March 27, 2021
|
Villages - The Villages, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jaren Hamilton SO P. K. Yonge 22.01 10
2 Brady Mitchell SR Master's Academy (Oviedo) 22.29 8
3 Xavier Anderson SR West Port 22.59 6
4 Alvon Isaac FR Villages 23.23 5
5 Sho'Marion Gaines FR Matanzas 23.45 4
6 Brandon Noble SO West Port 23.54 3
7 Andrew Scott JR Mount Dora 23.58 2
8 Zavien Williams SR Windermere Prep 23.61 1
9 Phillip Miller SR P. K. Yonge 23.66 -
10 Mitchell Schiller JR Master's Academy (Oviedo) 24.55 -
11 Jack Morgan JR Mount Dora 24.84 -
12 Audric Rojas SO Villages 25.02 -
13 Brady Hinckley SO Tavares 25.27 -
14 Terrel Alexander FR South Lake 25.32 -
15 Garrett Lumpkin SO South Lake 25.56 -
16 Jerard Baptista SR Matanzas 25.57 -
17 Scott Wiggins FR Matanzas 26.22 -
18 Kristian Sarakinis FR Villages 26.25 -
19 Jailen Marcelin JR Bell Creek 26.68 -
20 Connor Duncan FR Master's Academy (Oviedo) 27.17 -
21 Ja'Darian Saucier FR Villages 27.59 -
22 Javarius Morant Jr 6 P. K. Yonge 27.77 -
23 Ziv Yu FR Faith Christian 27.88 -
24 Derrick Hansen FR Cornerstone 28.24 -
25 Blake Conkling JR Master's Academy (Oviedo) 28.36 -
26 Ricky Yu FR Faith Christian 29.00 -
27 Kevin O'Mahoney JR Matanzas 29.44 -
  David Harris SR Mount Dora NT   
  Paul Wroblewski FR Bell Creek NT   
  Xavier Miller FR West Port NT   
  Ordonte Miller SR West Port NT   
  John Kepfer SR South Lake NT   
  Mason Williams SO Windermere Prep NT   
  Benjamin Clouthier SO Mount Dora NT   
  Ja'heem Shannon SO Belleview NT   
  Javaris Etiene SR Lake Weir NT   
  JaQuan Donaly JR Lake Weir NT   
  Daniel Desulme SR Lake Weir NT   
  Amil Raymond FR Lake Weir NT   
  TySheem Denton SR North Marion NT   
  Johnny Goins SR Wildwood NT   
  Cashe Clements FR Wildwood NT   
  Haiden Dawkins FR Tavares NT   
  Devin Williams SO Tavares NT   
  Devin Ackerman SR Tavares NT   
  Andres Gonzales SO Faith Christian NT   
  Mathias Contreras SO Faith Christian NT   
  Samuel Barnett   P. K. Yonge NT   
  Denzel Deason SR North Marion NT   
  Ja'Quim Evans SR North Marion NT   
  Chris Foster SO North Marion NT   
  Omari Smith JR Wildwood NT   
  Jarius Mitchell JR Wildwood NT   
  Jackson Pearson JR Circle Christian NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Alvon Isaac FR Villages 23.23 5
17 Scott Wiggins FR Matanzas 26.22 -
18 Kristian Sarakinis FR Villages 26.25 -
19 Jailen Marcelin JR Bell Creek 26.68 -
23 Ziv Yu FR Faith Christian 27.88 -
26 Ricky Yu FR Faith Christian 29.00 -
  Devin Williams SO Tavares NT   
  Jarius Mitchell JR Wildwood NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Connor Duncan FR Master's Academy (Oviedo) 27.17 -
21 Ja'Darian Saucier FR Villages 27.59 -
22 Javarius Morant Jr 6 P. K. Yonge 27.77 -
24 Derrick Hansen FR Cornerstone 28.24 -
  Paul Wroblewski FR Bell Creek NT   
  Ja'Quim Evans SR North Marion NT   
  Mathias Contreras SO Faith Christian NT   
  Haiden Dawkins FR Tavares NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Terrel Alexander FR South Lake 25.32 -
15 Garrett Lumpkin SO South Lake 25.56 -
25 Blake Conkling JR Master's Academy (Oviedo) 28.36 -
27 Kevin O'Mahoney JR Matanzas 29.44 -
  Andres Gonzales SO Faith Christian NT   
  Devin Ackerman SR Tavares NT   
  Samuel Barnett   P. K. Yonge NT   
  Jackson Pearson JR Circle Christian NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Jack Morgan JR Mount Dora 24.84 -
12 Audric Rojas SO Villages 25.02 -
13 Brady Hinckley SO Tavares 25.27 -
16 Jerard Baptista SR Matanzas 25.57 -
  Denzel Deason SR North Marion NT   
  Benjamin Clouthier SO Mount Dora NT   
  John Kepfer SR South Lake NT   
  Javaris Etiene SR Lake Weir NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Andrew Scott JR Mount Dora 23.58 2
9 Phillip Miller SR P. K. Yonge 23.66 -
10 Mitchell Schiller JR Master's Academy (Oviedo) 24.55 -
  Mason Williams SO Windermere Prep NT   
  Cashe Clements FR Wildwood NT   
  Johnny Goins SR Wildwood NT   
  JaQuan Donaly JR Lake Weir NT   
  Daniel Desulme SR Lake Weir NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Sho'Marion Gaines FR Matanzas 23.45 4
8 Zavien Williams SR Windermere Prep 23.61 1
  Ordonte Miller SR West Port NT   
  Xavier Miller FR West Port NT   
  TySheem Denton SR North Marion NT   
  David Harris SR Mount Dora NT   
  Ja'heem Shannon SO Belleview NT   
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jaren Hamilton SO P. K. Yonge 22.01 10
2 Brady Mitchell SR Master's Academy (Oviedo) 22.29 8
3 Xavier Anderson SR West Port 22.59 6
6 Brandon Noble SO West Port 23.54 3
  Chris Foster SO North Marion NT   
  Omari Smith JR Wildwood NT   
  Amil Raymond FR Lake Weir NT