10.91 13.73 11.58 16.69 16.43 11.85 13.46 6
7 Miyah Gates SR Lake Weir 12.58 9.92 13.83 10.48 10.90 15.37 13.97 2
13 Elektra Engblom JR Matanzas 17.87 12.68 18.02 17.15 17.30 13.26 14.41 -
15 Kiley Stahlman JR University (OC) 11.12 15.59 13.86 10.10 16.31 11.40 14.43 -
20 Paris Brown JR Eastside 15.87 18.22 13.37 11.32 14.69 18.37 14.69 -
Girls' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Cassie Thompson SR South Lake 12.78 9.59 15.72 11.38 9.84 10
4 Amil Wilson SR Wildwood 13.57 13.85 13.03 17.37 17.37 5
5 Oludoyin Soremi SO Seminole (Sanford) 13.78 17.50 15.58 16.68 16.26 4
6 Ja Dashia Catlin SR Matanzas 13.79 12.69 10.62 15.04 17.52 3
16 Zaniyah Fye SR Seminole (Sanford) 14.44 11.12 15.74 11.70 16.47 -