March 12, 2021
|
Lake Brantley - Altamonte Springs, FL
|
Timing: Elite TIming
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boy's Team 1600m

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lucas Dvorak JR Olympia 4:39.26 2.5
2 Shu Komatsu SR Olympia 4:39.40 2.5
3 Jonathan Leon FR Hagerty 4:40.12   
4 Price Wheeler SO Lake Brantley 4:42.30 2
5 Andrew Miller SR Olympia 4:43.01 2.5
6 Kai Komatsu SR Olympia 4:46.12 2.5
7 Tavin Bradshaw JR Lake Minneola 4:46.35 1.5
8 Lash Bradshaw JR Lake Minneola 4:46.91 1.5
9 Caleb Melendez SR East Ridge 4:47.87 1
10 Walter Stahll SR Lake Brantley 4:50.35 2
11 Ethan Urichko JR Master's Academy (Oviedo) 4:51.15 1.25
12 Ben Morris JR Lake Brantley 4:52.59 2
13 Dante Lungaro SO Hagerty 4:52.67   
14 Paden Whetten SO Lake Minneola 4:56.93 1.5
15 Isaiah Parker SO Circle Christian 4:57.60 0.75
16 Jarod Fuentes JR Lake Minneola 4:57.85 1.5
17 Calvin Jagen FR Circle Christian 4:58.25 0.75
18 Jonah Woodbine SR Master's Academy (Oviedo) 4:58.49 1.25
19 Zach Merly JR Master's Academy (Oviedo) 4:58.71 1.25
20 Marek Orr FR Hagerty 4:59.06   
21 Kaiden Riegler FR Lake Brantley 4:59.15 2
22 Rey Permaul JR Oviedo 4:59.59   
23 James Unwin FR Oviedo 4:59.67   
24 Talon Tharp SO Edgewater 5:01.18   
25 Marc McDonald SO Oviedo 5:01.79   
26 Michael Daher JR Master's Academy (Oviedo) 5:02.04 1.25
27 Connor Carroll SO East Ridge 5:02.71 1
28 Pradeep Balcharan FR East Ridge 5:36.84 1
29 Robert Rosser SR East Ridge 5:38.75 1
30 Robert Wassel FR Circle Christian 5:42.81 0.75
31 Caden Brock FR Circle Christian 5:43.11 0.75
  Casey Efawako SO Hagerty DNF   
  Colin Duncan JR Oviedo DNS   
  Javon Woodson SR Edgewater DNS   
  Zane Benham SR Edgewater DNS   
  Matthew Wallace SR Edgewater DNS   
Boy's Team 1600m Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Paden Whetten SO Lake Minneola 4:56.93 1.5
15 Isaiah Parker SO Circle Christian 4:57.60 0.75
16 Jarod Fuentes JR Lake Minneola 4:57.85 1.5
17 Calvin Jagen FR Circle Christian 4:58.25 0.75
21 Kaiden Riegler FR Lake Brantley 4:59.15 2
22 Rey Permaul JR Oviedo 4:59.59   
23 James Unwin FR Oviedo 4:59.67   
24 Talon Tharp SO Edgewater 5:01.18   
25 Marc McDonald SO Oviedo 5:01.79   
26 Michael Daher JR Master's Academy (Oviedo) 5:02.04 1.25
27 Connor Carroll SO East Ridge 5:02.71 1
28 Pradeep Balcharan FR East Ridge 5:36.84 1
29 Robert Rosser SR East Ridge 5:38.75 1
30 Robert Wassel FR Circle Christian 5:42.81 0.75
31 Caden Brock FR Circle Christian 5:43.11 0.75
  Casey Efawako SO Hagerty DNF   
  Zane Benham SR Edgewater DNS   
  Colin Duncan JR Oviedo DNS   
Boy's Team 1600m Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lucas Dvorak JR Olympia 4:39.26 2.5
2 Shu Komatsu SR Olympia 4:39.40 2.5
3 Jonathan Leon FR Hagerty 4:40.12   
4 Price Wheeler SO Lake Brantley 4:42.30 2
5 Andrew Miller SR Olympia 4:43.01 2.5
6 Kai Komatsu SR Olympia 4:46.12 2.5
7 Tavin Bradshaw JR Lake Minneola 4:46.35 1.5
8 Lash Bradshaw JR Lake Minneola 4:46.91 1.5
9 Caleb Melendez SR East Ridge 4:47.87 1
10 Walter Stahll SR Lake Brantley 4:50.35 2
11 Ethan Urichko JR Master's Academy (Oviedo) 4:51.15 1.25
12 Ben Morris JR Lake Brantley 4:52.59 2
13 Dante Lungaro SO Hagerty 4:52.67   
18 Jonah Woodbine SR Master's Academy (Oviedo) 4:58.49 1.25
19 Zach Merly JR Master's Academy (Oviedo) 4:58.71 1.25
20 Marek Orr FR Hagerty 4:59.06   
  Matthew Wallace SR Edgewater DNS   
  Javon Woodson SR Edgewater DNS