February 12, 2021
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Girls' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ella Chandler JR Seabreeze 1:39.44
2 Victoria Valdez SR Spruce Creek 1:42.16
3 Kylie Davis FR Spruce Creek 1:47.29
4 Ja Dashia Catlin SR Matanzas 1:48.13
5 McKenna Casimir JR Flagler Palm Coast 1:50.74
6 Juliet St Angelo SR Lake Howell 1:53.93
7 Ymira Passmore FR Palatka 1:55.08
8 Ayanna Fulton SR Flagler Palm Coast 1:57.89
9 Salah Miller SO Menendez 1:58.12
10 Skye Ehmann FR Spruce Creek 1:58.61
11 Kayleigh Johnson SO Flagler Palm Coast 1:58.83
12 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 2:04.48
13 Lateecia Hunter FR Palatka 2:05.45
14 Jenny Torres SO Seabreeze 2:05.84
15 Saige McLemore SO New Smyrna Beach 2:06.86
16 Kyla Anderson JR Seabreeze 2:07.17
17 Cheyenne Hulsey SO Matanzas 2:07.64
18 Riley Reinhold JR Menendez 2:08.32
19 Sierra Howard FR Matanzas 2:08.51
20 Faith Burnsted SR Spruce Creek 2:11.10
21 Karsyn Morris FR Spruce Creek 2:12.94
22 Amaris Mack FR Palatka 2:18.39
23 Isabella Dominguez SO New Smyrna Beach 2:19.56
24 Jade Bowers SR Spruce Creek 2:26.11
25 Kelly Coleman SO Seabreeze 2:28.23
26 Riley Sauter JR New Smyrna Beach 2:31.28
27 Nahila Davis JR Menendez 2:36.66
Girls' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Kylie Davis FR Spruce Creek 1:47.29
7 Ymira Passmore FR Palatka 1:55.08
9 Salah Miller SO Menendez 1:58.12
10 Skye Ehmann FR Spruce Creek 1:58.61
18 Riley Reinhold JR Menendez 2:08.32
22 Amaris Mack FR Palatka 2:18.39
Girls' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ella Chandler JR Seabreeze 1:39.44
6 Juliet St Angelo SR Lake Howell 1:53.93
13 Lateecia Hunter FR Palatka 2:05.45
15 Saige McLemore SO New Smyrna Beach 2:06.86
21 Karsyn Morris FR Spruce Creek 2:12.94
24 Jade Bowers SR Spruce Creek 2:26.11
25 Kelly Coleman SO Seabreeze 2:28.23
27 Nahila Davis JR Menendez 2:36.66
Girls' 600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
12 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 2:04.48
14 Jenny Torres SO Seabreeze 2:05.84
16 Kyla Anderson JR Seabreeze 2:07.17
19 Sierra Howard FR Matanzas 2:08.51
20 Faith Burnsted SR Spruce Creek 2:11.10
23 Isabella Dominguez SO New Smyrna Beach 2:19.56
Girls' 600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Victoria Valdez SR Spruce Creek 1:42.16
4 Ja Dashia Catlin SR Matanzas 1:48.13
5 McKenna Casimir JR Flagler Palm Coast 1:50.74
8 Ayanna Fulton SR Flagler Palm Coast 1:57.89
11 Kayleigh Johnson SO Flagler Palm Coast 1:58.83
17 Cheyenne Hulsey SO Matanzas 2:07.64
26 Riley Sauter JR New Smyrna Beach 2:31.28